تفریحات

بیوگرافی و علت غرق شدن علی شیروانی و وحید یوسفی عوامل سریال رویای نیمه شب

0

غرق شدن علی شیروانی و وحید یوسفی از عوامل سریال «رویای نیمه شب» در رود بهمن شیر باعث توقف ساخت این سریال شد.

بیوگرافی و علت غرق شدن علی شیروانی و وحید یوسفی عوامل سریال رویای نیمه شب

بیوگرافی علی شیروانی و وحید یوسفی عوامل سریال رویای نیمه شب

در یک اتفاق عجیب و باورنکردنی علی شیروانی و وحید یوسفی، از عوامل گروه تولید سریال «رویای نیمه شب»؛ در رود بهمنشیر آبادان غرق شدند. سعید سعدی تهیه کننده سریال رویای نیمه شب درباره جزئیات حادثه غرق شدن عوامل سریال جدید سیما، به این نکته بسنده کرد که فعلاً به احترام عزیزانِ فقید، فیلمبرداری متوقف است.

به گزارش تسنیم، «رویای نیمه شب» سریالی است که خیلی درباره آن صحبت نشده؛ کاری که حسن آخوندپور کارگردان «عشق کوفی» جلوی دوربین برده و سعید سعدی تهیه‌کنندگی‌اش را برعهده دارد.

تنها جزئیاتی که از داستان آن مطرح شده به اقتباسی آزاد از رمان رویای «نیمه شب» نوشته مظفر سالاری برمی‌گردد.

اما حادثه فاجعه‌بارِ غرق شدن دو تن از عوامل این سریال، نام این مجموعه تلویزیونی را بر سر زبان‌ها آورد. حادثه‌ای که سعید سعدی به خاطر تأثر فراوان نمی‌توانست جزئیات و ابعاد مختلف آن را تشریح کند.

سعدی در پاسخ به این سؤال که آیا حادثه به وجود آمده ناشی از قصور شخص یا گروه سازنده است یا دلیل دیگری داشته، افزود: هیچ قصوری در میان نبوده و تنها می‌توانم بگویم یک حادثه‌ی غیرمتقربه بوده که مصادیق آن را متأسفانه در دیگر پروژه‌های تلویزیونی و سینمایی شاهد بوده‌ایم.

او همچنین گفت: ان‌شاءالله با انجام شدن کارهای فوت شدگان، علی شیروانی در همدان و وحید یوسفی در قلعه حسن خان تشیع و به خاک سپرده خواهند شد.

سعید سعدی تهیه‌کننده این سریال همچنین اعلام کرده که فعلاً به احترام عزیزان فیلمبرداری متوقف شده و دقیقاً الان نمی‌توانم اعلام کنم چه زمانی ضبط سریال از سر گرفته خواهد شد.

این حادثه ظهر روز گذشته اتفاق افتاده که دو دستیار صحنه سریال «رویای نیمه شب» در رود بهمن شیر آبادان دچار حادثه شدند و پیکرها با کمک نیروهای امدادی، هلال احمر و پلیس از رود بیرون آمدند. منبع: تسنیم

علت غرق شدن عوامل سریال رویای نیمه شب

علی شیروانی و وحید یوسفی از عوامل سریال رویای نیمه شب که در رود بهمنشیر آبادان غرق شدند اهل همدان و تهران بودند. این ۲ نفر در حال آماده‌سازی صحنه بودند که به دلیل جزرومد و بالا آمدن آب کارشان با مشکل روبه‌رو و کار کردن سخت می‌شود و متاسفانه در این حادثه جان خود را از دست می‌دهند. در پی حادثه‌ای که ظهر روز سه شنبه ـ هشتم خرداد ماه ـ اتفاق افتاد، دو تن از دستیاران صحنه سریال «رویای نیمه شب» در رود بهمن‌شیر آبادان غرق شدند و پیکر آن‌ها با کمک نیرو‌های امدادی هلال احمر از آب بیرون آورده شد.

پیام تسلیت

بهاره افشاری برای ۲ جوان تازه درگذشته سریال «رویای نیمه شب» یک متن در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

بهاره افشاری درباره زنده‌یادان علی شیروانی و وحید یوسفی، از گروه تولید سریال «رویای نیمه شب» که دیروز و در حادثه‌ای تلخ؛ در رود بهمنشیر آبادان غرق شدند نوشت:

«چشم هام رو میبندم به یاد میارم آرزوهایی که برایم گفتی…

چشم هام رو میبندم به یاد میارم تلاش هر روزه ات رو…

چشم هام رو میبندم یادم میاد کمک هایت به من سر صحنه…

چشم هام رو که میبندم کابوس میبینم کابوس میبینم کابوس میبینم

علی و وحید دیگر نیستند و جهان یه جواب درست به من بدهکاره…

اما کابوس رهایم نمیکند…»

نظرات