تفریحات

فیلم کامل مستند روایت سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور و واکنش ها را ببینید

0

فیلم کامل مستند روایت سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور و واکنش ها را ببینید

مستند روایت سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور و واکنش ها را ببینید که در خبر ۱۴ شبکه یک سیما و شبکه خبر پخش شد و بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت. این مستند به ماجرای سقوط بالگرد آیت الله رئیسی و همراهانش می پردازد و برای اولین بار است که آخرین تصاویر و تماس ها با سرنشینان بالگرد رئیس جمهور به تصویر کشیده شده است.

فیلم کامل مستند روایت سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور و واکنش ها را ببینید

حرف تازه- مستند «روایت سانحه» به ماجرای سقوط بالگرد آیت الله رئیسی و همراهانش می پردازد و برای اولین بار است که آخرین تصاویر و تماس ها با سرنشینان بالگرد رئیس جمهور به تصویر کشیده شده است.

این مستند تصاویری جدید از روز سانحه و عملیات جستجو برای یافتن بقایای بالگرد رئیس‌جمهور شهید و همراهان او است. مستند روایت سانحه تلاش کرده تا عملیات جست‌وجو را از زاویه دید افراد درگیر در این اتفاق مورد بررسی قرار بدهد و تصاویر بکر و دیده‌نشده‌ای از آن را روانه آنتن کند.

در این ویدیو ، روایتی از روز سانحه و عملیات جستجو برای یافتن بالگرد سانحه دیده رئیس‌جمهور به همراه پخش تصاویری از عملیات امداد برای اولین بار را مشاهده می نمایید:

مستند خبری «روایت‌سانحه» امروز یکشنبه ۶ خرداد از خبر ۱۴ شبکه یک سیما و شبکه خبر پخش شد. سانحه برای بالگرد رییس جمهور و همراهان ایشان تا ساعت‌ها رسانه‌های سراسر دنیا را تحت تاثیر قرار داده بود و تیم‌های امدادی از سراسر کشور برای یافتن بالگرد و پیکرها بسیج شدند اما به دلیل صعب العبور بودن آن منطقه و سختی‌های پیدا کردن نقطه دقیق سقوط این عملیات بیش از ۱۲ ساعت به طول انجامید. / شبکه خبر

نظرات