بیوگرافی علی اسعدی بازیکن فوتسال +عکس و علت فوت و درگذشت

0

بیوگرافی علی اسعدی بازیکن فوتسال +عکس و علت فوت و درگذشت

علی اسعدی کیست؟ علی اسعدی بازیکن فوتسال بود که یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ به علت ایست قلبی درگذشت علی اسعدی بازیکن مشهدی فوتسال که سابقه از روز پنجشنبه ۳ خرداد ماه ۱۴۰۳ بعد از ایست قلبی به کما رفته بود و دچار مرگ مغزی شد.

بیوگرافی علی اسعدی بازیکن فوتسال +عکس و علت فوت و درگذشت

بیوگرافی و زندگینامه علی اسعدی فوتسالیست

علی اسعدی بازیکن فوتسال متولد سال ۱۳۷۰ در مشهد می‌باشد او فوتسالیست اهل مشهد بود و از جمله بازیگنان لیگ برتری فوتسال بود که سابقه بازی در باشگاه فرش آرای مشهد را در کارنامه خود داشت.

بیوگرافی و زندگینامه علی اسعدی فوتسالیست

علت فوت و درگذشت

علی اسعدی، بازیکن لیگ برتری فوتسال که سابقه حضور در تیم فرش آرای مشهد را داشت و از روز پنجشنبه ۳ خرداد ماه ۱۴۰۳ بعد از ایست قلبی به کما رفته بود، ظهر امروز با اعلام پزشکان دچار مرگ مغزی شد.

علت فوت علی اسعدی

سوابق

وی فوتسال را از نوجوانی آغاز کرد و بازیکن فوتسال حرفه‌ای بود. اسعدی فعالیت خود را با تیم علم و ادب مشهد شروع کرده بود و در ادامه پیراهن چند تیم لیگ برتری را هم پوشیده بود. اسعدی در چند مقطع به عنوان لژیونر در تیم‌های نفت الوسط عراق و هانگژوی چین نیز توپ زده بود. وی فصل گذشته نیز با تیم سن ایچ ساوه در لیگ برتر فوتسال ایران توپ میزد.

این بازیکن ۳۳ ساله و لژیونر سابق و بازیکن لیگ برتری، فصل قبل با لباس سن ایچ ساوه در لیگ برتر فوتسال به میدان رفت. به جز فرش آرا و سن ایچ ، اسعدی سابقه پوشیدن لباس تیم های مختلفی از جمله علم و ادب مشهد ، نفت الوسط عراق و هانگژوی چین را در کارنامه داشت. صفحه رسمی فدراسیون با انتشار یک پوستر درگذشت علی اسعدی را به جامعه فوتسال تسلیت گفت. اسعدی از بازیکنان مطرح فوتسال ایران به شمار می‌رفت و سال‌ها با پیراهن فرش آرا مشهد در لیگ برتر به میدان رفته بود و همچنین به عنوان لژیونر در لیگ‌های چین (تیم هانگژو) و عراق (تیم نفت الوسط) نیز حضور داشته است.

بیوگرافی علی اسعدی بازیکن فوتسال +عکس و علت فوت و درگذشت

اسعدی دو فصل پیش در لیگ چین شاغل بود و با انجام هشت بازی در نیم فصل دوم ، ۱۲ بار برای تیم هانگژو موفق به گلزنی شد و با این تیم در پایان فصل با یک امتیاز اختلاف نسبت به صدرنشین لیگ چین به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

ماجرای کما رفتن

علی‌اسعدی بازیکن مشهدی و ۳۳ ساله فوتسال ایران که فصل گذشته در تیم سن ایچ ساوه توپ زد، روز جمعه شش خردادماه پس از انجام تمرینات انفرادی دچار نارسایی قلبی شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل گردید که به علت ایست قلبی به کما رفت. در طول دو روز، قلب اسعدی دو مرتبه احیا شد، اما وضعیت وی در ادامه وخیم‌تر گردید و دو کلیه‌اش از کار افتاد. با این حال، ظهر امروز خانواده وی تصمیم گرفتند با اهدای عضو این چهره به یادماندنی موافقت کنند و از ادامه درمان که بیهوده پیش می‌رفت، منصرف شوند.با اعلام رضا سالار مدیرعامل باشگاه فرش آرای مشهد، با موافقت خانواده اسعدی و همچنین کارت اهدای عضو این بازیکن فقید، اعضای بدن او اهدا می‌شود.

نظرات