زمان پخش و تکرار سریال هتل پیاده رو از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت پخش سریال

0

سریال هتل پیاده رو از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال هتل پیاده رو برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال هتل پیاده رو از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی بهمن زرین‌ پور و تهیه کنندگی بهروز خوش‌رزم و شهرزاد مهدوی در ژانر اجتماعی،طنز و خانوادکی و محصول سال ۱۳۷۷ است. این مجموعه در نوروز ۱۳۷۸ از شبکه یک پخش شد و مورد توجه مردم قرار گرفت. نکته جال توجه این است که این سریال به صورت روزانه، تصویربرداری و تهیه و همان شب پخش می‌شد.این مجموعه قرار است از ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ از شبکه آی فیلم پخش شود.

از جمله هنمندان می توان به اکبر عبدی، مینا جعفرزاده، علیرضا خمسه، اکبر رحمتی، محمود پاک‌نیت، محمود بهرامی، زنده‌یاد عزت‌الله مهرآوران، مصطفی راد، سحر طلوعی و…. می توان اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده آقای ابوسعیدی هتلی در جزیره کیش خریده است، اما این هتل رونق چندانی ندارد؛ چرا که در مجاورت آن رستورانی باصفا و صمیمی و ارزان‌قیمت به نام وجود دارد که مشتریان را بخود جلب می‌کند. در واقع مشتریان هتل فقط از آن به عنوان محلی جهتِ خواب‌شبانه استفاده می‌کنند و صبحانه و نهار و شام خود را در «هتل پیاده‌رو» صرف می‌کنند که گردانندگان آن، «خانم‌جان» ، «بایرام» و «سیروس» هستند. آقای ابوسعیدی اما، نمی‌تواند حضور چنین رقیبی را تحمل کند و تصمیم دارد به هر طریق شده، آن‌ها را از سر راه بردارد….

سریال هتل پیاده رو

ساعت تکرار و زمان پخش سریال هتل پیاده رو از شبکه آی فیلم

این سریال از شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۱۹ و تکرار آن روز بعد ساعت ۳ بامداد و ۱۱ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات