زمان اکران و پخش فیلم خجالت نکش ۲ جدایی قنبر از صنم در سینما اعلام شد

0

زمان اکران فیلم خجالت نکش ۲ : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار این مجموعه برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا به تماشای این فیلم جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

زمان اکران فیلم خجالت نکش 2

زمان اکران و پخش فیلم خجالت نکش ۲ جدایی قنبر از صنم در سینما اعلام شد

این فیلم به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی امیر پروین حسینی محصول سال ۱۴۰۲ در ژانر طنز،اجتماعی و خانوادگی است. قسمت اول این فیلم در سال ۱۳۹۷ اکران شد و استقبال خوبی از آن شد و توجه مردم را به خود جلب کرد و توانست عوامل را متقاعد کند که فصل دومش نیز ساخته شود.ابتدا قرار بود این فیلم به عنوان مینی سریال پخش شود اما بعد تصویب شد در سینما ها اکران شود و از ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ در سینماها اکران می شود.

از جمله هنرمندان فیلم می توان به احمد مهرانفر،شبنم مقدمی،میثاق جمشیدی،سعید امیرسلیمانی،شادی احدی‌ فر،مازیار مهرگان،بهرنگ علوی،بهاره کیان افشار،اورانوس قوامی و…. می توان اشاره کرد.

شبنم مقدمی در پست خود داستان را نوشت : جونم براتون بگه که سال‌های سال پیش از این توی هیئت آباد علیا یه آقاپسر شاخ‌شمشادی بود آقاقنبر نام، که یه دل نه صد دل خاطرخواه یه خانوم دختر همه‌چی تمومی شده بود اسم و رسمش صنم خانوم هیبت‌آبادی. از آقا قنبر و صنم خانوم اصرار که ما همو می‌خوایم و ولمون کنین بریم سر زندگی‌مون و از ننه‌آقای دختره انکار که ما دختر به این یه‌لاقبا نمی‌دیم که نمی‌دیم. القصه گرچه این وصلت به هزار بدبختی و اما و اگر صورت گرفت بالاخره اما… اما‍‍!!…اما!! «اما» شو یه خورده‌شو شما دیدین و می‌دونین، یه‌خورده‌شم نمی‌دونین و به‌زودی می‌بینین و دستگیرتون می‌شه…

فیلم خجالت نکش 2

زماناکران فیلم خجالت نکش ۲ از سینما ها

این فیلم سینمایی از چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ از نماهای سراسر کشور اکران می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات