بلک اسلیم پلاس – چگونه لاغر شویم؟

0

اگر به دنبال کاهش وزن هستید، به احتمال خیلی زیاد اکثر راه‌های لاغر شدن را امتحان کرده یا حداقل درباره‌شان خوانده و شنیده‌اید. این موارد اکثرا دشوار، زمان‌بر یا حتی غیر مفید و مضر هستند. بنابراین بگذارید ورودتان به این صفحه را تبریک بگوییم؛ چرا که اینجا روشی مفید، کم هزینه و سریع را تحت عنوان «لاغری با داروی گیاهی» بلک اسلیم پلاس معرفی خواهیم کرد.

قرص بلک اسلیم پلاس

قرص بلک اسلیم پلاس یک محصول کارآمد، سریع‌الاثر و بدون عوارض از شرکتی فرانسوی است. بلک اسلیم پلاس یک قرص لاغری با ترکیبات گیاهی است که به افزایش متابولیسم بدن، کاهش اشتها، کاهش کلسترول خون و سوزاندن چربی‌های سراسر بدن کمک می‌کند. اکثر استفاده کنندگان از این محصول، در ۱۰ روز اول نتیجة آن را به خوبی مشاهده کرده‌اند.

قرص بلک اسلیم پلاس

چرا لاغری با داروی گیاهی؟

شاید تصور اکثر ما این باشد که داروهای لاغری، اثرگذاری سریع و خوبی را نسبت به نمونه‌های شیمیایی نداشته باشند؛ اما باید مشخص کنیم که در مورد کدام داروی گیاهی صحبت می‌کنیم. بلک اسلیم پلاس از آن نمونه داروهای گیاهی است که اثربخشی بسیار سریع دارد و در عین حال، هیچگونه عوارضی ندارد. این در حالی‌ست که اکثر داروهای لاغری که فرمولاسیون شیمیایی دارند، عوارض متعددی ایجاد می‌کنند.

مکانیسم عملکردی قرص بلک اسلیم پلاس

در فرمولاسیون این دارو، انواع گیاهان دارویی و مواد پایه‌ای قهوة سبز به کار رفته است و مثل این است که با هربار استفاده از این قرص، چند لیوان دمنوش لاغری نوشیده‌اید. بلک اسلیم پلاس با کاهش کلسترول خون و افزایش متابولیسم بدن، ضمن کاهش اشتهای شما، بدن را به سوزاندن چربی‌های انباشته شده در قسمت‌های مختلف به ویژه پهلو و شکم ترغیب می‌کند.

قرص بلک اسلیم پلاس تبدیل قند به چربی را متوقف می‌کند؛ بنابراین با مصرف قند، چربی کمتری در بدن شما انباشته خواهد شد. با مصرف کوتاه مدت این قرص، متابولیسم مولکول‌های چربی در بدن افزایش می‌یابد و چربی‌های انباشته شده به انرژی تبدیل می‌شوند؛ این موضوع به خصوص برای افرادی که دچار افت انرژی و بی‌حالی هستند بسیار اهمیت دارد.

ترکیبات موجود در قرص بلک اسلیم پلاس

قرص بلک اسلیم پلاس

همانطور که گفته شد، از بلک اسلیم پلاس با عنوان «قرص گیاهی لاغری» نیز نام برده می‌شود؛ چرا که بخش عمدة این دارو را ترکیبات گیاهی و فرمولاسیون طبیعی تشکیل می‌دهد. مهمترین ترکیبات موجود در این دارو عبارتند از:

 • ریشه جنسینگ پاناکس
 • برگ پریلا
 • میوة عناب
 • گل شور
 • پوست گل مگنولیا
 • ریشه Scutellaria
 • نیاسینامید
 • پوریا

قرص لاغری آلفا اسلیم

مزایا و ویژگی‌های قرص بلک اسلیم پلاس

داروی گیاهی بلک اسلیم پلاس بسیار محبوب است و در سر تا سر جهان توسط افراد مختلف استفاده می‌شود. برخی از مزایای این قرص عبارتند از:

