پوشش مناسب برای سفر به شمال در فصل تابستان

0

در فصل تابستان با توجه به تعطیلات مختلفی که پیش روی ما هست از جمله تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، بسیاری از افراد علاقه دارند سفری بی نظیر را در طول این تعطیلات تجربه کنند. قسمت‌های شمالی کشور با توجه به جاذبه‌های گردشگری متعدد و آب و هوا مناسبی که دارد معمولا یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری محسوب می‌شود. البته با توجه به اینکه در فصل تابستان آب و هوای شمال کمی گرم و مرطوب می‌شود شما باید سعی کنید که از پوشش با لباس‌های مناسب استفاده کنید. ما هم در این مقاله سعی کردیم که بهترین پوشش‌های مناسب برای فصل تابستان در شمال را به شما معرفی کنیم.

 لباس برای شمال در فصل تابستان

چه نوع لباسی برای شمال در فصل گرما مناسب است ؟

با توجه به اینکه در فصل تابستان آب و هوا بسیار گرم است شما باید سعی کنید که لباس‌های خنک استفاده کنید. لباس‌های نخی برای مسافرت به شمال در فصل تابستان بسیار مناسب هستند و شما می‌توانید از این دسته از لباس‌ها استفاده کنید تا بدن خود را سرد نگه دارید. دومین نکته‌ای که باید حتماً آن دقت کنید پوشیدن لباس‌هایی است که دارای رنگ‌های روشن هستند. رنگ‌های تیره معمولا گرما را به خود جذب می‌کنند  اما برعکس آن رنگ روشن معمولا گرما را از بدن شما دور نگه می‌دارند. البته پوشیدن لباس‌های رنگی می‌تواند دست شما را در انتخاب لباس‌های مناسب باز بگذارد. معمولا اگر بتوانید از لباس‌های بزرگتر و راحت‌تر استفاده کنید می‌توانید آب و هوای طاقت فرسای شمال را در فصل تابستان از خود دور کنید.

در پاراگراف قبل توضیح دادیم که اگر لباس های نخی و پنبه ای بپوشید در هوا گرم تابستان به خصوص در شمال کشور خیلی می تواند به خنک نگه داشتن بدن ما کمک کند. در کنار این موضوع شما باید دقت داشته باشید که در هوا گرم و مرطوب شمال بدن شما تعرق بالایی دارد شما می توانید با پوشیدن لباس های نخی مانع از ایجاد بوی نامطبوع لباس و بدنتان شوید. باید در هوا گرم سعی کنید که حتما از لباس های گشاد استفاده کنید چراکه پوشیدن لباس های جذب در فصل گرما می تواند شما را در این فصل کمی اذیت کند.

 لباس زنانه و دخترانه مناسب برای شمال در فصل تابستان

با توجه به اینکه معمولا بانوان کشور ما با تعداد لباس بیشتری در مسافرت رفت و آمد می‌کنند باید حتماً سعی کنید که از لباس‌های خنک‌تر و مناسب‌تر استفاده کنید. از جمله این لباس‌ها می‌توانیم به مانتو، شال، شلوار و کفش اشاره کنیم. شما باید سعی کنید در کنار خوش پوش بودن خود راحتی و آسایش را هم در سفر حس کنید. برای این موضوع در ادامه برای شما شرح می‌دهیم که چطور می‌توانید این کار را انجام دهید.

لباس برای شمال در فصل تابستان

مانتو مناسب برای فصل تابستان در شمال

ابتدایی‌ترین موضوع برای اینکه مانتوی مناسب داشته باشید استفاده از رنگ مناسب در مانتو است. اکثر مانتوهای زنانه در رنگ‌های تیره ه بازار ارائه می‌شوند شما برای سفر در فصول گرم سعی کنید که از این مانتوهای تیره استفاده نکنید و از رنگ‌های روشن در لباس‌های خود بهره ببرید. اگر بتوانید در کنار رنگ‌های روشن مانتو از جنس خنک در مانتوهای خود استفاده کنید سفر بی‌نقص را تجربه خواهید کرد. شما می‌توانید با بازدید از وب سایت دیجی استایل مانتو های زنانه گشاد را برای سفر انتخاب کنید که هم ظاهری بسیار شیک دارند و هم در سفر تابستانی سبب آسان تر شدن سفر برای شما می شوند.

شال برای سفر در فصل گرما

برخی از بانوان به صورت متعدد از شال استفاده می‌کنند شما برای اینکه بتوانید سفر بی‌نقص در فصل گرما را تجربه کنید باید معمولاً از شال‌های نخی یا پنبه‌ای استفاده کنید. شال‌های نخی در کنار خنک بودن معمولاً وزن بسیار زیادی هم ندارند بنابراین می‌توانند با وزن کم مانع از عرق سوز شدن گردن شما شوند. بنابراین نکته دیگری که وجود دارد شما نباید از اجناسی مانند ساتن که وزن بیشتری دارند در فصل گرما استفاده کنید.

تیشرت و پیراهن زنانه در سفر شمال

استفاده از تیشرت و پیراهن می‌تواند گزینه بسیار بسیار عالی برای بانوان باشد چرا که معمولاً تیشرت‌ها و پیراهن‌ها نسبت به مانتوهای زنانه وزن بسیار کمتری دارند و همین موضوع سبب می‌شود که شما سفری بی‌نظیر را در فصل گرمای شمال تجربه کنید. در بین جنس‌های مختلف تیشرت اگر بتوانید از جنس سبک و نرم استفاده کنید سفری بی نظیر را تجربه خواهید کرد.

