تفریحات

بازیگر نقش نورا در سریال مرد نقره ای کیست + بیوگرافی و تصاویر

0

نقش نورا در سریال مرد نقره ای : بهاره افشاری زادهٔ ۱۴ تیر ۱۳۶۳ بازیگر است. او با فیلم ناف وارد عرصه سینما شد. او همچنین با بازی در سریال او یک فرشته بود  به شهرت رسید و سپس ایفای نقش در سریال فاصله‌ ها موجب شهرت بیشترش شد.در ادامه به بیوگرافی کامل تر به بهاره افشاری بازیگر نقش نورا در سریال مرد نقره ای خواهیم پرداخت.

نقش نورا در سریال مرد نقره ای

بهاره افشاری زادهٔ ۱۴ تیر ۱۳۶۳ بازیگر است. او با فیلم ناف وارد عرصه سینما شد. او همچنین با بازی در سریال او یک فرشته بود  به شهرت رسید و سپس ایفای نقش در سریال فاصله‌ ها موجب شهرت بیشترش شد. جالب است بدانید بعدا از گرفتن دیپلم، معلم اختصاصی گرفت و پیگیر صنعت مد و لباس بود.او خیلی زود با افتتاح مزون لباس وارد حرفه طراحی لباس شد و در سال ۱۳۸۳ وقتی ۲۰ ساله بود توسط مجله «چلچراغ» لقب جوان ترین طراح لباس ایران را گرفت و از آن جالب تر با رفت و آمد چهره های هنری به مزون، پایش به عرصه بازیگری باز شد و بهترین بازیگر زن ایرای شد.او در حال حاضر با تنها برادرش یک شرکت طراحی از لباس تا معماری و طراحی صنعتی دارد و صبا سهیلی دختر آقای سعید سهیلی نیز جز هئیت مدیره شرکت است.

او نیز به علت عدم تمایل به بازی در فیلم سیاسی سال ۱۳۸۹ تقاضای کناره گیری از فیلم «پایان نامه» را کرد اما تهیه کننده از او خسارت ۸۰ میلیونی خواست اما در نهایت با اجبار در این فیلم بازی کرد اما بعد پایان فیلم از طریق روح الله شمقدری تهیه کننده فیلم و برادرش جواد شمقدری به مدت ۳ سال در سینما ممنوع الکار شد.

او در سریال مرد نقره ای نقش نورا را بازی می کند و در این نقش هم خوش درخشید و توانست پیشرفت کند.

بهاره افشاری در سریال مرد نقره ای

همراه ما باشید

نظرات