بیوگرافی کاوه مهدوی بازیگر و همسرش + سوابق و عکس ها و تصاویر جدید

0

بیوگرافی کاوه مهدوی بازیگر و همسرش + سوابق و عکس ها و تصاویر جدید

کاوه مهدوی یکی از بازیگران قدیمی تئاتر، سینما و تلویزیون می باشد که در حال حاضر به عنوان مدرس بازیگری فعالیت دارد و کمتر در فیلم و سریال ایفای نقش می کند. او از سال ١٣٧٨ فعالیت های هنری خود را آغاز نموده و از هنرجویان کانون تئاتر سمندریان در سال ١٣٧٩ بوده است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی کاوه مهدوی بازیگر و سوابق ایشان و وضعیت ازدواج و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی کاوه مهدوی بازیگر و همسرش + سوابق و عکس ها و تصاویر جدید

بیوگرافی کاوه مهدوی

کاوه مهدوی متولد ۱۶ تیرماه ۱۳۵۷ در شهر تهران می‌ باشد. وی بازیگر، نویسنده و مدرس بازیگری اسـت و شاید یکی از مهم ترین بخش های بیوگرافی اش بازی در فیلم خداحافظ رفیق بوده اسـت. او دارای مدرک کارشناسی ادبیات آلمانی و کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکز است .

بیوگرافی کاوه مهدوی بازیگر خداحافظ رفیق و همسرش + سوابق و عکس ها و تصاویر جدید

سوابق بازیگری

کاوه مهدوی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون کاری حرفه ای را با بازی در تئاتر آغاز کرد. او در آثاری همچون سریال تلویزیونی «هوش سیاه ۲»، سریال تلویزیونی «صاحبدلان» و سریال تلویزیونی «همسایه ها» و خداحافظ رفیق (اپیزود اول) فعالیت داشته است.

بیوگرافی کاوه مهدوی بازیگر و همسرش + سوابق و عکس ها و تصاویر جدید

مهدوی برای اولین با در فیلم خداحافظ رفیق در سال ۸۲ وارد سینما شد. او سابقه بازی در سریال تلویزیونی زا در کارنامه دارد. مهدوی در ادامه مسیر کار هنری در سریال سریال هوش سیاه ۲ به کارگردانی مسعود آب‌پرور بازی کرد. تجارب او در این سریال در کنار هنرمندانی چون کاوه خداشناس، بابک اسلامی، جلال خباز و فرهاد نعمت زاده ستودنی بود.

بیوگرافی و عکس جدید کاوه مهدوی

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی کاوه مهدوی بازی در سریال سریال بوسه باران در سال ۱۳۸۷ بوده است. کاوه مهدوی سال ۱۳۹۲ سریال هوش سیاه ۲ نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مسعود آب‌پرور همکاری داشته است.

عکس جدید کاوه مهدوی

ازدواج و همسر

از زندگی شخصی و وضعیت ازدواج کاوه مهدوی بازیگر کشورمان تاکنون خبری منتشر نشده است.

فیلم ها و سریال ها

از جمله فعالیت های هنری ایشان می توان بازی در سریال های هوش سیاه، صاحبدلان، شکرانه و فیلم های سینمایی خداحافظ رفیق، بوسه باران و بچه های باران را نام برد.

زندگینامه کاوه مهدوی

آقای مهدوی در کارنامه درخشان خود کارگردانی تله تئاتر ” آقا ممنون ” محصول شبکه ٤ سیما را دارد و نویسندگی فیلم هایی همچون طنز پنجره ،طنز همسایه ها و … را بر عهده داشته است . وی در زمینه های مختلف دیگر تئاتری مانند فعالیت های نمایشی – خیابانی ، فعالیت های نمایشی – صحنه ای، اجراهای عمومی آثار نمایشی خود در تهران و فعالیت های ارزیابی در زمینه تئاتر که در همه این زمینه ها کسب تجربه و کسب جوایز را به همراه داشته است .

نظرات