تفریحات

آیا درگذشت رونالدو صحت دارد؟ +‌ماجرای تصادف و درگذشت کریستیانو رونالدو

0

آیا درگذشت رونالدو صحت دارد ؟! +‌ماجرای تصادف و درگذشت کریستیانو رونالدو

فوری؛ساعاتی پیش در فضای مجازی شایعه شده که رسانه های عربستان اعلام کردند کریستیانو رونالدو درگذشت !! او در مسیر هتل خود در حادثه تصادف جان خود را از دست داده است. درحال حاضر هیچ منبع رسمی این خبر را تایید یا رد نکرده است.

آیا درگذشت رونالدو صحت دارد؟ + ماجرای تصادف و درگذشت کریستیانو رونالدو

به گزارش حرف تازه ؛ خبر درگذشت کریستیانو رونالدو از ساعاتی پیش در فضای مجازی شایعه شده هنوز منابع رسمی عربستان این خبر را تایید و یا تکذیب نکردند. کریستیانو رونالدو در فهرست پردرآمدترین ورزشکاران سال ۲۰۲۴ مجله فوربز، در صدر قرار دارد. این ستاره پرتغالی در یک سال گذشته، ۲۶۰ میلیون دلار از فعالیت های ورزشی و تبلیغاتی کسب کرده است.

در ادعای عجیب عربستان اعلام شده که کریستیانو رونالدو در حادثه تصادف جان خود را از دست داده است. همچنین این رسانه ها خبر داده اند که رونالدو در حال برگشت به هتل بوده است.

این بازیکن ۳۸ ساله که یکی از بزرگترین فوتبالیست‌های جهان به حساب می‌آید، یکی از پردرآمدترین ورزشکاران جهان نیز محسوب می‌شود. او که متولد ۱۹۸۵ است، پنج جایزه توپ طلا و چهار کفش طلای اروپا را از آن خود کرده است که بیشترین جایزه توسط یک بازیکن اروپایی است.

او همچنین ۵ بار بازیکن سال فیفا شده و ۳۲ جام در دوران حرفه‌ای خود کسب کرده است.

ONS تخمین می‌زند که او به طور متوسط تا ۸۴ سالگی زندگی کند. او همچنین ۲۵ درصد شانس رسیدن به ۹۴ سالگی، ۱ در ۱۰ شانس زندگی تا ۹۸ را دارد و ۶ درصد احتمال دارد که به سن ۱۰۰ سالگی برسد.

نظرات