بیوگرافی آنیتا قجری (نرسسیان) بازیگر و همسرش +‌زندگی شخصی و عکس

0

بیوگرافی آنیتا قجری (نرسسیان) بازیگر و همسرش +‌زندگی شخصی و عکس

آنیتا قجری (نرسسیان) بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون متولد ۹ مهر ۱۳۶۶ در تهران است. ادامه بیوگرافی کامل آنیتا قجری (نرسسیان) را در این مطلب از مجله حرف تازه بخوانید.

بیوگرافی آنیتا قجری (نرسسیان) بازیگر و همسرش +‌زندگی شخصی و عکس

بیوگرافی آنیتا قجری و همسرش

نام:آنیتا
نام خانوادگی:قجری (نرسسیان)
تاریخ تولد:۹ مهر ۱۳۶۶
پیشه بازیگری: تئاتر، سینما و تلویزیون
وضعیت تاهل:نامشخص

بیوگرافی آنیتا قجری 1

زندگینامه آنیتا قجری بازیگر

حرف تازه- آنیتا قجری (نرسسیان) متولد ۹ مهر ۱۳۶۶ در تهران بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون اهل ایران است. او بازیگر اقلیت مذهبی در سینما و تئاتر ایران است و تاکنون در سریال گاندو و رخنه نقش آفرینی کرده است.

سوابق

اگرچه خانم قجری را به عنوان بازیگر می شناسیم، اما او در کنار بازیگری بعنوان دستیار کارگردان و طراح لباس و صحنه نیز کار کرده است.

بیوگرافی آنیتا قجری (3)

خانم قجری در چند فیلم هم نقش آفرینی کرده اما مهمترین اصر هنری وی بازی در سریال گاندو و رخنه است. وی چند نمایش خوانی و اجرای نمایش را نیز بر عهده داشته است. نمایش مسخ و ساتوری، هفت سنگ دانته و فیلم کوتاه گره و دو سریال رخنه و گاندو از جمله سوابق بازیگری ایشان است. او تاکنون در سریال های گاندو ۲، نمایش کله پوک ها، نمایش مسخ و نمایش های ساتوری، نمایشنامه خوانی زن خوب ایالت سچوان، هفت سنگ دانته، نمایشنامه خوانی دیوان تئاترال، نمایش اضافه حقوق … ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی آنیتا قجری (نرسسیان)

نمایش «هفت‌ سنگ دانته» به نویسندگی و کارگردانی مجید ‌صد ‌خسروی و نمایش «کله پوک ها» به کارگردانی هومن رهنمون از دیگر آثار وی محسوب میشود.

ازدواج و همسر

زندگی خصوصی آنیتا نرسسیان و وضعیت ازدواج و تاهل بودن وی مشخص نیست. اطلاعات کمی از این هنرمند در دست است.

بیوگرافی آنیتا قجری (2)

بازی در سریال گاندو

انیتا قجری در نقش یک جاسوس در سریال «گاندو ۲» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی حضور داشته است.

بازی در سریال رخنه

رخنه جدیدترین کار هنری آنیتا قجری(نرسسیان) است که در سال ۱۴۰۳ از شبکه دو سیما پخش شد. قجری در چند فیلم هم نقش آفرینی کرده اما مهمترین اصر هنری وی بازی در سریال گاندو و رخنه است. وی چند نمایش خوانی و اجرای نمایش را نیز بر عهده داشته است. نمایش مسخ و ساتوری، هفت سنگ دانته و فیلم کوتاه گره و دو سریال رخنه و گاندو از جمله سوابق بازیگری ایشان است. او تاکنون در سریال های گاندو ۲، نمایش کله پوک ها، نمایش مسخ و نمایش های ساتوری، نمایشنامه خوانی زن خوب ایالت سچوان، هفت سنگ دانته، نمایشنامه خوانی دیوان تئاترال، نمایش اضافه حقوق … ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی آنیتا قجری (3)

فیلم ها و سریال ها

نمایش ساتوری
نمایشنامه خوانی زن خوب ایالت سچوان
هفت سنگ دانته
نمایشنامه خوانی دیوان تئاترال
نمایش اضافه حقوق
سریال گاندو
سریال رخنه
فیلم گره

منبع: تحریریه حرف تازه

نظرات