تفریحات

بیوگرافی میثاق زارع بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

0

بیوگرافی میثاق زارع بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

میثاق زارع بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۶۰ در تهران است. ادامه بیوگرافی کامل میثاق زارع بازیگر تئاتر و سینما و همسرش را در این مطلب بخوانید.

بیوگرافی میثاق زارع بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

بیوگرافی میثاق زارع و همسرش

  • نام:میثاق
  • نام خانوادگی:زارع
  • تاریخ تولد:سال ۱۳۶۰
  • پیشه بازیگری: تئاتر، سینما و تلویزیون
  • وضعیت تاهل:نامشخص

بیوگرافی میثاق زارع بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

زندگی شخصی میثاق زارع بازیگر

میثاق زارع بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و تاکنون در آثاری همچون فیلم های سینمایی دانه انجیر معابد ، عصبانی نیستم، اعتراف ذهن خطرناک من، لرد، همه چیز برای فروش، جاودانگی، فیلم اعتراف، تاکسی نارنجی و سریال بی گناهان به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بیوگرافی و زندگی شخصی میثاق زارع بازیگر

سوابق بازیگری

میثاق زارع بازیگر جوان کشورمان تجربه موفقی در فیلم عصبانی نیستم و سریال بی گناهان داشته و برخی سبک بازی او را با نوید محمدزاده مقایسه می کنند. او در کنار تجربه بازی در تئاتر، در سریال های بی گناهان بازی کرده و اینروزها نیز در فیلم دانه انجیر معابد یا دانه ی انجیر مقدس به کارگردانی محمد رسول اف نقش آفرینی کرده است.

این بازیگر جوان سینما تئاتر و تلویزیون کشورمان کار هنری خود را از تئاتر آغاز کزده و تا امروز در فیلم سینمایی دانه انجیر معابد در نقش ایمان ، عصبانی نیستم، اعتراف ذهن خطرناک من، لرد، همه چیز برای فروش، جاودانگی، فیلم اعتراف، تاکسی نارنجی و سریال بی گناهان و “ملکاوان”، “راه طولانی” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بیوگرافی میثاق زارع بازیگر فیلم دانه انجیر مقدس کیستازدواج و همسرش

از زندگی خصوصی و وضعیت ازدواج وی خبری منتشر نشده و به نظر می رسد آقای میثاق زارع مجرد باشد.

میثاق زارع، در سال ۱۳۸۷ با نقش ‌آفرینی در فیلم سینمایی تاکسی نارنجی موفق شدوارد سینما شود. او نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۸۷ در سریال بی گناهان به کارگردانی احمد امینی بازی کرده است.

بیوگرافی و عکس های میثاق زارع بازیگر

بازی در فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

میثاق زارع علاوه‌ بر فیلم عصبانی نیستم، سال ۱۳۹۳ در فیلم اعترافات ذهن خطرناک من به کارگردانی هومن سیدی نیز بازی کرده است. او در این فیلم در کنار هنرمندانی چون نگار جواهریان، میترا حجار، رویا نونهالی و امیر جعفری تجراب خوبی کسب کرد. جدیدترین بازی میثاق زارع بازی در فیلم دانه انجیر معابد به کارگردانی محمد رسول اف است.

میثاق زارع کیست

او در ۷ اثر در سینما با نام‌های فیلم اعتراف، فیلم لرد، فیلم جاودانگی، فیلم اعترافات ذهن خطرناک من، فیلم همه چیز برای فروش، فیلم عصبانی نیستم و فیلم تاکسی نارنجی به ایفای نقش پرداخته و در ۱ اثر در تلویزیون با نام سریال بی گناهان بازی کرده است.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی میثاق زارع بازی در فیلم عصبانی نیستم بوده است. میثاق‌زارع سال ۱۳۹۲ فیلم عصبانی نیستم نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با رضا درمیشیان همکاری داشته است.

بیوگرافی میثاق زارع بازیگر نقش ایمان در فیلم دانه انجیر معابد کیست

زارع همچنین در نمایش های “واوها”، “ویرگول‌ها”، “لانه خرگوش”، “برای کلاه آهنی‌ها”، “راهزنان”، “غرب واقعی”، “زندگی ضرب در سه”، “مافیا”، “اعتراف”، “رئال مادرید ۱۱-بارسلونا ۱”، “حریق”، “سوختن”، “پابرهنه”، “لخت”، “قلبی در مشت” و … نیز به عنوان بازیگر نقش آفرینی کرده است.

بیوگرافی میثاق زارع بازیگر تئاتر و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید و فیلم ها و سریال

فیلم های سینمایی

سارا و آیدا (۱۳۹۶)
بیوگرافی (۱۳۹۵)
زار (فیلم) (۱۳۹۵)
لرد (فیلم) (۱۳۹۵)
جاودانگی (فیلم)(۱۳۹۴)
من دیگو مارادونا هستم (۱۳۹۳)
اعترافات ذهن خطرناک من (۱۳۹۳)
عصبانی نیستم (۱۳۹۲)
فصل انار (۱۳۹۲)
همه چیز برای فروش (۱۳۹۲)
برف روی کاج‌ها (۱۳۹۰)
تهرون (۱۳۸۹)
تاکسی نارنجی(۱۳۸۷)

زندگینامه میثاق زارع

سریال های این بازیگر

ملکاوان
راه طولانی
بی گناهان

نظرات