تفریحات

مدل های جدید کفش کالج زنانه و دخترانه ۱۴۰۳ شیک و زیبا + راهنمای خرید اصولی

0

کفش کالج زنانه : اگر می خواهید کفشی زیبا و شیک داشته باشید و در عین حال راحت باز و بسته شود و البته برای فصل تابستان مناسب نیز باشد حرف تازه کفش کالج را پیشنهاد می دهد. همراه ما باشید.

کفش کالج زنانه

مدل های جدید کفش کالج زنانه و دخترانه ۱۴۰۳ شیک و زیبا + راهنمای خرید اصولی

کفش های کالج زنانه معمولا از چرم، مخمل یا برزنت ساخته می شوند. خانم ها در صورت انتخاب کفش کالجی از جنس چرم یک استایل رسمی برای خود شکل خواهند داد. چرم طول عمر زیادی دارد، پای شما درون چرم کمتر عرق کرده و بوی بدی به خود می گیرد.این مدل کفش را می توان با کیف مجلسی زنانه ست کرد و به کمک یک دستمال مرطوب آن را از هر نوع آلودگی پاک کرد اما آن ها را نمی توان شستشو داد بر خلاف مدل مخمل که نیاز مند واکس و تمیز کاری نیست و به واسطه شستشو کاملاً تمیز خواهد شد.

مدل های جدید کفش کالج زنانه

یکی از ویزگی‌های این کفش قابلیت ست شدن با انواع شلوار‌هاست پس با خیال راحت این کفش را با شلوار جین و پارچه ای و کتان بپوشین.با ترکیب کفش کالج با هر سه نوع این شلوارها استایل جذاب و شیکی برای خود می‌سازید. کفش‌های کالج معمئلا ظاهری خاص و شبیه به هم دارند و مهم‌ترین مزییت این کفش‌ها قابلیت ست شدن با انواع استایل است.

انواع کفش کالج

انواع کفش کالج زنانه :

کفش کالج جیر :

کالج با متریال جیر را جز کفش های راحتی رسمی قرار نخواهند داد. با این وجود این نوع کالج ها به اندازه ای راحت هستند که در طول روز مورد استفاده خانم ها قرار گرفته و آن ها مسافت های بسیاری را بدون هرگونه خستگی با این نوع کفش طی خواهند کرد.

مدل منگوله دار :

مطمئناً قدیمی ترین نوع کفش کالج دخترانه باکیفیت، این مدل بوده و اول بار موکاسین های آمریکایی به جهت نمایش فرهنگ خود، از منگوله و مهره برای تزئین استفاده کردند. پس از چند سال در اروپا نیز این مدل کفش کالج زنانه زیبا با استقبال بی نظیری مواجه شد.

راهنمای خرید کفش کالج زنانه

مدل قایقی :

بر روی این مدل کفش های کالج تزئیناتی شبیه ریش ریش قرار دارد که یک زنگوله ای نیز به همان قسمت متصل شده است. دوخت سرتاسری که زیبایی خاصی به این کفش بخشیده است نیز یکی از ویژگی های منحصربه فرد این نوع کالج های زنانه است. کالج قایقی بیشتر مخصوص هوای گرم است و معمولاً بدون استفاده از جوراب آن را می پوشند. این نوع به لحاظ وزنی نیز سبک است و انعطاف خوبی برای قدم زدن دارد.

کفش بلژیکی :

از مدرن ترین و جدیدترین دسته کالجی که امروزه در بازار وجود دارد، کالج های بلژیکی است. این نوع کالج ها به نحوی بسیار خاص و منحصربه فرد طراحی شده اند. ساختار آن به این گونه است که زبانه این کفش حالتی کمان مانند دارد که به بدنه آن چسبیده و همچنین نسبت به سایر انواع کالج ها کمی کشیده تر است. همانند انواع دیگر نیز روی آن ها یک شکل منگوله که حالت پاپیونی نیز قرار دارد که به خاص تر شدن آن کمک کرده است.

کفش کالج

کفش کالج زنانه شیک

کفش کالج دخترانه

کفش کالج مجلسی

قیمت کفش کالج

نکات خرید کفش کالج

همراه ما باشید

نظرات