جدیدترین و شیک ترین استایل با مانتو سبز + نکات نحوه ست کردن مانتو سبز

0

استایل با مانتو سبز : امروزه بعضی رنگ ها جذاب ترین هستند و طرفداران زیادی دارند از جمله رنگ سبز در ادامه همراه حرف تازه باشید تا نکات ست کردن آن را بدانید. همراه ما باشید.

استایل با مانتو سبز

جدیدترین و شیک ترین استایل با مانتو سبز + نکات نحوه ست کردن مانتو سبز

ست مانتو سبز با شلوار :

رنگ کرم با سبز :

یکی از بهترین گزینه ها برای ست كردن مانتو سبز، استفاده از رنگ های خنثی مثل رنگ کرم در طیف های گوناگون است. ترکیب این رنگ با رنگ سبز باعث می‌شود که تعادل به معنای واقعی در ترکیب رنگ استایل شما دیده شود.ترکیب هیجان رنگ سبز و آرامش رنگ کرم به معنای واقعی یک هم آمیزی سحرآمیز را به وجود می‌آورد. پوشیدن شلوار کرم با مانتو سبز نیز یکی از پیشنهادات ما برای ست کردن با مانتو سبز است.

با سفید :

از آن جایی که سفید یکی از قوی ترین و رایج ترین رنگ های خنثی است با هر رنگی به راحتی ست می‌شود. منطقاً رنگ سبز هم مستثنی از این قاعده نیست و با رنگ سفید به خوبی ترکیب می‌شود.

مدل های استایل شیک با مانتو سبز

شلوار لی :

یکی از جذاب‌ترین پاسخ ها به سوال مانتو سبز با چی ست میشه بی‌ قید و شرط، جین است. ترکیب رنگ جین های آبی مخصوصا جین های رنگ روشن با رنگ سبز در هر نوع طیفی می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد‌.انتخاب مدل شلوار جین باید متناسب با نوع مانتو صورت پذیرد؛ برای مثال برای مانتوهای کتی کوتاه و اورسایز پیشنهاد ما به شما یک جین رنگ روشن بگ یا نیم بگ است.

نحوه ست مانتو سبز

مانتو سبز با شال و روسری :

رنگ مشکی :

این ترکیب رنگی یکی از ترکیب‌های محبوب و معمولی در استایل بانوان ایرانی است و دلیل اصلی آن حضور رنگ مشکی در این ترکیب است. بسیاری از بانوان ایرانی انتخاب اصلی خود را برای ایجاد هارمونی با مانتوی سبز به رنگ مشکی می‌کنند. این امر به دلیل این است که رنگ مشکی به عنوان یک رنگ رسمی شناخته می‌شود و همچنین نمایانگر شکوه و قدرت است. اگر شما نیز به این ترکیب رنگ علاقه دارید، خبر خوب این است که رنگ مشکی با تمام ته‌رنگ‌های سبز به خوبی هماهنگی دارد، و با داشتن یک شال یا روسری مشکی، می‌توانید استایل‌های متعددی با رنگ سبز ایجاد کنید.

ست مانتو سبز با شلوار

رنگ زرد :

انتخاب بعدی برای مانتوی سبز، می‌تواند شامل شال یا روسری به رنگ زرد باشد. برای ایجاد یک ترکیب موفق با شال و روسری زرد و مانتوی سبز، مناسب است از ته‌رنگ‌های سبز روشن و زرد لیمویی استفاده کنید تا ظاهری پرانرژی و سرزنده ایجاد شود.

آبی :

ترکیب رنگ سبز و رنگ آبی یک ترکیب ویژه و جذاب است.هیچ محدودیتی برای ترکیب این دو رنگ نیست، چون اکثر ته‌رنگ‌های این دو رنگ با یکدیگر هماهنگی دارند. اما توصیه می‌شود که هنگام ترکیب این دو رنگ، ابتدا به سمت ته‌رنگ‌های پاستلی بروید.

مانتو سبز با شلوار کرم

مانتو سبز با رنگ صورتی

ست مانتو سبز با روسری

شیک ترین استایل مانتو سبز

نکات ست با مانتو سبز

مانتو سبز با روسری قرمز

همراه ما باشید

نظرات