بیوگرافی محمدرضا صباغیان و همسرش و فرزندان +‍‌سوابق و عکس جدید

0

بیوگرافی محمدرضا صباغیان و همسرش و فرزندان +‍‌سوابق و عکس جدید

محمدرضا صباغیان یکی از داوطلبان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ۸ تیر ۱۴۰۳ می باشد. در ادامه بیوگرافی محمدرضا صباغیان و سوابق وی را در مجله حرف تازه می خوانید

زندگینامه محمدرضا صباغیان

بیوگرافی محمدرضا صباغبان

محمدرضا صباغیان با نام کامل محمد رضا صباغیان بافقی متولد ۱۳۴۷ در بافق، سیاستمدار و نماینده مجلس اهل ایران است. او داری تحصیلات کارشناسی ارشد علوم سیاسی بوده و هم اکنون نماینده مردم مهریز، بافق بهاباد، ابرکوه و خاتم در مجلس دوازدهم می باشد.

بیوگرافی محمدرضا صباغیان و همسرش و فرزندان +‍‌سوابق و عکس جدید

سوابق

محمدرضا صباغیان، دبیر آموزش و پرورش و سیاستمدار مستقل و نماینده حوزه انتخابیه مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم در دوره دهم، یازدهم و دوازدهم مجلس شورای اسلامی است. وی همچنین عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، عضو کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه شفافیت و عضو ناظر مجلس در شورای معادن استان یزد است.

بیوگرافی محمدرضا صباغیان و همسرش و فرزندان +‍‌سوابق و عکس جدید

صباغیان در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که به عنوان نامزد مستقل حضور داشت، او سابقه دو دوره نمایندگی مجلس را از حوزه انتخابی ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در کارنامه خود دارد.

صباغیان پیش از ورود به سیاست سالها به عنوان دبیر آموزش و پرورش فعالیت داشت. مدیر کل پدافند غیر عامل استان یزد، شهردار بافق، عضو شورای اسلامی شهر بافق، دبیر و مدرس سیاسی آموزش و پرورش، وکیل کشاورزان مزرعه فاضلیه بافق از دیگر سوابق وی می باشد.

همسر و فرزندان محمدرضا صباغیان نماینده مجلس

همسر و فرزندان

از زندگی شخصی و خصوصی و همسر و تعداد فرزندان محمد رضا صباغیان خبری منتشر نشده است.

سوابق مدیریتی محمدرضا صباغیان

مدیر کل پدافند غیر عامل استان یزد
شهردار بافق
عضو شورای اسلامی شهر بافق
دبیر و مدرس سیاسی آموزش و پرورش
وکیل کشاورزان مزرعه فاضلیه بافق
نماینده کارگران شرکت سنگ آهن بافق جهت پیگیری مطالبات شهرستان
رئیس خانه خیرین استان یزد
رئیس هیئت مدیره مؤسسه خیریه علی بن ابی‌طالب بافق

محمدرضا صباغیان,بیوگرافی محمدرضا صباغبان,سوابق محمدرضا صباغبان

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

محمدرضا صباغیان کاندیدای مستقل انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۳ می باشد. او راه حل مشکلات کشور را اصلاح نظام اداری و سیاسی عنوان کرد و گفت : اولویت اول من اصلاح ساختار اداری و سیاسی با دو هدف تقویت جمهوریت و اسلامیت نظام است.

محمد صباغیان ظهر پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ پس از ثبت نام به عنوان داوطلب کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور اظهار کرد : طبیعتاً یکسری مشکلات را داریم که علیرغم موفقیت ها و دستاوردهای که داشتیم متاسفانه دولت هایی که تا به حال نتوانستند مشکلات اقتصادی مردم و مشکلات نظارتی کشور را حل کنند و تقریباً همه دولت ها با وجود شعارهای متفاوت خود ، در ایستگاهی متوقف شدند که شکاف طبقاتی افزایش پیدا کرد و مردم از وضعیت معیشتی خود ناراضی بودند.
وی تاکید کرد : به نظرم ریشه این مشکلات چیز دیگری است که دولت ها کمتر به آن پرداختند؛ من ریشه مشکلات کشور را در ساختار اداری و سیاسی کشور می دانم و تا زمانی که این ساختار اصلاح نشود ، طبیعتاً هر کسی بیاید در همان ریل حرکت خواهد کرد و خیلی تفاوتی نخواهد کرد. ما مجموعه های قانون گذاری و دستگاه های اجرایی متفاوت داریم که هرکدام یک کار اجرایی و متفاوت انجام می دهند؛ امروز باید کسی چاقوی جراحی را بردارد و این شرایط را اصلاح کند؛ متاسفانه هر کسی این حرف را بزند ، احساس می شود که شاید او با نظام مشکل دارد درحالی که این طور نیست بلکه این کار موجب استحکام نظام می شود.

نظرات