آشنایی با مفهوم جاب آفر کانادا

0

آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید؟ یکی از بهترین روش‌هایی که در این زمینه وجود دارد این است که از جاب آفر کانادا استفاده کنید. ویزای جاب آفر به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی ساده و راحت به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار در آن شوید. با این حال باید بدانید که شرایط خاصی نیز برای مهاجرت به این کشور وجود دارند که اطلاع داشتن درباره آنها به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی ساده و راحت فرایند مهاجرت خود را طی کنید.

زمانی که قصد کارکردن در کشور کانادا را دارید یکی از راه‌هایی که پیش روی شما قرار دارد این است که سعی کنید با یک کارفرما در این کشور صحبت کرده و دعوت‌نامه‌ای را از او دریافت کنید. این کار به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید خیلی ساده و راحت فرایند مهاجرت به کشور کانادا را طی کنید. به این کار جاب آفر گفته می‌شود. برای اخذ جاب آفر کاناداباید مراحل زیر را طی کنید:

 • در اولین قدم باید سعی کنید یک رزومه خوب و قوی را بر اساس مهارت‌های خود ایجاد کنید.
 • در گام بعدی باید این رزومه را برای کارفرماهای کشور کانادا ارسال کنید.
 • کارفرماهای این کشور با بررسی رزومه شما ممکن است احساس نیاز کرده و به شما درخواست دهند تا در یک جلسه مصاحبه شرکت کنید.
 • با شرکت در این جلسه مصاحبه می‌توانید مهارت‌های خود را به کارفرما نشان داده و در صورت رضایت کارفرما، دعوت‌نامه‌ای را از او دریافت کنید.

در قدم بعدی با در دست داشتن این دعوت‌نامه می‌توانید مراحل اخذ ویزای کاری کشور کانادا را طی کنید که موسسه مهاجرتی اپلای من در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

اخذ جاب آفر کانادا چه مزایایی برای ما به همراه خواهد داشت؟

از جمله مهم‌ترین مزایای دریافت جاب آفر کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. شما می‌توانید خیلی ساده و راحت به طیف وسیعی از موقعیت‌های شغلی در این کشور دسترسی داشته باشید.
 2. این امکان برایتان وجود دارد که بتوانید درآمد بالایی را در کشور کانادا تجربه کنید.
 3. معمولا میزان درآمد شما در این کشور به طور مستقیم با میزان تجربه‌ای که دارید در ارتباط خواهد بود.
 4. امکان اخذ ویزای همراه برای اعضای خانواده نیز وجود دارد.

با در نظر گرفتن این مزایا مشاهده خواهید کرد که شرایط مهاجرت به کشور کانادا با دریافت این نوع دعوت‌‌نامه کاری بسیار به‌صرفه خواهد بود. از طرف دیگر نباید فراموش کرد که با دریافت یک دعوت‌نامه مناسب شانس شما برای افزایش امتیاز  اکسپرس اینتری کانادا نیز بیشتر خواهد شد.

 ویزای اکسپرس اینتری کانادا چیست؟

شرایط لازم برای اخذ جاب آفر کانادا

برای این‌که بتوانید جاب آفر این کشور را دریافت کنید نیازمند این خواهید بود که شرایط خاصی داشته باشید. این شرایط شامل موارد زیر می‌شوند:

 • در اولین قدم باید سعی کنید یک رزومه کاری خوب و قوی داشته باشید.
 • داشتن نمونه‌کارهای قوی و همین‌طور تجربه کاری نیز می‌تواند روی افزایش شانس شما در این زمینه تاثیرگذار باشد.
 • داشتن مدرک زبان عامل مهم دیگری است که می‌تواند روی افزایش شانس شما تاثیر بگذارد.
 • شما حتما باید تمکن مالی مناسبی برای زندگی در این کشور داشته باشید.
 • گواهی عدم سوسابقه کیفری از دیگر شرایط مهم برای دریافت این دعوت‌نامه است.

چه مدارکی برای اخذ جاب آفر کانادا موردنیاز است؟

در این بخش قصد داریم به بررسی برخی از مهم‌ترین مدارکی که برای دریافت جاب آفر کانادا به آنها نیاز دارید بپردازیم و توضیحاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم:

 • پاسپورت معتبر: در اولین قدم باید یک پاسپورت معتبر داشته باشید که از اعتبار کافی برای مهاجرت به کشور کانادا و زندگی در این کشور برخوردار باشد.
 • در قدم بعدی نیازمند تکمیل فرم‌های مربوطه هستید. این فرم‌ها حتما باید با اطلاعات درست و معتبر و البته مطابق با مدارک شما تکمیل شده باشند.
 • مدارک تحصیلی از دیگر مدارک مهمی هستند که باید آنها را در لیست مدارکتان قرار دهید.
 • مدارک شغلی که نشان‌دهنده سابقه کاری شما در زمینه تخصصی که دارید هستند.
 • مدارک مربوط به تمکن مالی که حتما باید از یک بانک معتبر تهیه شده و به تایید رسیده باشند.
 • مدارک عدم سوسابقه کیفری که باید از مراجع قضایی معتبر دریافت شده باشند.

در صورتی که شما هم در تهیه هریک از این مدارک با چالشش خاصی مواجه شدید پیشنهاد ما به شما این است که حتما سعی کنید از خدمات ارائه شده توسط موسسه مهاجرتی اپلای من استفاده کرده و با دریافت یک مشاوره کامل بهترین مسیر را برای تهیه این مدارک طی کنید.

برنامه‌های مهاجرتی ویزای اکسپرس اینتری کانادا

چند نوع جاب آفر می‌توانیم در کشور کانادا تهیه کنیم؟

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد تهیه جاب آفر کانادا را دارید باید بدانید که انواع مختلفی از جاب آفر در این کشور وجود دارند. دسته اول دعوت‌نامه‌های موقت هستند که با دریافت آنها شما برای مدت زمانی مشخص اجازه خواهید داشت در کشور کانادا مشغول به کار شوید. دسته دوم دعوت‌نامه‌های دائمی هستند. زمانی که این جاب آفرها را از کارفرماهای کشور کانادا دریافت می‌کنید به شما اجازه داده می‌شود تا اقامت دائم کشور کانادا را دریافت کرده و مشکلی از این نظر نداشته باشید.

آیا برای مهاجرت کاری به کانادا تنها باید مدرک زبان انگلیسی دریافت کنیم؟

خیر یکی از مهم‌ترین مزایای دریافت جاب آفر کانادا این است که شما خیلی ساده و راحت می‌توانید با مدرک زبان فرانسه نیز به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار در آن شوید. در واقع در کشور کانادا دو زبان رسمی وجود دارد که اولی زبان انگلیسی کانادایی و دومی زبان فرانسه است. شما با تسلط به هریک از این زبان‌ها و ارائه مدارک زبان موجود در این زمینه می‌توانید ویزای کاری خود در این کشور را دریافت کرده و به‌راحتی فرایند مهاجرت خود را طی کنید.

سخن پایانی

دریافت جاب آفر کانادا یکی از بهترین تکنیک‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی ساده و راحت به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار در آن شوید. برای اخذ جاب آفر نیازمند این خواهید بود که رزومه خود را برای کارفرماهای مختلف در این کشور ارسال کنید. موسسه مهاجرتی اپلای من یکی از بهترین مجموعه‌های مهاجرتی است که امروزه خدمات مشاوره خود را در این زمینه به شما ارائه داده و کمک می‌کند تا بتوانید فرایند مهاجرت کاری خود به این کشور را به بهترین شکل ممکن طی کنید.

نظرات