تفریحات

دانلود کامل همزاد من قسمت ۱۱ (حمید عسکری و حسن امیری) +‌فیلم

0

قسمت ۱۱ مسابقه همزاد من با حضور حمید عسکری و حسن امیری و با اجرای یوسف تیموری برگزار شد که در زیر با لینک مستقیم و نسخه اصلی در زیر دانلود کنید.

دانلود کامل همزاد من قسمت 11 (حمید عسکری و حسن امیری) +‌فیلم

دانلود کامل همزاد من قسمت ۱۱ (حمید عسکری و حسن امیری) +‌فیلم

لینک دانلود مسابقه همزاد من قسمت ۱۱ با اجرای یوسف تیموری و حضور حمید عسکری و حسن امیری بدون سانسور دانلود کنید:

 

خلاصه قسمت مسابقه همزاد من قسمت ۱۱: در قسمت یازدهم مسابقه همزاد من، یوسف تیموری میزبان حمید عسکری و حسن امیری است و لحظات جذابی را برای مخاطبانشان خلق کردند.

نام برنامه : همزاد من
ژانر : مسابقه ای و گیم شو
سال انتشار : ۱۴۰۳
مخاطب : بزرگسالان
زمان پخش: سه شنبه هر هفته به صورت اختصاصی در نماوا
کارگردان : مسعود حقی

مهمانان مسابقه همزاد من قسمت ۱۱

حمید عسکری و حسن امیری

سریال همزاد من یک برنامه مسابقه ای و گیم شو شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان یوسف تیموری و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است

همزاد من روزهای دوشنبه و پنجشنبه در شبکه نمایش خانگی پخش می شود. مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری میان دو گروه از شخصیت های معروف به همراه یکی از دوستان آنها برگزار می شود و دو گروه برای دست یافتن به جایزه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و…
مسابقه همزاد من سریالی مسابقه ای با اجرای یوسف تیموری به نویسندگی و کارگردانی مسعود حقی و تهیه کنندگی محسن اسداللهی محصول کشور ایران است.

بیوگرافی حمید عسکری

خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان ۲۰ مهرماه سال ۱۳۵۷ در آبادان متولد شد.این خواننده پاپ اصالتا اهل شیراز است اما مادرش در هنگام تولد او در آبادان بود و بنابراین حمید عسکری متولد آبادان است اما چند سال بعد از تولد خانواده او به شهرستان لنجان زرین دشت اصفهان مهاجرت کردند و این خواننده پاپ بزرگ شده این شهر است. حمید عسکری در خانواده ای شش نفره متولد شد و دو خواهر و یک برادر دارد.

بیوگرافی حسن امیری

حسن امیری چهره اینستاگرامی و واینر معروف است که با کلیپ ها و ویدئوهای طنز به سهرت رسیده است. او در قسمت ۱۱ سابقه همزاد من مهمان یوسف تیموری بود.

نظرات