خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم خجالت نکش ۲ جدایی قنبر از صنم + تصاویر جدید

0

فیلم خجالت نکش ۲ : خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران این فیلم با اسامی و عکس ها و نقش های آن همراه با اسامی عوامل با بازی شبنم مقدمی،احمد مهرانفر،بهرنگ علوی و … در ادامه مطلب میخوانید.

فیلم خجالت نکش 2

این فیلم به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی امیر پروین حسینی محصول سال ۱۴۰۲ در ژانر طنز،اجتماعی و خانوادگی است. قسمت اول این فیلم در سال ۱۳۹۷ اکران شد و استقبال خوبی از آن شد و توجه مردم را به خود جلب کرد و توانست عوامل را متقاعد کند که فصل دومش نیز ساخته شود.ابتدا قرار بود این فیلم به عنوان مینی سریال پخش شود اما بعد تصویب شد در سینما ها اکران شود و از ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ در سینماها اکران می شود.

خلاصه داستان

شبنم مقدمی در پست خود داستان را نوشت : جونم براتون بگه که سال‌های سال پیش از این توی هیئت آباد علیا یه آقاپسر شاخ‌شمشادی بود آقاقنبر نام، که یه دل نه صد دل خاطرخواه یه خانوم دختر همه‌چی تمومی شده بود اسم و رسمش صنم خانوم هیبت‌آبادی. از آقا قنبر و صنم خانوم اصرار که ما همو می‌خوایم و ولمون کنین بریم سر زندگی‌مون و از ننه‌آقای دختره انکار که ما دختر به این یه‌لاقبا نمی‌دیم که نمی‌دیم. القصه گرچه این وصلت به هزار بدبختی و اما و اگر صورت گرفت بالاخره اما… اما‍‍!!…اما!! «اما» شو یه خورده‌شو شما دیدین و می‌دونین، یه‌خورده‌شم نمی‌دونین و به‌زودی می‌بینین و دستگیرتون می‌شه…

خلاصه فیلم خجالت نکش 2

اسامی بازیگران فیلم خجالت نکش ۲

احمد مهرانفر

زادهٔ ۱۰ خرداد ۱۳۵۴ بازیگر اهل ایران است. بیشتر شهرت او به‌خاطر نقش‌آفرینی در نقش ارسطو در مجموعهٔ پایتخت است. بیشتر شهرت وی برای نقش آفرینی در نقش ارسطو عامل در سری مجموعه‌های پایتخت است. او همچنین در چک برگشتی به عنوان بازیگردان نقش داشت.

بازیگران فیلم خجالت نکش 2

احمد مهرانفر بازیگر نقش اصلی فیلم خجالت نکش ۲

شبنم مقدمی

زاده ۳ فروردین ۱۳۵۱ در تهران بازیگر و نریتور (روایتگر) ایرانی است.او پس از چندین تجربه سینمایی، در دههٔ ۸۰ مجدداً به تلویزیون بازمی‌گردد. در سال ۸۵ در سریال محبوب زیر تیغ ایفای نقش می‌کند.از دیگر سریال‌های او می‌توان به هیولا، خاتون، بی‌گناه، مردم معمولی و شبکه مخفی زنان اشاره کرد.

فیلم جدایی قنبر از صنم

دیگر عوامل

متاسفانه اطلاعاتی در دست نیست

نظرات