تفریحات

زمان پخش و تکرار سریال پشت پرده از شبکه دو ۱۴۰۳ + ساعت و روزهای پخش

0

زمان پخش سریال پشت پرده : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار این مجموعه برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا به تماشای این فیلم جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

زمان پخش سریال پشت پرده

این سریال به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامیو تهیه کنندگی مصطفی رضوانی محصول سال ۱۴۰۲ در ژانر طنز،اجتماعی و خانوادگی است. این سریال جذاب محصول شهر زیبای یزد است.این سریال در واقع بسیار اخلاقی و آموزنده است و آداب رسوم فرهنگ ایرانی،فرزند آوری،ازدواج و…. را در غالب طنز بیان می کند. این سریال قرار است از ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ از شبکه دو پخش میشود.

از جمله بازیگران سریال می توان به رضا شفیعی جم، میرطاهر مظلومی، مریم کاویانی، حسین سلیمانی، آزیتا ترکاشوند، حدیثه تهرانی، جواد خواجوی، محمدرضا بحری و…. اشاره کرد.

در خلاصه داستان دو خانواده در ایام نوروز به یزد سفر کرده‌اند که هر کدام هدف خود را دارند. یکی از این خانواده‌ها برای انجام عمل آی وی اف و دیگری برای گردش و تفریح، یزد را برای سفر انتخاب کرده است. هر دو خانواده در این سفر با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شوند. یکی از خانواده‌ها نماینده قشر معلم‌هاست و به واسطه‌ی نقش آن‌ها به موضوعاتی از جمله عدالت آموزشی و مسائل معلمان پرداخته می‌شود…

غیر از سریال‌های تاریخی، بیشتر مجموعه‌های تلویزیونی در تهران روایت می‌شوند ولی «پشت پرده» تلاشی است برای روایت قصه زندگی امروز، در اتمسفری متفاوت از آنچه تاکنون مخاطبان شبکه‌های سراسری بیننده آن بوده‌اند. به همین خاطر در داستان این سریال، موقعیت شهر یزد و تقابل دو فرهنگ اصیل ایرانی و فرهنگ امروزی شده شهری را شاهد هستیم؛ یک خانواده تهرانی و یک خانواده یزدی که هر کدام سنت‌ها و آداب خود را در این سریال نمایندگی می‌کنند.

سریال پشت پرده از شبکه دو

زمان پخش سریال پشت پرده از شبکه آی فیلم

این سریال ۲۶ قسمتی از ۵ خرداد ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۲۱ و تکرار آن روز بعد ساعت ۵ صبح و ۹ صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات