تفریحات

بیوگرافی نیوشا آخشی بازیگر تئاتر +‌زندگینامه و تصاویر جدید نیوشا اخشی

0

بیوگرافی نیوشا آخشی بازیگر تئاتر +‌زندگینامه و تصاویر جدید نیوشا اخشی

نیوشا آخشی یا نیوشا اخشی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون متولد دهه ۷۰ در تهران است. ادامه بیوگرافی کامل نیوشا اخشی بازیگر را در این مطلب بخوانید تا با این بازیگر جوان ایرانی آشنا شوید و از حواشی فیلم هایی که بازی کرده مطلع شوید

بیوگرافی نیوشا آخشی بازیگر تئاتر +‌زندگینامه و تصاویر جدید نیوشا اخشی

بیوگرافی نیوشا آخشی و همسرش

نام:نیوشا
نام خانوادگی:اخشی (آخشی)
تاریخ تولد: دهه ۷۰
پیشه بازیگری: تئاتر، سینما و تلویزیون
وضعیت تاهل:مجرد

بیوگرافی نیوشا آخشی بازیگر تئاتر +‌زندگینامه و تصاویر جدید بی حجاب نیوشا اخشی و سوابق

زندگی شخصی نیوشا اخشی بازیگر

نیوشا آخشی بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و تاکنون در آثاری همچون فیلم کوتاه رولت روسیه، فیلم کوتاه منحط و نمایش هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بیوگرافی و زندگی شخصی نیوشا اخشی بازیگر

سوابق بازیگری

نیوشا اخشی بازیگر جوان کشورمان تاکنون در در نمایش هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود به کارگردانی و نویسندگی افشین زمانی بازی کرده است. او تجربه موفقی در چند نمایش داشته و به تازگی در فیلم کوتاه رولت روسیه و منحط ایفای نقش کرده است.

نیوشا آخشی کیست ؟

نیوشا آخشی در جدیدترین اثار هنری خود در فیلم دانه انجیر معابد به کارگردانی محمد رسول اف بازی کرده است. از مهمترین آثار هنری خانم اخشی می توان به دو فیلم کوتاه منحط و رولت روسیه اشاره کرد.

زندگینامه نیوشا آخشی, نیوشا اخشی بازیگر فیلم دانه انجیر معابد کیست

این بازیگر جوان و پر حاشیه در نمایش هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود با بازیگرانی چون رضا محمدی، سحر دیده ور، نریمان عابدی ، مهدی حبیبی، محمد شهریار، نسیم شجاعی، فائزه حمیدی، مهسا ظهیری، ساناز آقایی، حمیدرضا محمدی تجارب خوبی را کسب کرد. او با همین نمایش در جشنواره تئاتر فجر ۳۹ حضور داشت.

نیوشا‌اخشی اینروزها نیز در فیلم دانه انجیر معابد یا دانه ی انجیر مقدس به کارگردانی محمد رسول اف نقش آفرینی کرده است.

این بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون کشورمان کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و تا امروز در فیلم کوتاه منحط و نمایش هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود و دانه انجیر مقدس نقش آفرینی کرده است.

فیلم رولت روسی

فیلم رولت روسی که نیوشا اخشی بازی کرده به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا شریفی بوده و درباره تعدادی جوان برای دیدن لوکیشن به باغی می روند و پس از مدتی در آنجا گیر می افتند. به موازات عده ای در حال دیدن آنها بر روی پرده سینما هستند و شاهد تاثیر غیر واقعی کار های آنها بر روی خود می شوند.

امین محمودی، نیوشا آخشی، امیرمحمد آتشی، رضا امینی، نیلوفر شیخ، مائده بهرامی، محمدحسین اثنی عشری، مهدی یزدانی بازیگران این کوتاه هستند

فیلم کوتاه منحط

فیلم کوتاه منحط به کارگردانی محمدرضا سروستانی و به تهیه کنندگی صدرا صحیفی محصول سال ۱۴۰۲ و بهزاد خلج ، نیلوفر کوخانی ، حسین دالمن ، نیوشا اخشی نعیم بختیاری ، زهیر جعفری ، یاشار صیامی و در آن بازی کردند.

فیلم ها و سریال های نیوشا آخشی

فیلم کوتاه منحط
فیلم رولت روسیه

نظرات