مدل تخت خواب دو طبقه دخترانه

0

اگر دو دختر در منزل دارید و می‌خواهید فضای اتاق خواب آن‌ها را به صورت مشترک در نظر بگیرید، می‌توانید تخت خواب دو طبقه دخترانه را انتخاب کنید. تخت خواب‌های دو طبقه ضمن اینکه فضای کمی را اشغال می‌کنند، بسیار کاربردی نیز هستند و می‌توانند برای استراحت دو دختر بازیگوش شما گزینه بسیار خوبی باشند. اگر نمی‌دانید کدام مدل تخت خواب دو طبقه دخترانه را سفارش دهید در ادامه مقاله همراه ما باشید.

  مدل تخت خواب دو طبقه دخترانه

تخت خواب دو طبقه دخترانه

تخت خواب وسیله‌ای برای استراحت است. اکثر دختران از سنین پایین علاقه زیادی به مستقل شدن و خوابیدن در اتاق خواب خودشان را دارند. برای اینکه فضای مناسبی را برای استراحت دو فرزند دختر خودتان در اتاق خواب ایجاد کنید، دو راه بیشتر پیش روی شما نیست. اولین راه این است که دو تخت خواب تک نفره را به صورت جداگانه سفارش داده و در اتاق قرار دهید. این کار فضای زیادی از اتاق شما را اشغال می‌کند.

دومین راه استفاده از تخت خواب دو طبقه دخترانه است. در این صورت شاید ارتفاع این تخت خواب‌ها زیاد باشد، اما میزان فضایی که اشغال می‌کنند بسیار محدود است. تخت خواب‌های دو طبقه دخترانه می‌توانند برای اتاق خواب‌های کوچک گزینه بسیار خوبی باشند. با قرار دادن این تخت خواب‌ها، می‌توانید از فضای اتاق برای قرار دادن میز تحریر و وسایل مختلف دیگر نیز استفاده کنید.

انواع مدل تخت خواب دخترانه دو طبقه

تخت خواب‌های دخترانه دو طبقه دارای تنوع زیادی هستند. از مدل‌های ساده بگیرید تا مدل‌های سرسره دار که می‌توانند برای دختران خوش سلیقه و خاص پسند گزینه بسیار خوبی باشند. می‌توانید هر کدام از این مدل‌های تخت خواب‌ها را با توجه به سبک دکوراسیون داخلی و فضای داخل اتاق خواب انتخاب کنید.

تخت خواب دو طبقه

تخت خواب دو طبقه دخترانه ساده

تخت خواب دو طبقه دخترانه ساده یکی از انواع مدل‌های تخت خواب دخترانه است. این تخت خواب‌ها دارای ظاهر جذابی‌اند و با ارتفاع مناسب طراحی می‌شوند. برای رفتن به تخت طبقه دوم باید از نردبان استفاده کرد. نردبان به صورت اختصاصی برای تخت خواب طراحی می‌شود و می‌تواند در کنار، جلو و یا هر بخش دیگر از تخت خواب مورد استفاده قرار گیرد.

تخت خواب دو طبقه دخترانه پله دار

تخت خواب دو طبقه دخترانه پله دار، یکی از پرفروش‌ترین انواع تخت خواب‌های دو طبقه است. برخلاف تخت خواب‌های ساده که دارای یک نردبان ساده برای بالا و پایین رفتن هستند، تخت خواب‌های دو طبقه پله دار دارای چند پله در کنار خود می‌باشند که می‌توان آن‌ها را بالا و پایین رفت. ایمنی تخت خواب‌های پله دار دو طبقه نسبت به تخت خواب‌های نردبان دار بیشتر است. بنابراین اگر برای کودکان سن پایین نیاز به خرید تخت خواب دارید، پیشنهاد می‌کنیم که این مدل را انتخاب کنید.

تخت خواب دو طبقه دخترانه سرسره دار

یکی از لوکس‌ترین و گران‌ترین مدل‌های تخت خواب دو طبقه دخترانه، تخت خواب سرسره دار است. این تخت خواب‌ها معمولا به گونه‌ای طراحی می‌شوند که در یک سمت آن‌ها پله قرار می‌گیرد و در یک سمت آن‌ها سرسره وجود دارد. یعنی کودکان از پله بالا می‌روند و می‌توانند از سرسره به سمت پایین بیایند. تخت خواب دو طبقه دخترانه سرسره دار، یک تخت خواب لاکچری و خاص است که با ظاهر بی نظیر خودش دکوراسیون داخلی اتاق خواب دختران شما را جذاب‌تر می‌کند. البته باید این واقعیت را هم بپذیرید که وجود سرسره در این تخت خواب‌ها، باعث اشغال فضای بیشتری از اتاق خواب می‌شود.

