نامادری ایلجیما در سریال ایلجیما کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

0

سریال کره ای ایلجیما چند روزی هست که از شبکه تماشا در حال پخش هست و مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. در ادامه به معرفی نامادری ایلجیما به نام دایه ایلجیما و زنی که ایلجیما را از کودکی بزرگ می‌کند می پردازیم.

نامادری ایلجیما کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

بازیگر نقش نامادری ایلجیما در سریال ایلجیما کیست

نامادری ایلجیما در سریال ایلجیما، کیم سونگ ریونگ بازیگر و ملکه زیبایی ۵۷ ساله اهل کره جنوبی می باشد. او در سال ۱۹۸۸ به عنوان ملکه زیبایی کره معرفی شد.

کیم سونگ ریونگ در سریال ایلجیما

کیم سونگ ریونگ بازیگر کره ای ابتدا با نقش ملکه موهاسو در سریال جامیونگ گو معروف شد و حالا با پخش سریال ایلجیما از شبکه تماشا در نقش دایه و نامادری ایلجیما بازی کرده است.

همچنین ببینید: مادر پادشاه گانگو سو در امپراطور افسانه ها کیست +‌سرنوشت و عکس

بازیگر نقش نامادری ایلجیما در سریال ایلجیما کیست

بازی ملکه زیبایی کره در ایلجیما

کیم سونگ ریونگ (متولد ۸ فوریه ۱۹۶۷) یک بازیگر زن کره جنوبی است.پس از پیروزی در مسابقه های ملکه زیبایی کره در سال ۱۹۸۸ (بعدا به نمایندگی از کشور خود لقب دوشیزه جهان زیباترین دختر شایسته در سال ۱۹۸۹ را از آن خود کرد.

عکس شخصی نامادری ایلجیما

کیم به عنوان نمایندۀ کره در همان سال در رقابت ملکه زیبایی بین‌المللی در توکیو شرکت کرد و بعد از نمایندۀ ونزوئلا به مقام دوم رسید. او از همان سال فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد و در چندین فیلم و سریال از جمله «ایلجیما»، «درون شعله‌ها» و «تو بهترین هستی» حضور پیدا کرد.

اسم واقعی نامادری ایلجیما که ایلجیما را از کودکی بزرگ کرد

او علاوه بر بازیگری در فیلم ها و سریال های کره ای، به عنوان گزارشگر در شبکه کی بی سی شروع به فعالیت کرد. اولین تجربه بازیگری او با بازی در فیلم چه کسی چنگال های اژدها را دیده است؟ در سال ۱۹۹۱ رقم خورد. کیم سونگ ریونگ بازیگر نام آشنای کره‌ای در مجموعه‌های تلویزیونی مانند تو زیبایی، ملکه جاه‌طلب، وارثان و گل ملکه نیز بازی کرده است. از فیلم‌های او می‌توان به برخورد مرگبار و هدف اشاره کرد

عکس جدید و بیوگرافی بازیگر نقش نامادری ایلجیما در سریال ایلجیما

سوابق

کیم سونگ ریون (Kim Sung-ryung) بازیگر ۵۷ سالۀ کره‌ای است که در سال ۱۹۸۸ برندۀ عنوان «ملکۀ زیبایی کره» شد و در سال ۱۹۸۹ نمایندۀ کره در رقابت ملکۀ زیبایی جهان بود. سونگ ریونگ در سریال «پرنسس جامیونگ» (جومونگ ۳) نقش «موهاسو» (ملکۀ ناکرانگ) را ایفا می‌کرد. سونگ ریونگ همچنان حضور فعالی در عرصۀ فیلم و سریال دارد و یکی از تازه‌ترین نقش‌آفرینی‌های او در سریال «Kill Heel» بوده است.

نظرات