تفریحات

دانلود قسمت ۵ پدرخوانده ۳ «فصل سوم پدر خوانده قسمت ۵» نیم‌بهاء و کامل

0

دانلود قسمت ۵ پدرخوانده فصل ۳ سوم «پدر خوانده ۳ قسمت ۵» نیم‌بهاء +پخش آنلاین قسمت پنجم فصل ۳ پدرخوانده با حضور زهرا بهروزمنش، شکیب شجره و معین زندی و با کیفیت های۴۸۰p ۷۲۰p ، ۱۰۸۰pدر این صفحه تماشا کنند اجرای مسابقه و بازی مهیج و معمایی «پدرخوانده ۳» بر عهده کامبیز دیرباز می باشد.

دانلود قسمت 5 پدرخوانده 3 «فصل سوم پدر خوانده قسمت ۵» نیم‌بهاء و کامل

دانلود قسمت پنجم فصل سوم پدرخوانده | دانلود قسمت ۵ فصل سوم پدرخوانده ۳

شما می توانید در این صفحه قسمت ۵ پدرخوانده ۳ (فصل سوم پدر خوانده قسمت پنجم) دانلود و تماشا کنید، برنامه ای که اینروزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است که در زیر دانلود کنید:

شرکت کنندگان قسمت ۵ پدرخوانده ۳

در قسمت ۵ فصل ۳ پدرخوانده، زهرا بهروزمنش و شکیب شجره و معین زندی حضور داشتند.

فصل سوم پدرخوانده از اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور کمند امیرسلیمانی و سینا رازانی منتشر شد. این بازی سریال به کارگردانی سعید ابوطالب در ژانر گیم شو و مسابقه ای بود که اجرای آن را کامبیز دیرباز بر رعهده دارد.

پدرخوانده به روایت سعید ابوطالب است که تا کنون دو فصل از آن ساخته شده است. به تازگی پخش پدرخوانده ۳ با سناریوی جدید آغاز شده، فصل سوم رئالیتی‌شو «پدرخوانده» با تغییراتی در قوانین و حذف شخصیت مستقل «جک» همراه بوده و در آن شاهد حضور یک ساید جدید به نام «شرلوک هلمز» هستیم.

رئالیتی‌شو «پدر خوانده» از محصولات اختصاصی پلتفرم «فیلمنت» است که تا کنون دو فصل از آن ساخته شده است. در پاسخ به سوال پدرخوانده ۳ کی میاد باید بگوییم که نخستین قسمت فصل سوم «پدرخوانده» پنجشنبه ششم اردیبهشت از پلتفرم فیلمنت منتشر شد.

بازیگران فصل سوم پدرخوانده امیرحسین رستمی، آرش عدل پرور (AP)، حسین رفیعی، محمد نادری، سینا رازانی، ساغر قناعت، نصرت میرعظیمی، نیما شاهرخ شاهی، شهاب عباسی، مرجان مومنی، زهرا بهروزمنش مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند. در پدرخوانده ۳ شرلوک هولمز شخصیت جدیدی است که اضافه شده است.

قواعد بازی

شو مسابقه ای پدرخوانده در ژانر معمایی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب و برگرفته از بازی مافیاست و گردانندگی این رئالیتی شو را کامبیز دیرباز بر عهده دارد. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند: ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنند

نظرات