تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به بارندگی شدید در برخی شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس شنبه ۵ خرداد و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس و وضعیت امتحانات فردا شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس و امتحانات در اصفهان، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان و مشهد به علت بارندگی و آلودگی هوا و بارندگی از حرف تازه پیگیری کنید

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 5 خرداد 1403 (بارندگی و سیل)

 

ایا شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تعطیلی‌مدارس در روز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ صحت ندارد و امتحانات تمامی مدارس سراسر کشور در روز شنبه (۵ خرداد ۱۴۰۳) برگزار میشود. معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری امتحانات نهایی طبق برنامه از پیش تعیین شده خبر داد.
امتحانات نهایی از فردا طبق برنامه برگزار می‌شوند

علی فرهادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع و سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری امتحانات نهایی طبق برنامه از پیش تعیین شده خبرداد و گفت: از دانش آموزان تقاضا داریم در وقت مقرر در محل آزمون نهایی حضور یابند و با آمادگی کامل در این آزمون شرکت کنند و از هرگونه اطلاع‌یابی از مراجع غیررسمی خودداری کنند.وی افزود: مرجع اطلاع رسانی در این خصوص پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به آدرس medu.gov.ir ، کانال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در شاد، به آدرس https://shad.ir/officialmedu و ادارت کل آموزش و پرورش استان‌ها و مناطق است.

تعطیلی مدارس تهران شنبه ۵ خرداد  ۱۴۰۳

با توجه به پایان مراسم تشییع شهدای خدمت و شرایط آب و هوایی و جوی امتخانات مدارس تهران و شهرستانها فردا شنبه ۵ خرداد برگزار می شود. دانش اموزان و والدین توجه کنند که کلیه فعالیت های آموزشی در کلیه مقاطع تحصیلی مدارس کشور به صورت حضوری در روز شنبه ۴ خرداد انجام می شود.

اطلاعیه هواشناسی

سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی و ناپایداری‌های محلی در ۹ استان از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.

بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز جمعه در برخی مناطق مرکز، شرق و شمال شرق کشور ابرناکی گاهی رگبار پراکنده و وزش باد شدید روی می‌دهد. به‌تدریج با ورود سامانه بارشی به شمال غرب کشور در استان‌های واقع در شمال غرب مناطقی از استان‌های کرمانشاه همدان و مرکزی دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز و تهران ابرناکی رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

🔹شنبه (۵ خرداد) شنبه ۵ خرداد در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و برخی مناطق واقع در غرب و مرکز کشور ابرناکی، رگبار و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود. در شمال آذربایجان غربی و برخی مناطق آذربایجان شرقی بارش‌ها شدت خواهد داشت.

🔹یکشنبه (۶ خرداد) گستره بارش در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، سواحل شمالی، دامنه‌های جنوبی البرز، شمال استان‌های همدان، مرکزی، قم و اصفهان است و سامانه به‌تدریج از شمال شرق خارج می‌شود.

نظرات