تفریحات

سایت ثبت نام و نحوه شرکت در مسابقات قرآن اوقاف ۱۴۰۳

0

سایت ثبت نام و نحوه شرکت در مسابقات قرآن اوقاف در سال ۱۴۰۳ + شرایط و مدت و سایت شرکت در مسابقه قرآن اوقاف در my.oghaf.ir در ادامه این صفحه می خوانید

نحوه شرکت در مسابقات قرآن اوقاف

نحوه شرکت در مسابقات قرآن اوقاف ۱۴۰۳

متقاضیان و علاقه مندان برای شرکت در مسابقات قرآن اوقاف در خرداد ۱۴۰۳ می توانند برای ثبت نام به نشانی اینترنتی my.oghaf.ir برای حضورد ر مسابقه اعلام آمادگی کنند

ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف یادبود و بزرگداشت شهدای خدمت از ۱۴۰۳/۳/۱ تا ۱۴۰۳/۳/۱۹ از طریق سایت my.oghaf.ir
انجام میشود.

مجیدی‌مهر گفت: از روز اول خرداد، سامانه ثبت‌نام به نشانی my.oghaf.ir آماده نام‌نویسی مخاطبان بوده است و مهلت ثبت‌نام تا ۱۹ خردادماه خواهد بود. این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز بخشی پور صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه ویژه خواهران و برادران آغاز شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: این دوره از مسابقات در دو گروه سنی بالای ۱۸ سال و ۱۲ تا ۱۸ سال برگزار خواهد شد.

بخشی پور با بیان اینکه علاقمندان جهت ثبت نام از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ لغایت ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ به تارنمای میز خدمت سازمان اوقاف و امور خیریه به نشانی my.oghaf.ir مراجعه نمایند، ادامه داد: رشته‌های مسابقات ویژه گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال شامل قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم است.

سایت ثبت نام مسابقات قرآن اوقاف در سال ۱۴۰۳

آدرس سایت ثبت نام مسابقه قرآن اوقاف به نشانی 🌐 my.oghaf.ir می باشد

شرایط سنی

رقابت‌های قرآن اوقاف از ۱۲ تا ۱۸ سال برای شرکت کنندگان آزاد است. در گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال فقط در دو رشته “حفظ کل” و “قرائت تحقیق” برگزار خواهد شد

طبق اطلاعیه اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه، این دوره از مسابقات، در دو گروه سنی بالای ۱۸ سال (متولدین ۱۳۸۵/۳/۱ به قبل) و ۱۲ تا ۱۸ سال (۱۳۸۵/۳/۲ تا ۱۳۹۱/۳/۱) برگزار می‌شود.

زمان ثبت‌نام

زمان ثبت‌نام از تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱ لغایت پایان روز ۱۴۰۳/۳/۱۹ است.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به آغاز ثبت‌نام چهل‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن گفت: در این دوره شاهد اضافه شدن بخش ۱۲ تا ۱۸ سال دختر و پسر در کنار بخش آقایان و بانوان بزرگسال هستیم. این خدمت به منظور اجرای مسابقات بین المللی در تمامی کشور های مذهبی و ترویج فرهنگ تلاوت قرآن کریم میباشد.اقدامات این خدمت شامل:دعوت و پذیرش متسابقین،برگزاری همایش پژوهش ها، همایش بانوان، فعالیت جنبی(برگزاری دوره های آموزشی،برگزاری محافل انس با قرآن کریم)، میباشد.

رشته ها

وی افزود: رشته‌های مسابقات ویژه گروه سنی بالای ۱۸ سال شامل بخش آوایی انفرادی شامل رشته‌های؛ حفظ (کل، ۲۰ جز، ۱۰ جز، ۵ جز) قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان و دعاخوانی)، بخش گروهی (رشته مدیحه سرایی و همخوانی قرآن کریم)، بخش معارفی عمومی (ترجمه سوره‌های لقمان، حجرات و حشر و بخش معارفی تخصصی شامل رشته‌های (معارف قرآن کریم، معارف نهج البلاغه، معارف صحیفه سجادیه) است.

نظرات