نحوه کار با کلیکر بازی های تلگرامی همستر و تپ سواپ +‌دانلود Auto Clicker

0

نحوه کار با کلیکر بازی های تلگرامی همستر و تپ سواپ +‌دانلود Auto Clicker

کلیکر خودکار برای استفاده در بازی های تلگرامی همستر و تپ سواپ و ورتوس و دیگر بازی های تلگرامی کاربرد دارد و می تواند با سرعتی بالا به جای شما کلیک کند تا سکه های بیشتری جمع کنید. نحوه کار با کلیکر بازی های تلگرامی مانند همستر و تپ سواپ و ورتوس همراه با لینک دانلود Auto Clicker را در ادامه مطلب می خوانید

نحوه کار با کلیکر بازی های تلگرامی همستر و تپ سواپ +‌دانلود Auto Clicker

لینک دانلود کلیکر خودکار

دو نرم افزار Auto Clicker یا Click Assistant برای استفاده در بازی های تلگرامی همستر و تپ سواپ و ورتوس و دیگر بازی های تلگرامی ساخته شده است.

با نصب این برنامه، در بازی‌های تلگرامی باید با ضربه زدن روی گوشی خود، سکه‌های دیجیتالی استخراج کنید و به جای شما کار ضربه زدن به گوشی را انجام می‌دهند. این ضربه‌زدن‌های مداوم روی صفحه گوشی می‌تواند خطرناک باشد و باعث اختلالات اسکلتی عضلانی شود.

در واقع شما برای شروع به ضربه زدن و باز کردن برنامه های مختلف گوشی خود، متوقف کردن و ضربه های اتوماتیک، یک پنل کنترلی در کنار صفحه خود دارید، این برنامه برای بازی هایی که نیاز به ضربه زدن پی در پی دارند، بسیار عالی است.

لینک دانلود کلیکر خودکار همستر و تپ سواپ

کاربردها و موارد استفاده

یکی از ویژگی های اصلی این اپلیکیشن talkback روشن است، این ویژگی به شما امکان می دهد که حتی بدون نگاه کردن به صفحه ی نمایش از گوشی خود استفاده نمایید. talkback برای شرایط یا افرادی در نظر گرفته شده است که‌نمی توانند صفحه ی نمایش را به دلیل نابینایی، کم‌بینایی، دید نداشتن در شب، تاربینی، دوبینی و غیره به راحتی ببینند.

در این نرم افزار می‌توانید تعداد بیشتری کلیکر روی صفحه قرار بدهید (پیشنهاد می‌شود بیشتر از ۵تا اضافه نکنید تا به گوشیتان فشار نیاید.) و تنظیماتی مانند سرعت کلیک و… را برای هرکدام به طور جداگانه انجام دهید.

با نصب این نرم افزار یک پنل کنترلی کنار صفحه گوشی شما به وجود می‌آید که با استفاده از آن، می‌توانید ۴۰ کلیک در هر میلی ثانیه داشته باشید. این نرم افزار از Auto Clicker پیشرفته‌تر است، این کلیک‌کننده‌ی خودکار شامل کلیک‌ها، حرکات لمسی منحنی و حرکات زوم است.پس از نصب و باز کردن این برنامه، پنل شناوری کنار گوشی موبایتان پدید می‌آید که می‌توانید با آن کلیک‌های خودرا کنترل کنید.

ویژگی‌های نرم افزار Auto Clicker

 1. خاموش و روشن کردن سریع گوشی
 2. تنظیمات دسترسی
 3. دستیار گوگل
 4. کنترل میزان صدا
 5. وضعیت‌ها و تنظیمات اصلی
 6. دسترسی به صفحه‌ی اعلانات
 7. اسکرین شات سریع و راحت
 8. سازگاری با انواع برند‌ها و مدل‌های گوشی
 9. حجم کم و مناسب
 10. امنیت بسیار بالا
 11. عدم نیاز به دسترسی‌های مختلف
 12. رابط کاربری سریع و آسان
 13. پشتیبانی از کلیک کردن چندین نقطه مختلف به صورت همزمان
 14. پشتیبانی قابلیت talkback
 15. پشتیبانی دسترسی کلیدی
 16. لینک‌های دانلود نرم افزار Click Assistant

نظرات