بررسی داروهای مناسب برای مشکلات جنسی مردان

0

رابطه جنسی یک بخش مهم در روابط زوجین است و فواید روانی و جسمی زیادی در زندگی فرد دارد. برای مثال، می­تواند باعث ایجاد رابطه صمیمی بین زوجین شود. رابطه جنسی منظم، کمک می کند که اعتماد به نفس و عزت نفس بیش تری داشته باشید. استرس ها و تنش های روزانه را کاهش می­دهد. همچنین موجب قوی شدن عضلات می­شود. از طریق ارضا شدن می­توانید، کالری بسوزانید و ریسک ابتلا به بیماری­ های قلبی و عروقی را کاهش دهید. به صورت کلی، این رابطه می­تواند، سیستم ایمنی بدن شما را قوی کند.

طبق تحقیقات ۳۰ درصد از مردان دچار مشکلات جنسی هستند. گاهی مردان به دلیل مشکلاتی مانند اختلال در نعوظ، انزال زودرس، تأخیر در ارگاسم و کوچکی آلت تناسلی، نمی توانند یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنند و به همین خاطر ممکن است، زندگی زناشویی آنان دچار اختلال شود.

در بسیاری از موارد، بدون تجویز پزشک می­توانید با استفاده از محصولات بهداشتی و درمانی این مشکلات را کاملا از بین ببرید. اما برای اینکه درمان به خوبی انجام شود، باید با ویژگی ها و مشخصات این داروها آشنا شوید. در این مطلب، محصولاتی را برای درمان این مشکلات معرفی می کنیم. علاوه بر استفاده از این محصولات، سعی کنید یک رژیم غذایی داشته باشید و ورزش را در برنامه زندگی تان قرار دهید.

ژل تأخیری برای مردان

ژل تأخیری برای مردان

معرفی قرص های جنسی چند منظوره

این محصولات شامل:

 • قرص تأخیری ماکسیما؛ قرص تأخیری مشکی

مردان می توانند، این محصول را برای درمان زود انزالی استفاده کنند و دیرتر به ارگاسم برسند. این قرص ها کمک می کنند که آلت سفت بشود و فرد نعوظ پایدارتری داشته باشد. توان و قوای فرد را افزایش می دهد و باعث می شود، رابطه جنسی طولانی تر شود. موجب تحریک بیش تر مردان و افزایش مایع منی نیز می شود.

 • قرص ویاگرا ۴ عددی؛ قرص تأخیری ویاگرا فایزر آمریکایی

قرص ویاگرا دارای کاربردهای زیادی است و کمک می کند که یک رابطه جنسی لذت بخش را تجربه کنید. از این محصول می توان برای اختلالات نعوظ، افزایش قطر و ضخامت آلت تناسلی استفاده کرد. همچنین باعث می شود که به لحاظ جسمی، مردان عملکرد بهتری در رابطه جنسی داشته باشند و دیرتر ارضا شوند.

این کرم باعث می شود، قطر و طول آلت تناسلی مردان افزایش یابد. تا ۳۰ دقیقه خاصیت تأخیری دارد و برای مردانی که در رابطه زود ارضا می شوند، بسیار مناسب است. این محصول برای درمان بی میلی جنسی مورد استفاده قرار می گیرد و کمک می کند که مردان بیش تر تحریک شوند. همچنین می تواند به کاهش استرس و افزایش شادابی کمک کند. با استفاده از این قرص می توانید، یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنید.

 • کرم شارک پاور آبی؛ تأخیری و حجم دهنده مخصوص آقایان

کرم شارک پاور آبی می تواند، سایز آلت جنسی مردان را یک تا دو اینچ به صورت دائمی افزایش بدهد. این محصول کمک می کند که انزال مردان به تأخیر بیفتد و همچنین، باعث می شود که زوجین لذت بیش تری از رابطه ببرند. با استفاده از این کرم قدرت و نعوظ آلت تناسلی بهتر می شود. این کرم برای افزایش میل جنسی نیز کاربرد زیادی دارد.

مصرف قرص تأخیری

مصرف قرص تأخیری

قرص های گیاهی تأخیری

بهترین قرص های تاخیری شامل:

 • قرص تأخیری مکس من ۱۲ تایی دوقلو نارنجی و مشکی

زودانزالی مردان را درمان می کند. قدرت جنسی مردان را افزایش می دهد. به دلیل این که از ترکیبات گیاهی ساخته شده، عوارض کم تری نسبت به سایر قرص های تأخیری دارد. با استفاده از این دارو آلت تناسلی سفت می شود و نعوظ پایدار خواهد بود.