لباس برای شمال در فصل تابستان

اکسسوری‌های زنانه در سفر به شمال

قطعاً در سفر به شمال اکسسوری‌های مختلف می‌تواند به شما کمک کند که سفری راحت‌تر و با کیفیت‌تر را تجربه کنید. در فصل گرما هنگامی که به شمال سفر می‌کنید قطعاً یکی از پرکاربردترین اکسسوری‌هایی که می‌توانید برای خود استفاده کنید عینک آفتابی است عینک‌های آفتابی زنانه معمولاً در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود می‌توانند در کنار راحتی چشم شما، زیبایی صورت شما را هم تضمین کنند.

یکی دیگر از مواردی که معمولاً همیشه تمام بانوان استفاده می‌کنند زیورآلات است. با توجه به اینکه زیورآلات زنانه مانند انگشتر طلا از قیمت بالایی برخوردار هستم و ارزش بالایی دارند باید دقت داشته باشید که بهتر است این مواقع از زیورآلات ارزان‌تر استفاده کنید. معمولا در سفر به شمال زنان از زیورآلات مختلف استفاده می‌کنند زیورآلاتی که گرانتر هستند ممکن است مفقود شود بنابراین اگر شما از زیورآلاتی با قیمت مناسب‌تر استفاده کنید معمولا با همان زیبایی اگر این وسایل گم شوند شما ارزش کمتری را از دست دادید. معمولاً این دسته از زیورآلات را می‌توانید از وب سایت رویال نگین خریداری کنید که همانند انگشترهای طلاو گران قیمت انگشترهای زیبا و خاصی دارد که قیمت اقتصادی تر دارند.

لباس برای شمال در فصل تابستان

لوازم آرایشی زنانه برای سفر به شمال در فصول گرم

لوازم آرایشی زنانه معمولا در سفر کاربرد بسیار زیادی دارند یکی از پرکاربردترین محصولات آرایشی که در سفر به ما مورد استفاده قرار می‌گیرد کرم ضد آفتاب است. حتماً باید به این نکته توجه داشته باشید که در فصل تابستان اگر به شمال سفر کردید تماً از کرم‌های ضد آفتاب استاندارد استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که کرم ضد آفتابی که خریداری می‌کنید باید از جنس بسیار مرغوبی برخوردار باشد. وبسایت خانومی یکی از بهترین فروشگاه ها برای خرید کرم ضد آفتاب زنانه محسوب می شود.

پوشش مناسب مردانه برای سفر به شمال در فصل تابستان

با توجه به اینکه معمولاً مردان لباس‌های کمتری می‌پوشند نسبت به بانوان در سفر به شمال در تابستان راحت‌تر هستند اما مردان هم می‌توانند با رعایت برخی از موارد سعی کنند که سفری لذت بخش‌تر را در فصل تابستان داشته باشند. مردان با رعایت برخی از موارد که در ادامه برای شما بیان می‌کنیم استایلی خاص اما راحت را در تابستان شمال داشته باشند.

تیشرت و پیراهن مردانه

مردان اگر بتوانند در فصل تابستان شمال تیشرت‌های پنبه‌ای نخی و کتان استفاده کنند حتماً سفری بی دغدغه را تجربه می‌کنند. اما در کنار جنس پارچه تیشرت یا پیراهن مردانه ما باید حتماً در نظر داشته باشید که تیشرت‌های لانگ و بزرگتر می‌تواند شما را از شر گرما و رطوبت شمال کشور نجات دهد. این دسته از لباس‌ها با توجه به سایز بزرگی که دارند معمولا سبب می‌شوند که شما استایلی خاص‌تر و راحت‌تر داشته باشید. تیشرت های گشاد از تعریق بدن شما جلوگیری می‌کنند بنابراین شما در سفر راحت‌تر هستید.
سعی کنید که گر از پیراهن و تیشرت استفاده می‌کنید حتماً رنگی مناسب را انتخاب کنید. در فصل تابستان شمال شما باید سعی کنید که از رنگ‌های تیره استفاده نکنید. رنگ‌های روشن در کنار زیبایی که دارند مانع از نفوذ گرما به لباس شما می‌شوند و برعکس لباس‌های تیره عمولاً گرما را به خود جذب می‌کنند و در کنار رطوبتی که شمال کشور در فصل تابستان دارد می‌تواند سفری ناخوشایند را برای شما رقم بزند.

لباس برای شمال در فصل تابستان

شلوار مردانه مناسب برای شمال

شلوارهای مردانه معمولاً اجناس بسیار مختلفی دارند که همین موضوع سبب شده کل‌های ظاهری آنها هم با یکدیگر تفاوت داشته باشد. برای سفر به شمال در تابستان بهترین شلوارها می‌توانند از دسته شلوارهای لش و بگ باشند. شلوارهای جذب در فصل گرما و رطوبتی شمال می‌تواند شما را اذیت کنند؛ بنابراین شما می‌توانید از شلوارهایی استفاده کنید که جذب نیستند و کمی ظاهری گشادتر دارند.

شما نیز می توانید از شلوارک هم استفاده کنید البته استفاده از شلوارک کاملا سلیقه ای است اما شلوارک می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای سفر به شمال در فصل گرم تابستان باشد که سفری لذت بخش هم برای شما رقم بزند./۳۰۲۲۲۲

نظرات