تفریحات

بیوگرافی مهسا رستمی بازیگر تئاتر +‌عکس های جنجالی و تصاویر جدید

0

بیوگرافی مهسا رستمی بازیگر تئاتر +‌عکس های جنجالی و تصاویر جدید

مهسا رستمی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون متولد ۲ مرداد ۱۳۷۱ در تهران است. ادامه بیوگرافی کامل مهسا رستمی بازیگر تئاتر و سینما و همسرش را در این مطلب بخوانید.

بیوگرافی مهسا رستمی بازیگر تئاتر +‌عکس های جنجالی و تصاویر جدید

بیوگرافی مهسا رستمی و همسرش

نام:مهسا
نام خانوادگی:رستمی
تاریخ تولد: ۲ مرداد ۱۳۷۱
پیشه بازیگری: تئاتر، سینما و تلویزیون
وضعیت تاهل:مجرد

بیوگرافی مهسا رستمی بازیگر تئاتر +‌عکس های جنجالی بی حجاب و تصاویر جدید و سوابق

زندگی شخصی مهسا رستمی بازیگر

مهسا رستمی بازیگری را از آموزشگاه هنرهای تخصصی نمایشی در تئاتر آغاز کرده و عضو گروه تئاتر کاوش می باشد. او تاکنون در آثاری همچون به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بیوگرافی و زندگی شخصی مهسا رستمی بازیگر

سوابق بازیگری

مهسا رستمی بازیگر جوان کشورمان تجربه موفقی در چند نمایش داشته که از جمله می توان به نمایش های ” دخت شاه” به کارگردانی احسان جانمی، نمایش ” از خواب هایم خون می چکد”، رود زنده می زاید” و خون چکه اشاره کرد. او همچنین تجربه بازی در فیلم کوتاه دم سیاه به کارگردانی امیرسجاد عالی زاده را در کارنامه هنری خود دارد. مهسا‌رستمی اینروزها نیز در فیلم دانه انجیر معابد یا دانه ی انجیر مقدس به کارگردانی محمد رسول اف نقش آفرینی کرده است.

این بازیگر جوان سینما تئاتر و تلویزیون کشورمان کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و تا امروز در نمایش های ” دخت شاه” به کارگردانی احسان جانمی، نمایش ” از خواب هایم خون می چکد”، رود زنده می زاید” و خون چکه و فیلم کوتاه دم سیاه و دانه انجیر مقدس نقش آفرینی کرده است.

بیوگرافی مهسا رستمی بازیگر فیلم دانه انجیر معابد

خانم رستمی یکی از بازیگران نمایش ساختن به نویسندگی ارژنگ ‌طالبی ‌نژا و کارگردانی مصطفا ‌ذره ‌پرور می باشد. او در کنار بازیگرانی چون آرش ‌حقگو، بهراد ‌سلاح ‌ورزی، شیرین ‌طیبی، مهشید ‌کاظمی تجارب خوبی را به کارنتمه هنری اش افزود. این بازیگر جوان همچنین نمایشنامه‌ خوانی رستگاری به نویسندگی محدثه نوروزی کیا، محمدرضا نوروزی کیا، علی ‌اصغر ‌بلورپارسا و کارگردانی علی ‌اصغر ‌بلورپارسا را انجام داده است. او در کنار هنرندانی مانند آرین اکبری، محمدرضا نوروزی کیا، محدثه نوروزی کیا، حسین ‌موحدی، مریم میرصمدی، نازنین حیدری، محمدسجاد اسفندیاری، هستی، کیمیا وظیفه، علی ‌اصغر ‌بلورپارسا خوش درخشید.

فیلم ها و سریال

  • نمایش ” از خواب هایم خون می چکد”
  • خون چکه
  • رود زنده می زاید”
  • فیلم کوتاه دم سیاه به کارگردانی امیرسجاد عالی زاده / ن: بهنام سرلک
  • نمایشنامه‌خوانی اتللو
  • نمایش ساختن
  • نمایش شاه لیر
  • نمایش هیوشیما
  • فیلم دانه انجیر عابد به کارگردانی محمد رسول اف

منبع: اختصاصی حرف تازه

نظرات