مدل های جدید پیراهن مجلسی زنانه دامن حریر شیک و خاص ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

0

پیراهن مجلسی زنانه دامن حریر : بعضی لباس های مجلسی جذابیت زیادی دارد و البته طرفداران زیادی از جمله پیراهن با دامن حریر ،در ادامه همراه حرف تازه باشید تا راهنمای خرید مدل های آن را ببینید.

پیراهن مجلسی زنانه دامن حریر

مدل های جدید پیراهن مجلسی زنانه دامن حریر شیک و خاص ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

انواع پارچه حریر :

  1. یکی از پرکاربردترین و قدیمی ترین پارچه ها در تهیه انواع پیراهن حریر زنانه مجلسی، پارچه های ژرژت هستند. پارچه های حریر ژرژت الیاف نازک و ظریف دارند و سطح آنها اندکی زبر است. پیراهن های ژرژت چروک نمی شوند و آب رفتگی ندارند.
  2. حریر ژاکارد ضخامت بالایی نسبت به سایر پارچه های حریر دارد و به همین جهت برای دوخت انواع مانتوی زنانه نیز به کار می روند. طرح ها و نقش و نگارهای این نوع پارچه ها در خود بافت است و طرح های چاپی روی آنها انجام نمی شود. زمینه پارچه های حریر ژاکارد شیشه ای و شفاف است و جلوه خاصی دارند.
  3. پیراهن های حریر کرپ از یک جهت شبیه لباس های حریر هستند و از طرف دیگر شباهت به پیراهن های کرپ دارند. این نوع لباس ها شفافیت و سبکی حریر را دارند؛ ولی اندکی زبر هستند. پیراهن های کرپ حالت مات دارند
  4. پارچه های حریر ساتن براق و جذاب هستند و به همین جهت پیراهن های مجلسی ساتن مورد استقبال اغلب جوانان قرار می گیرد. استفاده از پیراهن حریر بلند مجلسی ساتن بسیار جذاب است؛ چرا که پارچه های ساتن لختی و ریزش زیبایی دارند.
  5. پیراهن های نخی برای استفاده در فصول گرم سال بسیار مناسب هستند؛ ولی به سرعت چروک می شوند. خرید پیراهن حریر زنانه مجلسی نخی یکی از گزینه های مناسب جهت افراد با سابقه حساسیت به الیاف مصنوعی محسوب می شود

انواع پارچه حریر

سعی کنید در انتخاب رنگ لباس مجلسی با دامن حریر توجه ویژه ای کنید مثلا رنگی انتخاب کنید که به پوست شما و البته سلیقه شما یکی باشد مثلا اگر سبزه پوست هستید اما به رنگ های تیره علاقه دارید،بهتر است به تناز پوستی خود توجه کنید تا سلیقه.

پیراهن مجلسی دامن حریر

باید به نحوه مراقبت و تمیز کردن پارچه ‌ها نیز توجه داشته باشید، زیرا لباس ‌های مجلسی معمولاً بیش از یک بار استفاده می‌شوند و نیاز به نگهداری و مراقبت دارند. در کل، انتخاب پارچه‌ هایی مانند ابریشم،حریر، ژرژت برای لباس مجلسی معمولاً مناسب است، زیرا این پارچه‌ها به لباس یک براقیت و لوکس بودن و حال و هوایی شیک می‌بخشند.

پیراهن مجلسی حریر

مدل های پیراهن مجلسی حریر

راهنمای خرید پیراهن مجلسی دامن حریر

نکات خرید پیراهن مجلسی حریر

لباس مجلسی حریر

لباس مجلسی

پیراهن مجلسی شیک

همراه ما باشید

نظرات