مدل های جدید موی شینیون فر برای بانوان با موی فر + آموزش شینیون فر

0

مدل موی شینیون فر : موی فر زیبا ترین و عاشقانه ترین مو است و بسیاری از بانوانی که این مو را دارند به هیچ عنوان دوست ندارند که آن را صاف و لخت کننند پس حرف تازه مدل شینیون موی فر را آماده کرده. همراه ما باشید.

مدل موی شینیون فر

مدل های جدید موی شینیون فر برای بانوان با موی فر + آموزش شینیون فر

انواع شینیون موی فر :

شینیون اروپایی :

مهم ترین ویژگی این سبک از شینیون، حفظ سادگی در عین حال زیبا و شیک بودن است و به همین دلیل از حجیم کردن غیر طبیعی موها در آن جلوگیری میشود. در این سبک، موهای پشت سر جمع شده یا نیمه باز و یا باز دست میشوند و برای تزئین از گل های بسیار ظریف و کوچک نیز ممکن است استفاده شود. استفاده از این سبک در کنار آرایش صورت اروپایی و لباس عروس ساده بی نظیر است و شما را به یک پرنسس فوق العاده جذاب تبدیل می کند.

انواع شینیون موی فر

مدل کلاسیک :

شینیون کلاسیک از نمونه های جذاب و ساده ای می باشد که نه تنها در گذشته، بلکه در حال حاضر نیز طرفداران زیادی دارد. در این سبک موها کاملا ساده و بدون فر و طرح های خطی و غیره در پشت سر جمع میشوند. با توجه به سرعت اجرای بسیار بالا و سادگی منحصر به فرد می توان گفت مدل های کلاسیک همیشه پرطرفدار بوده اند. این سبک شینیون از گزینه های ایده آل برای خانم های میانسال و حتی دختران جوان می باشد که مدل های ساده را ترجیح می دهند.

شینیون عربی :

در حالت کلی آرایش صورت و مو سبک عربی با اغراق همراه است و به همین دلیل در جمع کردن موها از پروتز برای برجسته و حجیم تر شدن موها استفاده میشود. این مدل شینیون برای خانم هایی که قد کوتاهی دارند گزینه ایده آلی نیست، چون بسیار شلوغ بوده و باعث میشود کشیدگی گردن کمتر دیده شود.

شینیون موی فر

شینیون باز موی فر

نکات شینیون موی فر

آموزش شینیون موی فر

شینیون فر

شینیون فر اروپایی

شنیون موی فر کلاسیک

شینیون فر جمع

همراه ما باشید

نظرات