آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ (بین التعطیلی)

0

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ به علت بین التعطیلی در تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زابل و زاهدان تعطیل است؟ و وضعیت تعطیلی چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ را میخوانید.

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ (بین التعطیلی)

دانشگاه پیام نور اعلام کرد: با توجه به درخواست تعداد بسیاری از دانشجویان و تعطیلات ایام ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، امتحانات پایان نیمسال روز چهارشنبه ۱۶ خرداد دانشگاه لغو می شود. امتحانات لغو شده در تاریخ فوق به تاریخ شنبه ۲ تیرماه در همان ساعات قبلی ذکر شده در گزارش ۴۲۸ منتقل می شود.

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه 16 خرداد 1403 (بین التعطیلی)

تعطیلی چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳

با توجه به تعطیلی دوشنبه و سه شنبه ۱۴ و ۱۵ خرداد احتمال تعطیلی چهارشنبه ۱۶ خرداد وجود دارد اما تا این لحظه تصمیمی برای تعطیلی روز چهارشنبه شانزدهم خرداد ماه از سوی دولت گرفته نشده است. البته ممکن است ادارات و موسسات با ابلاغیه داخلی این روز را برای کارمندان و شاغلانشان تعطیل اعلام کنند یا برخی کارمندان مرخصی رد کنند.

اعلام وضعیت تعطیلی برای روز چهارشنبه ۱۶ خرداد تا ساعات آینده به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

براساس تقویم رسمی کشور،تعطیلات رسمی روزهای سه شنبه و دوشنبه ۱۴ و ۱۵ خرداد به دلیل رحلت امام خمینی و قیام ۱۵ خرداد این شائبه را ایجاد کرده که روز چهارشنبه ۱۶ خرداد تعطیل است اما و پیگیری ها نشان می دهد چهارشنبه روز کاری است و تعطیل نیست.اما باز هم باید دید آیا لحظات پایانی نظر مسئولان در این رابطه تغییر خواهد کرد یا خیر.

لغو امتحانات چهارشنبه ۱۶ خرداد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور اعلام کرد: امتحانات روز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ دانشگاه پیام نور لغو شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه پیام نور اعلام کرد: با توجه به درخواست تعداد بسیاری از دانشجویان و تعطیلات ایام ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، امتحانات پایان نیمسال روز چهارشنبه ۱۶ خرداد دانشگاه لغو می شود. امتحانات لغو شده در تاریخ فوق به تاریخ شنبه ۲ تیرماه در همان ساعات قبلی ذکر شده در گزارش ۴۲۸ منتقل می شود.

وضعیت آب و هوا

کارشناس هواشناسی درباره هواشناسی روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۴ و ۱۵ خرداد گفت: در برخی مناطق آذربایجان‌شرقی، اردبیل، دامنه‌ها و ارتفاعات گیلان و مازندران، گلستان، خراسان شمالی و فردا دوشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران،‌ رعدوبرق و وزش باد روی می‌دهد.

سه‌شنبه در برخی مناطق آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، مرکزی، قم، شمال اصفهان، دامنه و ارتفاعات مازندران، شمال سمنان، ارتفاعات استان‌های البرز، تهران و خراسان رضوی رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

نظرات