بیوگرافی حاج محمد ببریان مداح قدیمی +علت فوت و درگذشت و مداحی ها

0

بیوگرافی حاج محمد ببریان مداح قدیمی +علت فوت و درگذشت و مداحی ها

حاج محمد ببریان کیست؟ حاج محمد ببریان مداح اهل بیت بود که پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ به علت سانحه رانندگی درگذشت محمد ببریان پیرغلام اهل بیت مداح هیأت صنف کارگران کفاش تهران بود و سال ها روضه خوانی و مداحی اهل بیت را می کرد.

بیوگرافی حاج محمد ببریان مداح قدیمی +علت فوت و درگذشت و مداحی ها

بیوگرافی و زندگینامه حاج محمد ببریان مداح و همسر و فرزندان

محمد ببریان مداح اهل بیت متولد تهران می‌باشد او مداح هیأت صنف کارگران کفاش تهران بود و از جمله مداحان اهل بیت و پیرغلامان سرشناس کشورمان بود که در سال‌های اخیر در هیأت های مختلف پایتخت به عنوان مداح و روضه خوان فعالیت می کرد.

او به همراه همسرش هنگام بازگشت و در مسیر شاهرود به دامغان، روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه دچار سانحه تصادف شد و در دم جان سپرد.همسر ایشان نیز که در این مسیر کنار وی بود نیز به دلیل عوارض متعدد جسمانی در بیمارستان به سر می‌برد.

بیوگرافی و زندگینامه حاج محمد ببریان مداح و همسر و فرزندان

علت فوت و درگذشت

حاج محمد ببریان، مداح هیأت صنف کارگران کفاش تهران در راه بازگشت به تهران در حوالی دامغان دچار سانحه شد و از دنیا رفت. همسرش به علت جراحات وارده در بیمارستان بستری می باشد.

مراسم تشییع و خاکسپاری این مداح، روز جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۹ صبح از مقابل حسینیه صنف کارگران کفاش واقع در خیابان خیام، مقابل پاچنار، کوچه مستوفی تشییع و در قطعه ۳۶ ردیف ۱۲۱ شماره ۲۷ به خاک سپرده شد.

همچنین مجلس ترحیم ببریان نیز روز یکشنبه ۲۰ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۱۸.۳۰ در مسجد حضرت ولی‌عصر (عج) واقع در نازی‌آباد برگزار خواهد شد.

علت فوت حاج محمد ببریان مداح

علت تصادف

حاج‌محمد ببریان نیز که در این ایام به مشهد رفته بود، هنگام بازگشت و در مسیر شاهرود به دامغان، دچار سانحه تصادف شد و در دم جان سپرد. او به علت خواب‌آلودگی و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، از پشت با یک دستگاه تریلر برخورد کرد و در صحنه تصادف جان خود را از دست داد خانه ابدی او در بهشت زهرای تهران، قطعه ۳۶ ردیف ۱۲۱ شماره ۲۷ واقع است و این مداح بااخلاق تا ساعتی دیگر در مزارش آرام خواهد گرفت.

نظرات