 • دارای ویتامین و مواد معدنی: در فرمولاسیون این داروی گیاهی، انواع ویتامین و مواد معدنی وجود دارد که باعث افزایش شادابی و درخشش پوست می‌شوند. این ویژگی به خوبی می‌تواند از افتادگی پوست بعد از لاغری پیشگیری کند.
 • کمک به افزایش انرژی: با مصرف این دارو، متابولیسم بدن افزایش یافته و چربی‌ها تبدیل به انرژی خواهند شد. این ویژگی، بلک اسلیم پلاس را از اکثر داروهای لاغری که باعث بی‌حالی و افت انرژی می‌شوند، متمایز می‌کند.
 • بدون عوارض: در صورتی که جزو موارد منع مصرف داروی بلک اسلیم پلاس (در ادامه به طور کامل معرفی شده است) نباشید، این دارو عوارضی ایجاد نخواهد کرد.
 • سادگی و سرعت در لاغری: در مقایسه با روش‌هایی مثل رژیم غذایی لاغری یا ورزش سخت و چربی سوزی، استفاده از قرص‌های لاغری بلک اسلیم پلاس هم ساده‌تر است و هم اثربخشی سریع‌تری دارد.

آیا قرص بلک اسلیم پلاس عوارض دارد؟

قرص بلک اسلیم پلاس عوارض جانبی ندارد؛ این موضوع شاید به دلیل استفاده از ترکیبات گیاهی و فرمولاسیونی بر پایة قهوه سبز در تولید آن است. برخی افراد به دلیل اثربخشی سریع این دارو (۱۰ روز پس از استفاده) تصور دارند که ممکن است عوارض متعددی را ایجاد کند؛ اما باید دقت کرد که این تصور می‌تواند در مورد داروهای شیمیایی یا حتی داروهای گیاهیِ دیگر درست باشد اما در مورد بلک اسلیم پلاس صدق نمی‌کند.

موارد منع مصرف بلک اسلیم پلاس

به طور کلی اگر جزو یکی از دسته‌بندی‌های زیر باشید، نباید از بلـک اسلیم پلاس استفاده کنید یا حداقل با مشورت پزشک متخصص از این دارو استفاده کنید:

 • زنان باردار و شیرده
 • سنین بالای ۵۰ یا زیر ۱۸ سال
 • مبتلایان به بیماری‌های قلبی یا هرگونه مشکل زمینه‌ای
 • دیابتی‌ها
 • افرادی که فشار خون بالا دارند.
 • مبتلایان به بیماری‌ها و اختلالات کبدی و کلیوی
 • افرادی که فشار خون پایین دارند.

سوالات متداول

چگونه از اصالت بلـک اسلیم پلاس مطمئن شویم؟

ابتدا باید دقت کنید که فروشندة این قرص‌ها معتبر باشد. اسلیمینگ آکادمی یکی از معتبر‌ترین فروشندگان این قرص‌هاست که محصولات را مستقیم از شرکت مبدأ به دست شما می‌رساند. برای بررسی اصالت این قرص‌ها، به وبسایت درج شده روی جعبه‌ی محصول مراجعه کنید. لازم است پوشش کد رجیستری محصول که در سمت چپ جعبة آن قرار دارد را بخراشید و در این وبسایت وارد کنید. پس از ثبت کد در صورت اصالت کالا، پیامی به شما نشان داده خواهد شد.

قرص بلـک اسلیم پلاس را چگونه مصرف کنیم؟

معمولاً پیشنهاد می‌شود این قرص‌ها را قبل از صبحانه مصرف کنید. البته مشورت با پزشک متخصص در این زمینه می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. در صورتی که پس از حداقل دو هفته مصرف نتیجه‌ای نگرفتید، می‌توانید ۳ یا ۴ ساعت بعد از مصرف اولین قرص، بعدی را استفاده کنید. البته دقت کنید که برای استفادة بیشتر از این دارو در طول روز، حتماً باید تأیید پزشک متخصص را کسب کنید./۳۰۲۵۷۵

نظرات