مهدی دونده کیست؟ عکس و بیوگرافی مهدی دونده فرماندار نیشابور

0

مهدی دونده کیست؟ عکس و بیوگرافی مهدی دونده فرماندار نیشابور

مهدی دونده فرماندار نیشابور سوابقی چون بخشدار شاندیز، معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری سربیشه، سرپرست فرمانداری گلبهار و فرماندار تایباد را در کارنامه کاری خود دارد. ادامه بیوگرافی مهدی دونده فرماندار نیشابور را در مجله حرف تازه می خوانید:

مهدی دونده کیست عکس و بیوگرافی مهدی دونده فرماندار نیشابور

بیوگرافی مهدی دونده

حرف تازه- مهدی دونده فرماندار نیشابور سوابقی چون بخشدار شاندیز، معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری سربیشه، سرپرست فرمانداری گلبهار و فرماندار تایباد را در کارنامه کاری خود دارد.

سوابق

مهدی دونده از سال ۱۴۰۲ به عنوان فرماندار ویژه نیشابور مشغول فعالیت است. او ر۶ نهر ۱۴۰۲ طی مراسمی با حضور معاون سیاسی، امینتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی معارفه شد. در این مراسم از خدمات «ابوطالب جوان» فرماندار سابق شهرستان نیشابور تقدیر و «مهدی دونده» به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

بیوگرافی مهدی دونده فرماندار نیشابور

گفتنی است مهدی دونده از اسفند ۱۴۰۰ تاکنون فرماندار تایباد بوده است، سوابق و مسئولیت‌هایی از جمله بخشدار شاندیز و معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری سربیشه را در کارنامه کاری خود دارد. وی بعد از ارتقای بخش گلبهار به شهرستان، بعنوان اولین سرپرست فرمانداری شهرستان گلبهار معرفی شد. مرکز شهرستان ۴۰۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

فرماندار نیشابور: فردی که با امام زمان در ارتباط است گفته که آن حضرت هنگام سقوط بالگرد رئیسی در آن مسیر با اضطراب رفت و آمد می کرد!

وی در مراسمی که شنبه ۵ خرداد در خیابان موعود (بلوار فضل) برای بزرگداشت شهدای سانحه سقوط بالگرد برگزار شد، گفت: یکی از بزرگان نیشابور این مکاشفه را برای فرماندار از قول فردی نقل کرده که با امام زمان در ارتباط است

عصر ایران نوشت: فردی که در نیشابور با امام زمان مرتبط است، در شب سانحه سقوط بالگرد حامل رییس جمهور و همراهان‌ش، امام غائب را در قالب مثلثی دیده که یک‌ ضلع مثلث محل استقرار امام عصر (عج)، ضلع دیگر، محل سقوط بالگرد و ضلع دیگر آن حرم امام هشتم(ع) بوده است.

مهدی دونده فرماندار نیشابور مدعی شد: فردی که در نیشابور با امام زمان مرتبط است، در شب سانحه سقوط بالگرد حامل رییس جمهور و همراهان‌ش، امام غائب را در قالب مثلثی دیده که یک‌ ضلع مثلث محل استقرار امام عصر (عج)، ضلع دیگر، محل سقوط بالگرد و ضلع دیگر آن حرم امام هشتم(ع) بوده است.فرماندار نیشابور: فردی که با امام زمام در ارتباط است گفته که آن حضرت هنگام سقوط بالگرد رئیسی در آن مسیر با اضطراب رفت و آمد می کرد!

معاون استاندار و‌ فرماندار ویژه‌ نیشابور افزود: از قول او برای من نقل شده که در شب حادثه، امام زمان را دیده است که در مسیر سقوط بالگرد با استرس و اضطراب در رفت و آمد است؛ اما نهایتا گفته‌اند که قرار نیست کارمان را با معجزه پیش ببریم.

بیوگرافی و سوابق مهدی دونده

مقام ارشد دولت سیزدهم در نیشابور ابراز کرد: مصلحت کشور ما و آیت‌اله رییسی در شهادت بود.

دونده با بیان این که امام جمعه نیشابور این فرد را می‌شناسد، ابراز امیدواری کرد که به زودی به اتفاق یعقوبی (امام جمعه) با این فرد بیش‌تر گفت‌وگو کند.

او ادامه داد: فردی که در نیشابور با امام زمان مرتبط است، در شب سانحه سقوط بالگرد حامل رییس جمهور و همراهان‌ش، امام غائب را در قالب مثلثی دیده که یک‌ ضلع مثلث محل استقرار امام عصر (عج)، ضلع دیگر، محل سقوط بالگرد و ضلع دیگر آن حرم امام هشتم(ع) بوده است.فرماندار نیشابور: فردی که با امام زمام در ارتباط است گفته که آن حضرت هنگام سقوط بالگرد رئیسی در آن مسیر با اضطراب رفت و آمد می کرد!

نظرات