تفریحات

دانلود سریال افعی تهران قسمت ۱۲ (قسمت دوازدهم سریال افعی تهران) کامل

0

قسمت ۱۲ سریال افعی تهران در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر جنایی و معمایی با موضوع قتل می پردازد. سریال افعی تهران به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی محصول سال ۱۴۰۲ کشور ایران و در ژانر درام معمایی می باشد.

1-Afei-Tehran11

لینک دانلود مستقیم قسمت ۱۲ دوازدهم سریال افعی تهران:

داستان سریال افعی تهران قسمت ۱۲ درباره بابک و پدرش آرمان هست که اتفاقات و حوادث عجبیبی رخ می دهد. تا اینکه….

درباره سریال

افعی تهران سریال اینترنتی به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی است. این مجموعه محصول سال ۱۴۰۲ در پلتفرم فیلم نت است. سریال افعی تهران هر چهارشنبه ساعت ۸ صبح در پلتفرم فیلم نت پخش می شود. مدتی است از انتشار نخستین قسمت سریال افعی تهران از پلتفرم فیلم‌نت می‌گذرد و رفته رفته این مجموعه طرفداران خود را پیدا کرده است.

بازی متفاوت پیمان معادی و سحر دولتشاهی و پزمان جمشیدی به عنوان کاراکتر اصلی این مجموعه همانطور که پیش‌بینی می‌شد با بازخوردهای مثبتی روبرو شده و اخیرا سکانس مربوط به تقابل او با سحر دولتشاهی نبز در شبکه‌های اجتماعی وایرال شد. حالا در جدیدترین قسمت این مجموعه آرمان بیانی (پیمان معادی) که به عنوان منتقد در برنامه‌ای سینمایی حاضر شده با اظهاراتی جنجالی نسبت به بحث مهاجران افغان در یک فیلم موضع‌گیری می‌کند که تماشایی‌ست.

نظرات