زمان پخش و بازپخش سریال ترش و شیرین از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت پخش

0

سریال ترش و شیرین از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال ترش و شیرین برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال ترش و شیرین از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی رضا عطاران و نویسندگی سروش صحت و محمدرضا آرین و تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام و محصول سال ۱۳۸۵ در ژانر طنز،اجتماعی و خانوادگی است . این مجموعه در نوروز ۱۳۸۶ از شبکه سه پخش می شود. اکنون قرار است بعد گذشت سال ها از شبکه آی فیلم پخش می شود. برای اطلاع از ساعت دقیق همراه ما باشید.

از جمله هنرمندان می توان به حمید لولایی،مریم امیرجلالی،شهره سلطانی،رضا عطاران،رضا شفیعی‌جم،مجید صالحی،آناهیتا همتی،احمد پورمخبر و…. اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده نصرت خانم که بعد از مرگ همسرش فرزندان قد و نیم قدس را به سختی اما آبرومند از آب و گل درآورده است. داستان از جایی شروع می شود که مهلت اجاره خانه نصرت خانم به سر آمده و او مجبور است به جای دیگری نقل مکان کند، او از صاحبخانه (آقای کتابی) درخواست می کند که پول پیش خانه را به آنها بازگرداند تا بتوانند به خانه جدید بروند زیرا برای اینکار به پول نقد نیاز دارند و صاحبخانه جدید هم مهلتی چند ساعت داده است. بعد از ماجرایی آقای کتابی راضی به دادن چک می شود تا نصرت خانم آن را به بانک برده و نقد کند اما بعد از نقد کردن در هنگام بازگشت چند کیف قاب کیف آقا جهان را می زنند و نصرت به همراه دامادش (ناصر) برای گرفتن دزد ها به دنبال آنها می روند و بعد از گرفتن کیف دزدیده شده و تحویل دادن آن در بانک به جهان در حالی که قصد بازگشت را دارند ناصر شماره تلفن جهان را هر طور که هست دریافت می کند تا بتواند پولی در ازای تحویل دادن کیف دریافت کند اما….

سریال ترش و شیرین

زمان پخش سریال ترش و شیرین از شبکه آی فیلم

این سریال ۱۶ قسمتی از ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۲۱ و تکرار آن روز بعد ساعت ۵ صبح و ۱۳ از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات