تفریحات

عکس پروفایل رفح تسلیت +‌عکس نوشته و استوری تسلیت حمله اسرائیل به رفح

1

عکس پروفایل رفح تسلیت +‌عکس نوشته و استوری تسلیت حمله اسرائیل به رفح

عکس رفح برای پروفایل / پروفایل به مناسبت حمله اسرائیل به رفح .عکس استوری تسلیت حمله اسرائیل به چادرهای آوارگان فلسطینی در رفح | عکس پروفایل تسلیت حمله اسرائیل به رفح، عکس استوری تسلیت و عکس پروفایل رفح تسلیت در حمایت از رفح موضوع این مطلب از سایت حرف تازه است.

عکس پروفایل رفح تسلیت +‌عکس نوشته و استوری تسلیت حمله اسرائیل به رفح

عکس پروفایل تسلیت حمله اسرائیل به رفح برای استوری

پروفایل به مناسبت کشتار مردم رفح

پروفایل به مناسبت حمله اسرائیل به رفح برای استوری

تسلیت حمله اسرائیل به رفح + عکس پروفایل، پیام و استوری

به گزارش حرف تازه، رژیم کودک کش اسرائیل، در یک حرکت ددمنشانه چادرهای آوارگان فلسطینی در غرب شهر رفح را بمباران کرد و باعث به شهادت رسیدن تعدادی کودک و زن و بچه شد.

بر اثر حمله هوایی و توپخانه ای عصر سه شنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ ارتش رژیم صهیونیستی به چادرهای آوارگان فلسطینی در غرب شهر رفح، دستکم ۲۰ فلسطینی به شهادت رسیدند.در این جنایت، شمار زیادی از آوارگان فلسطینی شهید و شمار دیگری زخمی شده اند.

عکس پروفایل رفح تسلیت +‌عکس نوشته و استوری تسلیت حمله اسرائیل به رفح

حملات رژیم صهیونیستی به جنوب نوار غزه، تلاش واسطه‌ها را پیچیده می‌کند و مانع رسیدن به توافق برای توقف فوری و دائمی جنگ می‌شود.» ما جنایت‌های جنگی نیروهای اشغالگر در نوار غزه را به شدت محکوم می‌کنیم

عکس پروفایل رفح تسلیت +‌عکس نوشته و استوری تسلیت حمله اسرائیل به رفح

حمله ارتش اسرائیل به اردوگاه آوارگان فلسطینی در شهر رفح که عمده شهدای آن از زنان و کودکان هستند، بخشی از استراتژی جنگی رژیم صهیونیستی است که با عبور از کلیه خطوط قرمز اخلاقی و اصول انسانی و قوانین بین‌المللی و حقوق بشر، با کشتار غیرنظامیان به زیست نظامی خود ادامه دهد و آشکارا به درخواست‌های جهانی برای توقف حملات بی‌اعتنایی کند.

همچنین ببینید: ۵۵ استوری حمایت از غزه و فلسطین برای عکس نوشته و عکس پروفایل

عکس درباره کشتار رفح

رژیم اسرائیل با تکرار حملات به اماکن امن غیرنظامیان و شهادت و جراحت تعداد زیادی از فلسطینی‌ها در طول تجاوز به غزه، نشان داد که به هیچ یک از کنوانسیون‌های بین‌المللی پایبند نیست و قتل‌عام بی‌گناهان نه یک اتفاق سهوی که یک رویه مستمر عمدی برای ارعاب‌ و دهشت‌افکنی است.

عکس پروفایل محکومیت حمله اسرائیل به رفح

در اردوگاه رفح انسانیت ذبح شد. اردوگاه رفح، آوردگاه آوارگان غیرمسلح با ماشین جنگی سراپا مسلح رژیم اسرائیل بود که متأسفانه هیچ یک از این جنایت‌هایش با عقوبتی از سوی متحدان خود مواجه نمی‌شود و هر بار با ابراز تأسف صرف، چشم بر مرگ دلخراش بی‌گناهانی می‌بندند که از کشتار این رژیم در امان نیستند؛ نه زیر چادر آوارگان، نه در بیمارستان و نه در خانه‌هایشان. امروزه هیچ مکان امنی برای مردم بی‌گناه و حتی کودکان وجود ندارد.

عکس نوشته رفح تسلیت برای پروفایل و استوری

عکس نوشته رفح تسلیت برای پروفایل و استوری

رژیم صهیونیستی با هدف قرار دادن چادرهای آوارگاه در منطقه المواصی در غرب شهر رفح مرتکب جنایت جنگی و نسل کشی جدیدی شد که در نتیجه آن، بیش از ۲۰ فلسطینی شهید و ده ها تن دیگر زخمی شدند و اکثر قربانیان از زنان و کودکان بودند.این جنایت نیز به کارنامه سرشار از جنایت رژیم تروریستی و نازی صهیونیستی اضافه می شود که کلیه قطعنامه های سازمان ملل و احکام دیوان بین المللی دادگستری را زیر پا گذاشته است.

عکس پروفایل رفح تسلیت +‌عکس نوشته و استوری تسلیت حمله اسرائیل به رفح

حمله به اردوگاه آوارگان چنان سهمناک بود که حماس روز دوشنبه اعلام کرد که این جنبش پس از جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی در هیچ مذاکره ای شرکت نمی‌کند. گفته می‌شود در این حملات دست‌کم ۴۰ فلسطینی اعم از زن و کودک به شهادت رسیدند. جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی در بیانیه‌هایی جداگانه، این جنایت را بی‌اعتنایی و اهانت آشکار به حکم اخیر دیوان بین‌المللی دادگستری مبنی بر لزوم توقف حملات به این شهر دانستند و دولت آمریکا و جو بایدن، رئیس‌جمهوری این کشور را به طور ویژه، مسئول این جنایت اعلام کردند.

1 دیدگاه در “عکس پروفایل رفح تسلیت +‌عکس نوشته و استوری تسلیت حمله اسرائیل به رفح

  1. من حسنا دختر زمین گفت:

    ما رو ببخشین ب جای ما یه تن در برابر همه کفر ایستادین دست خدا با شماست و بزودی اسرائیل و آمریکا و هم پیمانانش در خون کودکان و زنان و مردان مظلوم غزه غرق خواهند شد ب حول قوه الهی و ما دیگ نمیتونیم غذا بخوریم و زیر کولر خنک باشیم در حالی ک شما گرسنه تشنه پا برهنه و زیر آفتاب سوزان و بدتر زیر آتش بی رحمانه شیطان ب سر می‌برین حالمون کنین شهدا و مردم قهرمان غزه

نظرات