تفریحات

دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت ۱۵ پانزدهم (ارسلان قاسمی و ارسلان کاشی)

0

قسمت ۱۵ مسابقه همزاد من با حضور ارسلان قاسمی و ارسلان کاشی و با اجرای یوسف تیموری برگزار شد که در زیر با لینک مستقیم و نسخه اصلی در زیر دانلود کنید.

دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت 15 پانزدهم (ارسلان قاسمی و ارسلان کاشی)

دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت ۱۵ پانزدهم (ارسلان قاسمی و ارسلان کاشی)

لینک دانلود همزاد من قسمت ۱۵ با حضور ارسلان قاسمی و ارسلان کاشی بدون سانسور دانلود کنید:

خلاصه قسمت مسابقه همزاد من قسمت ۱۵: در قسمت سیزدهم مسابقه همزاد من، یوسف تیموری میزبان ارسلان قاسمی و ارسلان کاشی حضور دارند.

مهمانان قسمت پانزدهم رئالیتی شو همزاد من

ارسلان قاسمی و ارسلان کاشی مهمانان قسمت ۱۵ همزاد من بودند.

معرفی

سریال مسابقه ای همزاد من در ژانر مسابقه ای و گیم شو شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان یوسف تیموری و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است. همزاد من روزهای دوشنبه و پنجشنبه در شبکه نمایش خانگی پخش می شود. مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری میان دو گروه از شخصیت های معروف به همراه یکی از دوستان آنها برگزار می شود و دو گروه برای دست یافتن به جایزه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و…
مسابقه همزاد من سریالی مسابقه ای با اجرای یوسف تیموری به نویسندگی و کارگردانی مسعود حقی و تهیه کنندگی محسن اسداللهی محصول کشور ایران است.

ارسلان قاسمی بازیگر و خواننده ایرانی در تهران متولد گردید، قاسمی نخستین بار در سن هفت سالگی در مجموعه تلویزیونی در چشم باد در نقش کودکی بیژن به بازی پرداخت.

چکیده ای از بیوگرافی

نام : ارسلان قاسمی

متولد : ۱ خرداد ۱۳۷۴ تهران، ایران

تحصیلات : دیپلم کامپیوتر

پیشه : بازیگری و خوانندگی

سال‌های فعالیت : ۱۳۸۱-تاکنون

ارسلان قاسمی در ۱ خرداد ۱۳۷۴ در تهران متولد گردید. وی بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. پدر ارسلان قاسمی مدیر عامل یک شرکت کشتیرانی می باشد و مادرش نیز مدیر مهد کودک اسـت. او همچنین دو خواهر دارد کـه یکی ۱۰ سال و دیگری ۱۲ سال از ارسلان بزرگتر می باشند. بهاره رهنما از دوستان صمیمی مادر ارسلان می باشد و ورود ارسلان قاسمی بـه سینما از طریق بهاره رهنما می باشد.
ارسلان قاسمی وقتی هفت سال داشت برای نخستین بار جلوی دوربین رفت و در سریال “در چشم باد” ایفای نقش نمود سپس بعد از این سریال، در سریال یوسف پیامبر بازی کرد. ارسلان قاسمی اخیرا در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد و دوست دارد فعالیتش در موسیقی را گسترش دهد.

ارسلان قاسمی از میان بازیگران هم سن خودش با ترلان پروانه، علی شادمان و پوریا ابراهیم پور رفت و آمد خانوادگی دارد. پدر ارسلان نیز مدیر برنامه هایی او می باشد.

نظرات