جدیدترین و خاص ترین مدل های لباس عروس آستین بلند ویژه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

0

لباس عروس آستین بلند : امروزه به دلیل مختلط بودن اکثر مجلس ها مخصوصا عروسی ها ،بیشتر عروس خانم ها به دنبالی لباسی با آستین بلند هستند. در ادامه همراه حرف تازه باشید.

لباس عروس آستین بلند

جدیدترین و خاص ترین مدل های لباس عروس آستین بلند ویژه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

نکات انتخاب پیراهن عروس بر اساس اندام :

اگر بازوهایی لاغر دارید، بازوهایتان را کاملا نپوشانید بهتر است زیرا بسیاری از طراحان لباس عقیده دارند که وجود آستین توجه را به این قسمت جلب می کند. همچنین از پوشیدن مدل هایی با آستین رکابی خودداری کنید.

اگر درشت اندام هستید لباس های دکلته اصلا انتخاب مناسبی نیستند. مدل های یقه هفت، یقه های قلبی و یقه گلابی (اشک) گزینه های مناسب تری هستند.لباس های آستین کوتاه بزرگی و چاقی بازوها را میپوشاند. اگر قصدتان پوشیدن لباسی با آستین بلند می باشد حتما از تورهای نگین دار و زیبا برای آستین لباستان استفاده کنید. در کل لباس عروس های آستین دار برای عروس خانم های بسیار لاغر، بسیار درشت و چهارشانه مناسب تر است تا نقایص بدنشان را بپوشاند.

اگر گردن کوتاهی دارید کلید مشکل شما پوشیدن لباس هایی با یقه ی باز است. یقه های بسته که دور گردن پیچیده می شوند هرگز گزینه ی درستی برای شما نمی باشند. همچنین به اینجور افراد توصیه میشود تا موهای خود را جمع کرده و بالا ببرند تا گردنشان بلند تر نشان داده شود.

پیراهن عروس بر اساس اندام

انواع آستین لباس عروس :

آستین پرنسسی :

یکی از جدیدترین و جذاب ترین نمونه های لباس عروس آستین دار که شما می توانید برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید، مدل پرنسسی است. آستین لباس عروس آستین دار پرنسسی در قسمت بالایی خود پف فوق العاده زیبایی دارد که در قسمت پایین، حالت جذب به خود می گیرد. همچنین دامن این لباس ها نیز پف نسبتاً بزرگی دارند.

مدل توری :

یکی دیگر از جذاب ترین و جدیدترین نمونه ها از مدل لباس عروس آستین دار که می توانید برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید، لباس عروس آستین دار توری است. این نوع لباس عروس به این صورت است که در آستین آن به جای پارچه های معمولی، تور کار شده است و دست عروس خانم را نشان می دهد.

 انواع آستین لباس عروس

آستین کوتاه :

بعضی از عروس خانم ها دوست دارند لباس عروس آنها آستین کوتاهی داشته باشد و آستین آن تا مچ دستشان نرسد. در این شرایط، نمونه های متنوعی پیش روی آنها قرار دارند و می توانند از لباس عروسی استفاده کنند که آستین آن تا نهایتاً روی بازو باشد. البته توجه داشته باشید که این نمونه از لباس عروس آستین کوتاه برای خانم های مناسب است که دست و بازوی خوش فرمی دارند.

آستین پفی :

علاوه بر دامن لباس، شما می توانید از لباس عروس آستین دار پفی استفاده کنید که آستین آن حالت پفکی دارد. البته بهتر است لباس عروس انتخابی شما با آستین پفدار، دامن نسبتا ساده تری داشته باشد. به خصوص اگر هیکل درشتی دارید، پفدار بودن دامن و آستین لباس عروس می تواند اندام شما را بزرگ تر نشان دهد.

لباس عروس آستین دار

لباس عروس با آستین بلند شیک

لباس عروس آستین توری

پیراهن عروس با آستین پفی

راهنمای خرید پیراهن عروس آستین دار

مدل های پیراهن عروس آستین دار

پیراهن عروس شیک

همراه ما باشید

نظرات