تفریحات

دانلود کامل همزاد من قسمت ۱۳ سیزدهم (احسان روزبهانی و سجاد نظری فر)

0

قسمت ۱۳ مسابقه همزاد من با حضور احسان روزبهانی و سجاد نظری فر و با اجرای یوسف تیموری برگزار شد که در زیر با لینک مستقیم و نسخه اصلی در زیر دانلود کنید.

دانلود کامل همزاد من قسمت 13 سیزدهم (احسان روزبهانی و سجاد نظری فر)

دانلود کامل همزاد من قسمت ۱۳ سیزدهم (احسان روزبهانی و سجاد نظری فر)

لینک دانلود مسابقه همزاد من قسمت ۱۳ با اجرای یوسف تیموری و با حضور احسان روزبهانی و سجاد نظری فر بدون سانسور دانلود کنید:

خلاصه قسمت مسابقه همزاد من قسمت ۱۳: در قسمت سیزدهم مسابقه همزاد من، یوسف تیموری میزبان احسان روزبهانی و سجاد نظری فر حضور دارند. همزاد امین زندگانی محمد حیدری بود که با هم در این برنامه شرکت کردند.

مهمانان قسمت ۱۳ مسابقه همزاد من

احسان روزبهانی و سجاد نظری فر مهمانان قسمت ۱۳ همزاد من بودند.

سریال همزاد من در ژانر مسابقه ای و گیم شو شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان یوسف تیموری و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است. همزاد من روزهای دوشنبه و پنجشنبه در شبکه نمایش خانگی پخش می شود. مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری میان دو گروه از شخصیت های معروف به همراه یکی از دوستان آنها برگزار می شود و دو گروه برای دست یافتن به جایزه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و…
مسابقه همزاد من سریالی مسابقه ای با اجرای یوسف تیموری به نویسندگی و کارگردانی مسعود حقی و تهیه کنندگی محسن اسداللهی محصول کشور ایران است.

بیوگرافی

سجاد نظری فر یکی از کمدین‌هاي‌ اینستاگرامی اسـت کـه از سال ۱۳۹۷ فعالیت خودرا از طریق ساخت ویدیوهای طنز آغاز کرده است. تاریخ تولد او ۲ تیر ماه بوده و محل سکونتش نمک آبرود ، مازندران هست .

احسان روزبهانی (زادهٔ ۲ تیر ۱۳۶۷ در تهران اصالت بروجرد)، مشت‌زن وزن +۸۱ کیلوگرم تیم ملی تیم ایران است. فارغ التحصیل مقطع دیپلم در رشته معماری است، پدر و مادرش در بروجرد زندگی میکنند، ۱۸۰ سانتی متر قدش است و در وزن ۸۱+ در مسابقات شرکت میکند.در دوران کودکی بسیار شلوغ بوده ، و از آنجا که برادر بزرگتر بوکسور بود چندباری به همراه او به باشگاه رفت، وقتی بر میگشت خانه خیلی زود به خواب میرفت، همین شد که خانواده برادر بزرگت را تشویق کردند او را همراه خود به بوکس ببرد.

نظرات