بیوگرافی حسن اکرمی داور فوتبال و سوابق و زندگینامه وی +‌عکس و اینستاگرام

0

بیوگرافی حسن اکرمی داور فوتبال و سوابق و زندگینامه وی +‌عکس و اینستاگرام

حسن اکرمی متولد ۱۵ شهریور ۱۳۶۳ در گنبد کاووس داور فوتبال اهل ایران است. شغل اصلی اکرمی ساختمان سازی است اما از سال ۱۳۸۰ به عنوان داور فوتبال مشغول فعالیت است. ادامه بیوگرافی حسن اکرمی داور فوتبال همراه با سوابق و عکس های وی از مجله حرف تازه می خوانید

زندگینامه حسن اکرمی داور فوتبال

  • نام کامل: حسن اکرمی
  • تاریخ تولد: ۱۵ شهریور ۱۳۶۳
  • زادگاه: گنبد کاووس
  • قد: ۱۷۵ سانتیمتر
  • وزن:۶۸کیلوگرم
  • میزان تحصیلات: مهندسی عمران
  • پیشه: شرکت ساختمانی
  • فعالیت: داور فوتبال
  • سال شروع داوری: ۱۳۸۰

بیوگرافی حسن اکرمی داور فوتبال و سوابق و زندگینامه وی +‌عکس و اینستاگرام

سوابق

حسن اکرمی hasan akramii در سال ۱۳۸۰ داوری را شروع کرده و از سال ۱۳۹۰ در لیگ برتر فوتبال ایران قضاوت می‌کند. وی در شرکت ساختمانی کار می کند و از سال ۱۳۸۰ داوری را شروع کرده است. وی یکی از فارغ‌التحصیلان پروژه داوران آینده‌دار آسیا محسوب می‌شود و در سالیان گذشته هم در عرصه ملی و در عرصه باشگاهی در سطح قاره آسیا قضاوت کرده است.

زندگینامه حسن اکرمی داور فوتبال

اکرمی،‌ از سال ۲۰۱۳ در لیست داوران بین‌المللی فوتبال ایران حضور دارد و تجربه قضاوت در لیگ قهرمانان آسیا،‌ سوزوکی کاپ آسیا،‌ مقدماتی جام جهانی، مقدماتی جام ملت های آسیا و المپیک شرق آسیا و قهرمانی فوتبال کافا را در کارنامه خود دارد. حسن اكرمی دیدار دو تيم جونبوك موتورز كره جنوبی و يوكوهامای ژاپن را در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ سوت زده است.

همچنین بخوانید: بیوگرافی علی خسروی کارشناس و داور فوتبال +‌علت محرومیت و عکس های جدید

بیوگرافی حسن اکرمی 1

میزان تحصیلات

اکرمی که دانش‌آموخته رشته مدیریت ورزشی و همچنین مهندسی عمران است. او در کنار شغل ساختمانی به دلیل علاقه یه فوتبال به عنوان داور در بسگ برتر فوتبال ایران فعالیت دارد.

سوابق داوری

حسن اکرمی مهندس عمران چند سالی می‌شود در لیست بین‌المللی قرار دارد. در کارنامه اکرمی، ۹۱ قضاوت لیگ برتری دیده می‌شود به علاوه ۳۴۷ کارت زرد، ۲۱ کارت قرمز شامل ۹ اخراج مستقیم و اعلام ۳۰ ضربه پنالتی.

بیوگرافی حسن اکرمی 2

پیج اینستاگرام حسن اکرمی

(@hasan_akramii)

داور بازی پیکان تهران – استقلال شنبه ۱۲ خرداد

حسن اکرمی – فرهاد فرهادپور – محمدعلی پورمتقی – علی صفایی از داوران و ناظران دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر فوتبال می باشند.
اکرمی این فصل برای سومین بار مامور قضاوت بازی استقلال شده است. هر دو بازی قبلی را تیمِ نکونام با یک گل برده: بیرون از خانه برابر مس رفسنجان و در خانه جلوی صنعت نفت. تنها قضاوت اکرمی در این فصل برای پیکان مربوط است به تساوی هفته اول در قائمشهر.

سوابق حسن اکرمی داور فوتبال

اکرمی در دوران داوری‌اش، بیشتر از هر تیمی بازیهای استقلال را سوت زده است: ۱۳ بار. آبی‌ها با او ۱۰ برد، ۲ مساوی و یک باخت دارند که با اشتباه مرگبار اکرمی در نقش جهان رقم خورد. کارنامه انضباطی استقلال با سوت اکرمی چنین است: ۳۶ اخطار و یک پنالتی اکرمی ۷ بازی پیکان را هم سوت زده است شامل ۲ برد، ۲ مساوی و ۳ باخت.

نظرات