بازیگر نقش دختر گل فروش در فیلم خداحافظ رفیق کیست +‌بیوگرافی و الان کجاست

0

بازیگر نقش دختر گل فروش در فیلم خداحافظ رفیق : مهسا پورغلامی متولد دهه ۷۰ در تهران است و با بازی در نقش دختر گل فروش در فیلم خداحافظ رفیق بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به بیوگرافی کامل تر این بازیگر خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش دختر گل فروش در فیلم خداحافظ رفیق

مهسا پور غلامی متولد دهه ۷۰ در تهران، بازیگر است.او در فیلم خداحافظ رفیق ایپزود گل شیشه ای در نقش دختر گل‌فروش که پدرش در جبهه شهید شده ایفای نقش کرده است. وی در حال حاضر در دهه ۳۰ زندگی خود قرار دارد مشخص نیست که آیا در ایران زندگی می کند یا مهاجرت کرده است.

بازیگر نقش دختر گل فروش در ایپزود سوم فیلم خداحافظ‌‌رفیق با بازی مهسا پورغلامی در همان زمان بسیار مورد توجه قرار گرفت. اما متاسفانه چند سالی است که از این بازیگر خبری در دست نیست. از مهم‌ترین آثار مهسا پورغلامی می‌توان به بازیگری در فیلم خداحافظ رفیق (اپیزود سوم، گل شیشه ای) اشاره کرد.

بازیگر نقش دختر گل فروش در فیلم خداحافظ رفیق کیست +‌بیوگرافی و الان کجاست

او در سال ۱۳۸۲ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم مهسا پورغلامی در این سال، بازیگری در فیلم خداحافظ رفیق (اپیزود سوم، گل شیشه ای) به کارگردانی بهزاد بهزادپور محسوب می‌شود.او در این فیلم با بهزاد بهزادپور همکاری داشته است. مهسا پورغلامی توانست با بازی در فیلم خداحافظ رفیق (اپیزود سوم، گل شیشه ای) تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر نسرین نکیسا، محمدرضا یوسفی، محمدرسول محمودی و مهرداد اکبری بر تجارب او افزود.

عکس جدید بازیگر نقش رقیه دختر گل فروش در فیلم خداحافظ رفیق

برخی از کاربران بازی او در این فیلم را دوست دارند و علاقه مند هستند که او باز هم به دنیای هنر برگردد و بازیگری را ادامه دهد. مهسا پور غلامی در حال حاضر در دهه ۳۰ زندگی خود قرار دارد مشخص نیست که آیا در ایران زندگی می کند یا مهاجرت کرده است.

نظرات