 • قرص کینگ دول

قرص کینگ دول به مردانی که دچار زود انزالی هستند، کمک می کند تا دیرتر به ارگاسم برسند. میل جنسی مردان را افزایش می دهد و باعث می شود که در طول رابطه جنسی آلت سفت بماند. همچنین استرس و اضطراب را کم می کند. از آنجایی که این دارو گیاهی است، عوارض جانبی مانند تاری دید و تپش قلب برای فرد ایجاد نمی کند.

 • قرص تأخیری ویاگرا قرمز کانگورو

اگر از مشکل زود ارضا شدن رنج می برید، می توانید از این قرص استفاده کنید تا مدت زمان انزال تان افزایش یابد. این محصول در بهبود کیفیت نعوظ تاثیر مثبتی داشته و قوای جنسی و جسمی را نیز زیاد می کند.

 • کپسول تأخیری کیمیاگر؛ قرص تأخیری گیاهی ایرانی

اگر در رابطه، سریع به ارگاسم می رسید، این کپسول کمک می کند تا زمان ارضا شدن در رابطه حدوداً ۲۰ دقیقه طول بکشد و ارگاسم زودرس برطرف شود. همچنین با مصرف آن دچار مشکلاتی در دید و بینایی نخواهید شد.

 • قرص پاور وی ۸ دفترچه ای قرص تأخیری گیاهی آمریکایی

با مصرف این دارو مردان دیرتر ارضا می شوند. همچنین باعث می شود، نعوظ بهتری را تجربه کنند. این محصول می تواند، به صورت کلی قوای جنسی مردان را افزایش دهد.

 • قرص ویاگرا آبی ۱۲۳ دفترچه ای

برای اختلالات نعوظ توصیه می شود و کمک می کند که مردان به نعوظ پایدار برسند. این قرص کمک می کند تا میل جنسی بیش تر شود.

محصول حجم دهنده گیاهی

بهترین محصولات حجم دهنده شامل:

 • ژل حجم دهنده فوری و دائمی ویژه آقایان؛ ژل ایموشن مشکی

کوچک بودن آلت تناسلی یکی از مشکلاتی است که باعث می شود، طرفین از رابطه جنسی لذت نبرند. ژل ایموشن کمک می کند تا حجم و طول آلت تناسلی بیش تر شود. این محصول بر پایه آب است و باعث نرم کنندگی و روان کنندگی می شود. ژل ایموشن، خواص آنتی باکتریال و ضد میکروبی دارد و حساسیت ایجاد نمی کند. التهابات آلت تناسلی را نیز کاهش می دهد. برای اینکه از این ژل نتیجه خوبی بگیرید، باید به صورت مدام از آن استفاده کنید.

قرص برای افزایش میل جنسی مردان

قرص برای افزایش میل جنسی مردان

معرفی قرص های تأخیری برای مردان

 • قرص تأخیری هارد آن

زود انزالی و اختلالات نعوظ در مردان می ­تواند به دلیل مصرف دارو ها، استرس و فشار خون بالا باشد. این قرص با به گردش در آوردن جریان خون، موجب می شود که آلت تناسلی نعوظ با کیفیتی داشته باشد. مواد به کار رفته در قرص هارد آن، سبب می شود اعصاب اندام جنسی بی حس شود و مدت زمان انزال حدوداً ۳۰ دقیقه طول بکشد. همچنین با مصرف آن می توانید، یک نعوظ پایدار داشته باشید.

 • قرص تأخیری وگادول؛ تأخیری فوری خیلی قوی

اگر ارضا شدن شما زیر ۱ دقیقه است با مصرف قرص تاخیری خیلی قوی وگادول، انزال به تأخیر می افتد و باعث می شود، رابطه جنسی طولانی را تجربه کنید. سبب تحریک بیش تر مردان می شود و میل جنسی آنان را افزایش می دهد. همچنین با مصرف آن استرس و اضطراب کاهش می باید که این مسئله به افزایش کیفیت جنسی منجر می شود.

خرید داروهای موثر برای افزایش کیفیت رابطه

رابطه جنسی منظم می تواند در بهبود کیفیت زندگی فرد تأثیرگذار باشد. داروهای زیادی برای درمان مشکلات جنسی مردان تولید شده که حتی بدون تجویز دکتر نیز می توانید، آن را خریداری کنید. اما بهتر است، قبل از خرید این داروها، مشخصات و ویژگی های آن ها را مطالعه کنید و دارویی را متناسب با شرایط و اختلالات جنسی تان بخرید. با مصرف داروهای جنسی می توانید یک رابطه لذت بخش را تجربه کنید و کیفیت زندگی تان را بالا ببرید.

رپــورتاژ/۲۹۹۷۴۱

نظرات