دانلود کامل قسمت ۷ سریال قطب شمال “سریال قطب شمال قسمت هفتم” +فیلم

0

دانلود کامل قسمت سریال قطب شمال فصل ۱ “سریال قطب شمال قسمت هفتم” +پخش آنلاین و تماشای قسمت ۷ سریال قطب شمال با کیفیت های ۰p۴۸ ۰p، ۷۲۰p ، ۱۰۸۰p همراه با عکس و لینک دانلود مستفیم در این صفحه تماشا کنند

دانلود کامل قسمت 7 سریال قطب شمال “سریال قطب شمال قسمت هفتم” +فیلم

دانلود کامل قسمت سریال قطب شمال “سریال قطب شمال قسمت هفتم” +فیلم

قسمت هفتم قطب شمال در خلاصه داستان این سریال آمده است که همایون و ارغوان در آستانه ازدواج، قربانی خیانتی هولناک می شوند. همایون پشت دیوارهای زندان برای انتقام از سامان لحظه شماری می کند که مرگ از راه می رسد.آرشام یکتا متولد می شود. دختری به نام صحرا کنارش قرار می گیرد تا مسیر انتقام از خائنان برای آرشام هموار شود.

زمان انتشار

پخش سریال ایرانی قطب شمال در ژانر عاشقانه، درام و معمایی از روز جمعه ۷ اردیبهشت آغاز شد. این سریال پر ستاره در پلتفرم فیلیمو قابل تماشا است.

سریال قطب شمال با بازی امیرحسین فتحی، آناهیتا درگاهی، نازنین بیاتی و فرزاد فرزین است که هر هفته از طریف فیلیمو پخش می شود. این سریال از روز جمعه هفتم اردیبهشت پخش خود را به طور اختصاصی از پلتفرم فیلیمو آغاز کرده است. و هر جمعه ساعت ۸ صبح از این پلتفرم منتشر می شود.

مجموعه ی قطب شمال جدیدترین سریال نمایش خانگی ساخته امین محمودی‌ یکتاست که پیش از این نوشتن فیلمنامه سریال‌های «ملکه گدایان» و «عقرب عاشق» را به عهده داشته و قطب شمال اولین ساخته اوست. داستان درباره همایون و ارغوان است که در آستانه ازدواج هستند. اما دوست همایون به نام سامان به دلیل علاقه خود به ارغوان برای رقیب عشقی خود پاپوش درست می‌کند و او را به زندان می‌اندازد تا بتواند با ارغوان ازدواج کند. اما همایون پس از آزادی از زندان و با چهره‌ای تغییریافته سراغ دشمنان خود می‌رود تا انتقام بگیرد.

نظرات