تخت خواب دو طبقه دخترانه سرسره دار

بهترین رنگ برای تخـت خـواب دخترانه دو طبقه

انتخاب رنگ برای تخـت خواب دخترانه دو طبقه یک موضوع سلیقه‌ای است. بهتر است که در این مورد ابتدا با خود دختران مشورت کنید. معمولا دختران به رنگ‌های صورتی، یاسی و بنفش علاقه مند هستند؛ اما این بدین معنی نیست که نمی‌توانید یک تخت خواب طوسی رنگ را برای دختران خوش سلیقه خودتان انتخاب کنید. بهتر است که به سبک دکوراسیون اتاق خواب و سلیقه خود و دختران خود توجه داشته باشید و بهترین رنگ را برای تخت خواب آن‌ها سفارش دهید.

تخت دو طبقه دخترانه

نکات مهم برای خرید تخـت خـواب دو طبقه دخترانه

اگر تصمیم خودتان را برای خرید تخـت خـواب دو طـبقه دخترانه گرفته‌اید، حتما به نکات مهم زیر برای خرید این تخت خواب‌ها توجه داشته باشید.

  • حتما به جنس چوب به کار رفته در تخت خواب دقت کنید. وجود روکش ضد رطوبت روی این چوب تاثیر زیادی روی دوام و ماندگاری آن‌ها خواهد داشت.
  • تناسب رنگ تخت خواب با پرده و فرش در اتاق خواب مهم است و باید به آن توجه داشته باشید.
  • استحکام تخـت خـواب دو طبقه دخترانه مهم است. پس حتما در این مورد از فروشنده سوال بپرسید.
  • قبل از خرید تخت خواب، فضای داخلی اتاق خواب را اندازه گیری و محل قرار دادن تخت خواب را مشخص کنید.

خرید تخت خواب دو طبقه دخترانه

برای خرید تخت خواب دو طبقه دخترانه می‌توانید به مراکز فروش معتبر این تخت خواب‌ها مراجعه کنید و بهترین تخت خواب‌های موجود در بازار را سفارش دهید. این تخت خواب‌ها باید کیفیت بالایی داشته باشند تا وزن زیادی را نیز تحمل کنند. هرگز به دلیل ارزان بودن تخت خواب دو طبقه، آن را سفارش ندهید. چون در این صورت احتمال خرابی و حتی صدمه دیدن کودکان شما وجود دارد. رنگ بندی تخت خواب‌های دو طبقه دخترانه بسیار متنوع است و این یعنی اینکه شما می‌توانید با توجه به سلیقه، نظر شخصی کودکان و سبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب، بهترین تخت خواب را سفارش دهید.

قیمت تخـت خـواب دو طبقه دخترانه

قیمت تخت خواب‌های دو طبقه وابسته به نوع چوب به کار رفته در این تخت خواب‌ها و ظاهر آن‌ها دارد. هر چقدر چوب بیشتری برای ساخت تخت خواب‌های دو طبقه دخترانه استفاده شود، قیمت این تخت خواب‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. در عوض اگر تخت خواب‌ها ساده‌تر باشند و میزان چوب کمتری نیز در آن‌ها مورد استفاده قرار گیرد، قیمت پایین‌تری دارند.

قیمت تخت خواب دو طبقه دخترانه بستگی به کیفیت چوب به کار رفته در این تخت خواب‌ها نیز دارد. هر چقدر چوب باکیفیت‌تر و با دوام بیشتری در تخت خواب‌های دو طبقه دخترانه استفاده می‌شود، قیمت نیز بالاتر می‌رود. در عوض چوب‌های غیر مقاوم و حساسیت به رطوبت قیمت ارزان‌تری دارند و می‌توان تخت خواب‌ها را با قیمت‌های پایین‌تر با این چوب‌ها طراحی و ساخت./۳۰۱۹۵۳

نظرات