تفریحات

اسامی و بیوگرافی مهمانان جوکر ۲؛ طبقه بیست و یک +‌معرفی مهمانان جوکر ۲

0

اسامی مهمانان جوکر ۲ فیلیمو لورفت و قرار است از ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ روزهای چهارشنبه با حضور بازیگران و کمدین های معروف پخش شود. با عکس ها و بیوگرافی مهمانان جوکر ۲؛ طبقه بیست و یک همراه با معرفی کامل شرکت کنندگان و مهمانان رئالیتی شو جوکر ۲ در ادامه از این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

اسامی و بیوگرافی مهمانان جوکر ۲؛ طبقه بیست و یک +‌معرفی بازیگران جوکر 2

بیوگرافی همه مهمانان جوکر ۲

مهمانان جوکر ۲ جمعی از بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ورزشی هستند که عبارتند از نصراله رادش، بهرنگ علوی و نصرالله رادش، هادی کاظمی، جواد رضویان، نیما شعبان‌نژاد و مجید مظفری که از بازیگران این فصل جوکر هستند. همچنین بازیکنان و شرکت کنندگان فصل قبلی به عنوان زامبی در سری جدید جوکر حضور خواهند داشت

گفتنی است جوکر یک مجموعه نمایش خانگی ایرانی که توسط احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی کارگردانی شده‌استو تاکنون فصل اول آن در ۸ بخش جداگانه منتشر شده و حالا قرار است به‌زودی چهارشنبه‌ها ساعت ۸ صبح از فیلیمو پخش شود.

معرفی بازیگران رئالیتی شو جوکر ۲

فصل دوم رئالیتی شو یا مسابقه جوکر با نام جوکر؛ طبقه ۲۱ به زودی در فیلیمو تماشا خواهید کرد. مسابقه‌ای که تغییرات زیادی نسبت به فصل اول دارد و مهمانان و عوامل جدیدی هم به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی اضافه شدند.

گفتنی است جوکر یک مجموعه نمایش خانگی ایرانی که توسط احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی کارگردانی شده‌است و تاکنون فصل اول آن در ۸ بخش جداگانه منتشر شده و حالا قرار است به‌زودی چهارشنبه‌ها ساعت ۸ صبح از فیلیمو پخش شود.

مهمانان جوکر 2 چه کسانی هستند

موضوع و محتوا

احسان علیخانی با اجرای فصل دوم مسابقه «جوکر» وارد چالشی جدید در این عرصه خواهد شد. بعد از «ماه عسل»، «عصرجدید» و برنامه‌های تحویل‌سال شبکه سه، «جوکر» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که علیخانی قرار است اجرای آن را به عهده بگیرد. رئالیتی شویی که فصل دوم آن قرار است با نام «جوکر۲، طبقه بیست ویک» به زودی منتشر شود.

به گزارش رسانه فیلیموشات، حضور احسان علیخانی در جایگاه مجری یا همان گرداننده فصل جدید به صورت رسمی تایید شده است. در این خبر آمده: « نقش احسان علیخانی در این فصل پررنگ‌تر از فصل قبل است؛ هم در جلوی دوربین و هم پشت دوربین. او همراه با حامد میرفتاحی کارگردانی این سری از جوکر را به عهده دارد.»

اسامی مهمانان جوکر ۲؛ طبقه بیست و یک +‌معرفی بازیگران جوکر 2

درباره جوکر ۲؛ طبقه ۲۱

جوکر ۲؛ طبقه بیست و یک، عنوان این فصل جوکر است که با تماشای قسمت اول، متوجه وجه تسمیه و علت این نامگذاری می‌شوید. فقط کافی است چند روز دیگر صبر کنید… چند روز.

مهمانان جوکر ۲ چه کسانی هستند ؟

در هر فصل جوکر ۲، هشت هنرمند حضور دارند نصراله رادش، بهرنگ علوی و نصرالله رادش، هادی کاظمی، جواد رضویان، نیما شعبان‌نژاد و مجید مظفریشرکت‌کنندگان فصل اول برنامه جوکر ۲ هستند.

