انواع مدل های جدید طرح ناخن نگین دار شیک و لاکچری + نکات مهم درباره ناخن با نگین

0

طرح ناخن نگین دار : بعضی خانم ها برای انتخاب طرح ناخن دنبال طرح ها و مدل های خاص هستند مثلا یکی از این طرح ها با نگین هست. در ادامه برای یدین بیشتر مدل ها همراه حرف تازه باشید.

طرح ناخن نگین دار

انواع مدل های جدید طرح ناخن نگین دار شیک و لاکچری + نکات مهم درباره ناخن با نگین

نکات مهم :

یک مدل‌های طراحی ناخن نگین‌دار فوق‌العاده برای ناخن‌های با مدل کوتاه طرح ناخن نگین‌دار ساده روی زمینه رنگ صورتی کم‌رنگ است. این نوع طراحی ناخن به راحتی با لباس‌های شما ست می‌شود. این طرح برای خانم‌های سخت پسند بهترین ایده است.

طراحی نگین روی رنگ‌های لاک سبز و آبی زیبایی خارق‌العاده‌ای به ناخن‌های شما می‌دهد. اگر برای ناخن‌های بلند به دنبال طرح ناخن شیک و باکلاس هستید، حتما از این ایده استفاده کنید.

رنگ مشکی مات یکی از جذاب‌ترین رنگ‌ها برای ناخن هاست. برای طرح ناخن نگین‌دار می توانید از رنگ زمینه‌ای مشکی مات با دیزاین نگینی استفاده کنید.

طرح ناخن نگین دار

چند روش برای استفاده از نگین روی ناخن :

روش اول:

پولک ناخن را با موچین برداشته و سطح زیرین آنرا به چسب طراحی ناخن و یا برق ناخن یا لاک آغشته کرده و بر روی سطح ناخن بچسبانید. با این روش پولک‌های ناخن بدون اینکه مات شوند تا ۲ هفته ثابت باقی می‌مانند.

روش دوم:

ناخن را با رنگ دلخواه و یا برق ناخن لاک زده و تا خیس است نگین‌ها را به شکل دلخواه روی ناخن قرار دهید.

روش سوم :

با انتخاب یک رنگ لاک مناسب می‌توانید طراحی نگین دار زیبایی را برای ناخن‌ها به وجود آورید. استفاده از سنگ، مروارید و سایر وسایل تزئینی ناخن می‌تواند سرگرم کننده باشد. فقط باید هر چیزی که استفاده می‌کنید را به خوبی روی ناخن بچسبانید.

روش چهارم :

می‌توانید از تزئینات کوچکی مثل منجوق در کنار نگین استفاده کنید. این روش باعث ایجاد یک طراحی ناخن دوست داشتنی می‌شود. اگر از لاک ناخن سفید استفاده می‌کنید می‌توانید منجوق‌ها را به رنگ‌های متنوعی استفاده کنید تا جلوه زیباتری داشته باشند.

ناخن با نگین

مدل های ناخن نگین دار

ناخن عروس با نگین

طرح ناخن با پولک

نکات ناخن با طرح نگین

ناخن بلند با طرح نگین

ناخن شیک

ناخن خاص

همراه ما باشید

نظرات