ترفند وارد کردن کد مورس همستر +‌کد مورس همستر کامبت امروز چنده؟ (۲۰ خرداد)

0

ترفند وارد کردن کد مورس همستر +‌کد مورس همستر کامبت امروز چنده؟ (۲۰ خرداد)

کد مورس همستر کامبت ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ که کلمه WALLET می باشد در زیر قرار داده شد که می توانید در چند حرکت و ضربه کد مورس در بازی همستر کامبت وارد کنید و یک میلیون سکه جایزه بگیرید.

کد مورس همستر کامبت

🐹کد مورس همستر کامبت به‌صورت روزانه در اختیار کاربران قرار می گیرد و هر روز این کد تغییر می کند. در واقع کد مورس یک چالش جدید در بازی تلگرامی همستر کمبات است که با واردکردن آن می‌توانید روزانه ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ معادل یک میلیون سکه پاداش بگیرید.

توجه: اخبار و آموزش‌های مرتبط با بازی تلگرامی مانند همستر کامبت در مجله حرف تازه صرفاً جهت اطلاع‌رسانی کاربران بوده و توصیه نمیشود.

نحوه وارد کردن

برای وارد کردن کد مورس امروز همستر کامبت با کلیدواژه WALLET روی قسمت Earn Per Tap (سمت چپ بالا) ۳ مرتبه کلیک کنید تا همستر به رنگ قرمز در بیاد در ادامه کد پایین را وارد کنید.

برای وارد کردن هر علامت • یک بار روی سکه بزنید و به ازای هر علامت _ یک بار انگشت خود را (کمی طولانی‌تر از یک ضربه) روی سکه نگه دارید.

با وارد کردن کد به‌صورت درست، پیام The code is cracked به شما نمایش داده می‌شود و موجوی سکه‌های شما یک میلیون واحد بیشتر خواهد شد.

کد مورس همستر ۲۰ خرداد ۱۴۰۳: WALLET

W • ـــ ـــ
A • ـــ
L • ـــ ••
L • ـــ ••
E •
T ـــ

✔️ خط(__) : انگشتتان را روی صفحه ۱ ثانیه نگه دارید
❌ نقطه (●) : یکبار روی صفحه ضربه بزنید.

همستر کامبت یک بازی در سبک Tap to Earn و رباتی تلگرامی است. بازیکنان در همستر کامبت باید با زدن روی یک سکه درون بازی مقدار بیشتری توکن جمع کنند. این توکن‌ها ممکن است در آینده در قالب ایردراپ بین بازیکنان همستر کامبت توزیع شود. بازی همستر کمبت از آدرس t.me/hamster_kombat_bot در قالبت یک ربات تلگرامی در دسترس است و آدرس کانال رسمی آن hamster_kombat@ است.

کارت روزانه همستر کامبت Daily Combo

کارت روزانه همستر کامبت یا کمبو، قسمتی ویژه در بخش Mine است که به‌صورت سه علامت سؤال کنار هم نمایش داده می‌شود. در این قسمت باید سه کارت مشخص را از بین کارت‌های بازی پیدا کنید و اگر در این کار موفق باشید، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ توکن پاداش می‌گیرید. این سه کارت ممکن است در دسته‌های مختلف یعنی Markets و PR&Team و Legal یا Specials باشند. در گروه‌های مربوط به این بازی در تلگرام یا کانال‌های مختلف، اغلب افرادی هستند که این سه کارت را زودتر از دیگران پیدا کرده و با بقیه به اشتراک می‌گذارند. بنابراین می‌توانید برای پیداکردن آنها از این منابع کمک بگیرید.

درصورتی که کارت درست را پیدا کنید، صفحه‌ای مشابه تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود که روند پیشرفت شما در پیداکردن این کارت‌ها را به نمایش می‌گذارد. سه کارت روزانه همستر کامبت بعد از ۲۴ ساعت تغییر می‌کنند و کارت‌هایی جدید جایگزین آنها خواهد شد. ضمناً ممکن است برای دریافت یکی از کارت‌های بخش کمبو، نیاز باشد یک یا چند بازیکن جدید را با استفاده از لینک ریفرال خود به بازی دعوت کنید یا اینکه کارت دیگری را ارتقا دهید و به سطح مشخصی برسانید. برای نمونه، اگر زیر کارتی نوشته شده است «Influencers lvl 5»، یعنی برای دریافت آن نیاز است کارت Influencers را پیدا کرده و آن را تا سطح ۵ ارتقا دهید تا قفل آن کارت برای شما باز شود.

نظرات