رئالیتی شو جوکر کاریست از احسان علیخانی و گروهش در استودیو قرن جدید که به زودی در روزهای چهارشنبه هشت صبح از فیلیمو پخش خواهد شد.
به زودی… خیلی زود ملاقات دوباره با مهمانان جذاب خندان

معرفی مهمانان جوکر 2

مراحل بازی

بازیکنان در یک اتاق در بسته برای خنداندن یک دیگر رقابت می‌کنند، اما چالش اصلی این جاست که خودشان نباید بخندند. سریال جوکر با الگوبرداری از نمونه‌های موفق خارجی ساخته شده‌است.در هر فصل جوکر ۲، هشت هنرمند حضور دارند که همچون جوکر یک، ۶ ساعت زمان دارند تا ‏در یک خانه مجهز با تمام امکانات، با برنامه‌های مختلف یکدیگر را بخندانند و از بازی حذف کنند، بدون این که خودشان ‏بخندند.

مجری جوکر ۲

در میان بازیگران و مجریان چه کسی می‌تواند جلوی دوربین یک شخصیت جدی باشد و در عین آنکه در ذات آدم بامزه‌ای است ولی می‌تواند جلوی خنده‌اش را بگیرد؟ به نظر می‌رسد یک گزینه جدی تنها روبه‌روی شما است؛ سیامک انصاری. بازیگری که با آن میمیک بامزه صورتش در سریال‌های ۹۰ شبی تلویزیون وقتی کلافه از رفتارهای برره‌ای‌ها می‌شد با صورتی مات به دوربین خیره می‌شد. چنین شخصیتی حالا قرار است در جوکر مسابقه‌ای را بگرداند که اساسا خندیدن در آن جریمه دارد. علی لک‌پوریان هم به عنوان بازیگر او را همراهی و کمک می‌کند.

اسامی و بیوگرافی مهمانان جوکر ۲؛ طبقه بیست و یک +‌معرفی بازیگران جوکر 2

جوکر ۲ کی پخش میشود

طبق برنامه اعلامی فیلیمو، مسابقه جوکر دوشنبه‌ها ساعت ۸ صبح از فیلیمو پخش شد. آخرین قسمت این فصل رئالیتی شوی جوکر تیر ماه ۱۴۰۱ است و پس از آن پشت‌صحنه جوکر در همان روز و در چند قسمت پخش خواهد شد.

شرایط و قانون

جوکر ۲ یک مسابقه کمدی است که در آن ۸ شرکت‌کننده برای مدت مشخصی در یک اتاق بزرگ محبوس می‌شوند. شرکت‌کنندگان این مسابقه هنرمندان مشهور هستند. هر کس باید در طول مسابقه دیگران را بخنداند و در عین حال خودش نخندد. هر شرکت‌کننده‌ای که بخندد بار اول کارت زرد می‌گیرد و بار دوم با کارت قرمز جریمه و از اتاق اخراج می‌شود.

هر شرکت‌کننده یک فرصت ویژه با مدتی محدود نیز در اختیار دارد که هر زمان خواست می‌تواند از آن استفاده کند. در این فرصت دیگران باید کاملا به او توجه کنند و اجازه هیچ کار دیگری ندارند و فرد در این مدت اجرای ویژه‌ای انجام می‌دهد تا دیگران را بخنداند. شرکت‌کنندگان از روش‌های مختلفی برای خنداندن دیگران استفاده می‌کنند و انواع مختلفی از کمدی را اجرا می‌کنند. از جمله آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: اجرای نمایش کمدی، کاراکترسازی و تیپ‌سازی، شوخی‌های کلامی، اجرای موسیقی کمیک، اجرای استندآپ کمدی، استفاده از آکسسوار و ابزار مختلف مثل عروسک و لباس‌های بامزه، پارودی‌سازی آثار مشهور، کمدی فیزیکی و…

هر شرکت کننده که کارت قرمز بگیرد و از مسابقه حذف شود، به اتاق میزبان می‌آید و در کنار او ادامه مسابقه را تماشا می‌کند. همچنین میزبان می‌تواند با تشخیص خودش، شرکت‌کننده حذف شده را برای مدت مشخصی به اتاق برگرداند تا دیگران را بخنداند. با حذف شدن شرکت‌کنندگان، آخرین کسی که در اتاق بماند، برنده مسابقه می‌شود و تندیس و جایزه بزرگ را از آن خود می‌کند. همچنین به قسمت فینال فینالیست‌ها راه می‌یابد.

عوامل

مجری جوکر: سیامک انصاری
بازیگر: علی لک‌پوریان
کارگردان مسابقه جوکر: احسان علیخانی، سیدحامد میرفتاحی
تهیه‌کننده اجرایی: امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری
تهیه‌شده: استودیو قرن جدید
خواننده تیتراژ: سینا حجازی و محمدرضا علیمردانی
سرپرست نویسندگان: ایمان قیاسی و علی رضازاده
گویندگان: ناصر طهماسب و ژاله صامتی

نظرات