آموزش کانتور بینی برای انواع بینی گوشتی،پهن،بزرگ و کوچک + نکات مهم

0

آموزش کانتور بینی : کانتور کردن بینی در واقع برای زیبا نشان دادن بینی هنگام آرایش است و تمام نقص های بینی را برطرف می کند فقط باید اصول زدن آن را بدانید.در ادامه همراه ما باشید.

آموزش کانتو بینی

آموزش کانتور بینی برای انواع بینی گوشتی،پهن،بزرگ و کوچک + نکات مهم

به طور کلی کانتورینگ ویژگی‌های جذاب صورت را برجسته می‌کند و ویژگی‌هایی را که نامطلوب به نظر می‌رسد، پنهان کرده یا تغییر می‎‌دهد. معمولا کانتور بینی یا هر عضو دیگر با سایه‌های گرم یا سرد که یک یا دو درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی پوست هستند، انجام می‌شود. کانتورینگ را می‌توان با یک هایلایتر، یک یا دو درجه روشن‌تر از رنگ طبیعی پوست، در دیگر نواحی صورت متعادل کرد.

برای زدن نوک بینی بهتر است ابتدا ز یک براش نوک تیز و ظریف برای زدن کرم کانتور در نقاط مورد نظر استفاده کنید و برای پخش و محو کردن خطوط کانتور از یک ابزار بلندینگ استفاده کنید (مانند بیوتی بلندر) و بعد براش ظریف دیگری را به هایلایتر مایع یا کرمی آغشته کرده و آن را به طور یکنواخت با خطوط کانتور روی صورت ترکیب کنید و در آخر کانتورینگ بینی را با پودر کانتور و نواحی هایلایت شده را با پودر تثبیت کننده شُل، تثبیت کند.

کانتور بینی برای بینی پهن

کانتور بینی برای انواع بینی

بینی پهن

بینی‌های پهن به اندازه کافی لیفت و سربالا نیستند. تشخیص این نوع بینی‌ها آسان است. معمولا بینی‌های پهن مستقیما در راستای گونه‌هاست. بنابراین برای کانتورینگ بینی پهن و گوشتی به طرفین آن بُعد داد. برای این کار، خطوط تیز کانتور را در دو طرف استخوان بینی بکشید و سپس به سمت پایین آن را پخش و محو کنید.

مدل باریک و بلند

بینی‌های نوع باریک، پل بسیار نازک و باریکی دارند و بنابراین باید به نحوی کانتور شوند که کمی پهن شده و کوتاه‌تر به نظر برسند. ابتدا دو طرف بینی، خطوط کانتور را با حفظ فاصله مناسب بکشید. سپس قسمت باقیمانده وسط را با خط ضخیم‌تری از هایلایتر پر کنید. نصف نوک بینی را هم کانتور بزنید تا طول بینی کمی کوتاه‌تر شود.

کانتور بینی مثلثی

بینی‌های مثلثی شکل، سوراخ‌های بینی بسیار پهن‌تری دارند و بینی در زیر ابرو بسیار باریک است. برای کانتور کردن بینی مثلثی باید خطوط صاف و تیزی از زیر ابتدای ابروها تا نوک بینی بکشید. همچنین می‌توانید روی حباب بینی یک خط کانتور نیم دایره کشیده و به این صورت نوک بینی را مشخص‌تر کنید.

بینی گوشتی و گرد

در این حالت، سوراخ‌های بینی پهن بوده و پل آن نازک است. قسمت نوک بینی در این حالت گوشتی‌تر از بینی‌های مثلثی است. برای کانتور بینی گوشتی و اینکه حالت پیازی آن را اصلاح کنید، خط مستقیم کانتور بینی را تا نوک آن و گردی بینی امتداد دهید. محو کردن خط کانتور به سمت پایین می‌تواند سوراخ بینی را کوچک‌تر نشان دهد.

مدل کج

پل بینی‌های کج به جای یک خط مستقیم، کمی ناهموار (مانند بینی عقابی) و یا متمایل به یک طرف است. این مدل سخت‌ترین شکل بینی برای کانتور کردن است، اما با کمی تمرین می‌توانید ظاهر زیبایی به بینی خود ببخشید.برای کانتور بینی عقابی یا کج خود، کمی گردن‌تان را خم کرده و مستقیم به آینده نگاه کنید. از ناحیه ابرو تا حد امکان یک جفت خط موازی بکشید. خطوط ممکن است از شکل نامنظم بینی پیروی کنند، اما اشکالی ندارد. بعد از اینکه خطوط کانتور را کاملا با کرم پودر زیر آن محو و ترکیب کردید، بینی ظاهر یکنواختی پیدا خواهد کرد. برای اینکه کج بودن بینی‌تان، تا حد امکان محو شود، با دقت یک هایلایتر را روی پل بینی بزنید.

کانتور بینی بزرگ

همراه ما باشید

نظرات