عکس پروفایل قیام خونین پانزده خرداد (۱۴۰۳)؛ متن تسلیت و استوری قیام ۱۵ خرداد

0

عکس پروفایل قیام خونین پانزده خرداد (۱۴۰۳)؛ متن تسلیت و استوری قیام ۱۵ خرداد همراه با عکس نوشته و پیام تسلیت در ادامه با جدیدترین پوسترو تصاویر و عکس نوشته های تسلیت قیام خونین پانزده خرداد ۱۴۰۳ برای انتشار در شبکه های اجتماعی و پست و استوری اینستاگرام و واتساپ دانلود کنید

عکس پروفایل قیام خونین پانزده خرداد (1403)؛ متن تسلیت و استوری قیام ۱۵ خرداد

عکس پروفایل و استوری تسلیت قیام خونین پانزده خرداد برای اینستاگرام

۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ در تاریخ ایران با انقلاب اسلامی ایران به نام قیام ۱۵ خرداد گره خورده است. در این روز مردم با قیام و تظاهرات انطجار خود را از رژیم ستمشاهی ابزار کردند و تعدادی نیز به دست دژخیمان شاه به شهادت رسیدند. پانزدهم خرداد بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز تعطیل اعلام شد؛ از این رو با ارسال پیام های تسلیت و تغییر عکس پروفایل یاد شهدای این روز را گرامی داریم.

۱۴ خرداد وفات امام خمینی و قیام خونین و غم انگیز ۱۵ خرداد بر همگان تسلیت باد

پانزده خرداد یک نقطه عطفی است در تاریخ کشور ما که از همان وقت، شروع به فعالیت سیاسی شد و روحانیون از همان وقت خودشان را مجهز کردند. این روز در عین حالی که مصیبت بود لکن مبارک بود برای ملت که منتهی شد به یک امر بزرگی و آن استقلال کشور و ازادی برای همه مملکت.

بیوگرافی و تاریخچه

قیام ۱۵ خرداد از جمله وقایع سیاسی کشورمان به شمار می رود که در سال ۱۳۴۲ اتفاق افتاده است. در این روز اتفاقات غم انگیزی رخ داد و از این رو هر ساله برای گرامیداشت این روز مراسهای مختلفی برگزار می شود

قیام پانزده خرداد اسطوره قدرت ستمشاهی را در هم شکست و افسانه ها و افسون ها را باطل کرد.

گریه کن ابربهاری گریه کن

بامن از این سوگواری گریه کن

دل ندارد طاقت هجران او

بادل من خود به یاری گریه کن

باد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد گرامی باد

عکس پروفایل و استوری تسلیت قیام خونین پانزده خرداد برای اینستاگرام
​ ​ملت بزرگ ایران، سالروز پانزده خرداد را که یوم اللّه است زنده نگه می دارد. یاد شهدای قیام ۱۵ خرداد گرامی باد

———-
​امام عزیز با حیات ، ابتکارو تحرک خود که از آن روح بزرگ و دل روشن بر می آید و همچنین با مرگ پر حادثه و عروج ملکوتی خود به اسلام و انقلاب خدمت کردند .

—————

با فرا رسیدن پانزده خرداد خاطره غم انگیز و حماسه آفرین این روز تاریخی تجدید می شود… من روز پانزده خرداد را برای همیشه عزای عمومی اعلام می کنم. ملت بزرگ ایران، سالروز پانزده خرداد را که یوم اللّه است زنده نگه می دارد

————-

در حقیقت دستاورد نهضت پانزده خرداد ۴۲ پیروزی بیست و دوم بهمن ۵۷ بود.قیام ۱۵ خرداد گرامی باد

عکس پروفایل قیام خونین پانزده خرداد (1403)؛ متن تسلیت و استوری قیام ۱۵ خرداد

قیام پانزده خرداد اسطوره قدرت ستمشاهی را در هم شکست و افسانه ها و افسون ها را باطل کرد.

——–

اولین و مهمترین فصل خونین مبارزه در عاشورای پانزده خرداد رقم خورد. موج خرداد هیچگاه از جوش و خروش نمی افتد و هیچ زمانی شعله های سرکش این حرکت انقلابی فرو نخواهد نشست زیرا آرمانهای یک ملت بزرگ و شجاع در این روز و در قالب یک اجتماع حقیقت طلبانه متجلی شد..

اس ام اس های قیام خونین 15 خرداد

پانزده خرداد برای اسلام بود و به اسم اسلام بود و به مبدائیت اسلام و راهنمایی روحانیت. قیام ۱۵ خرداد گرامی باد

———
​درود بر عاشورا، درود بر «پانزده خرداد» و «بیست و دوم بهمن» درود بر ایام اللّه و بر ملت شریف و ارزشمند ایران قیام خونین ۱۵ خرداد تسلیت باد

————

پیام تسلیت قیام ۱۵ خرداد رسمی و ادبی

پیام تسلیت قیام خونین 15 خرداد  رسمی و ادبی

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به ‌عنوان اعجاز قرن، آن‌چنان با نام و یاد امام راحل(ره) عجین شده که به فرموده مقام معظم رهبری، این انقلاب بی‌نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان، ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی نموده‌اند.

اینجانب ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد، امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمانهای والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام باشیم و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.

اولین و مهمترین فصل خونین مبارزه در عاشورای پانزده خرداد رقم خورد. وظیفه همة ماست که با توکل به خدا و تقویت روح اخلاص و همبستگی
حرکت عظیمی را که امام بزرگوار آغاز کرده اند ادامه دهیم

عکس نوشته تسلیت قیام 15 خرداد ​1403

عکس نوشته تسلیت قیام ۱۵ خرداد ​برای استوری

تصویر تو را چو خاک در قاب گرفت

آئینه شکست و گریه بر آب گرفت

ای هم نفسم نماز آیات بخوان!

خورشید به گل نشست و مهتاب گرفت

قیام ۱۵ خرداد گرامی باد
————

افسوس که نو بهار آخر گردید

آن باغ پر از شکوفه پر پر گردید

اندوه ، اندوه از فراق آن گل

کز بوی خوشش جهان معطر گردید . . .

عکس پروفایل قیام خونین پانزده خرداد (1403)؛ متن تسلیت و استوری قیام ۱۵ خرداد

یوم‌الله پانزدهم خرداد نیز نقطه ای عطف و حماسه ای ماندگار در تاریخ مبارزات ملت ایران علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه های متعالی حضرت امام خمینی (ره) پیوندی ناگستنی دارد. به برکت قیام خونین شهدای ۱۵خرداد است که امروز سراسر جهان پیام استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی نهضت بزرگ خمینی کبیر (ره) را دریافت کرده اند و وظیفه همه ماست تا رهرو آن مبارزین راستین در جهت ترویج فرهنگ اسلام و انقلاب باشیم.

اس ام اس های قیام خونین 15 خرداد

———-

استوری پانزده خرداد برای اینستاگراماس ام اس پانزده خرداد

نظرات