بیوگرافی رضا آذری فوتبالیست و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

0

بیوگرافی رضا آذری فوتبالیست و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

رضا آذری بازیکن فوتبال ایرانی متولد ۲۱ بهمن ۱۳۷۶ در اردبیل است. ادامه بیوگرافی کامل رضا آذری بازیکن فوتبال همراه با اخبار، اطلاعات، آمار، تصاویر و ویدیوهای رضا آذری بازیکن شهرداری آستارا را در این مطلب بخوانید.

بیوگرافی رضا آذری فوتبالیست و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

بیوگرافی رضا آذری و همسرش

نام:رضا
نام خانوادگی:آذری
تاریخ تولد: ۲۱ بهمن ۱۳۷۶
پیشه بازیگری: بازیکن فوتبال
قد : ۱۷۸ سانتی متر
وضعیت تاهل:مجرد

بیوگرافی رضا آذری بازیکن فوتبال ایرانی +‌عکس های جنجالی و تصاویر جدید و سوابق

زندگی شخصی رضا آذری فوتبالیست

آذری فوتبال را از اکادمی باشگاه استقلال آغاز کرد و در هم اکنون در پست هافبک میانی برای شهرداری آستارابازی می‌کند. او سابقه بازی در تیم های استقلال و تیم مقاومت تهران، ماشین سازی، سایپا و خیبر خرم آباد را در کارنامه ورزشی خود دارد. وی با ۱۷۸ سانتی متر قد سابقه کاپیتانی در استقلال تهران رو هم دارد و از بازیکنان سابق تیم استقلال تهران می باشد.

بیوگرافی و زندگی شخصی رضا آذری فوتبالیست

آمار و سوابق ورزشی

آقای آذری (Reza Azari)اصلبتا ترک و اهل اردبیل است و یک برادر کوچکتر از خود دارد. این فوتبالیست جوان کشورمان تجربه بازی پست هافبک میانی برای شهرداری آستارا بازی می‌کند. آذری پس از تجربهٔ کاپیتانی در بازی مقابل نساجی مازندران در جام حذفی، به تنها بازیکن تاریخ استقلال که بازوبند کاپیتانی استقلال را در تمام رده‌های سنی این باشگاه بر بازو بسته تبدیل شد. او در اسفند ۱۳۹۹ به مدت ۶ ماه به تیم ماشین سازی تبریز قرض داده شد و پس از اتمام قرارداد با این تیم به استقلال بازگشت
آذری بازیکن محبوب وینفرد شفر در لیگ ۹۸ – ۹۷ بود. شفر با دیدن توانایی و استعداد رضا آذری به وی لقب فرمانده جدید میانی استقلال را داد

بیوگرافی رضا آذری فوتبالیست و همسرش +‌عکس ها و تصاویر جدید

دوران سربازی

آذری دوران سربازی را در تیم مقاومت تهران گذراند و سپس در سال ۹۷ به استقلال تهران پیوست. او در یکی از مصاحبه هایش گفته بود که از بچگی به بازی مجتبی جباری علاقه داشته و او را به همراه فرشید اسماعیلی الگوی ورزشی خودش در فوتبال ا یران می داند.

ازدواج و همسر

رضا آذری بازیکن سابق استقلال هنوز مجرد است و ازدواج نکرده!

بیوگرافی و همسر رضا آذری

سوابق در استقلال

رضا آذری که در ابتدای لیگ برتر فوتبال ایران ۹۸–۱۳۹۷ از تیم جوانان استقلال به تیم اصلی راه یافت با درخشش در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل خیلی زود و در اولین هفته لیگ مقابل پیکان نخستین بازی رسمی خود را برای استقلال انجام داد، وی در این دیدار در دقیقه ۸۰ به جای علی کریمی وارد زمین شد او در بازی مقابل سایپا برای اولین بار در ترکیب ثابت قرار گرفت. او در بازی هفته پانزدهم لیگ هجدهم که بین دو تیم سپیدرود رشت و استقلال برگزار می‌شد موفق شد اولین گلش با پیراهن استقلال را به ثمر برساند. گل آذری پنجمین گل استقلال تهران در این بازی بود. وی در ۲۳ خرداد ۹۹ در بازی دوستانه مقابل تیم هوادار رباط صلیبی پاره کرد.
آذری در بهمن ۱۴۰۱ از استقلال جدا شد و برای نیم فصل به تیم سایپا در لیگ آزادگان پیوست.

آذری قبل از تیم سایپا در تیم استقلال تهران بازی میکرد و با وجودی که کاپیتان ثابت تیم استقلال نبوده است ولی تنها بازیکن تاریخ باشگاه استقلال است که بازوبند کاپیتانی را در تمام رده های سنی باشگاه بر بازو بسته است.

علت جدایی رضا آذری از تیم استقلال

علت جدایی رضا آذری از تیم استقلال

در سال ۱۴۰۱ رضا آذری قبل از حضور ساپینتو ، قراردادش با آبی پوشان توسط مصطفی آجرلو تمدید شده بود ولی بعد از سر کار آمدن مربی پرتغالی در لیست مازاد تیم قرار گرفت. ظاهرا ساپینتو بازیکن مصدوم نمیخواسته و از آنجا که آذری ۲ جراحی زانو داشته از لیستش خط خورده است.

او با پیامی در استوری اینستاگرامش رسما با این پیام از استقلال خداحافظی کرد:

دست تک تک هواداران استقلال را می بوسم ، به خاطر همه سالهایی که حمایت شدم و مورد لطفشون قرار دادن ، خدا شاهده عاشقانه استقلال را دوست دارم . من و … جلوی بزرگی استقلال هیچی نیستیم و همیشه تا ابد این استقلاله که بزرگ میمونه . مطمئنم امسال سال فوق العاده خوبی میشه واستون چون بهترین مدیریت ، بهترین کادر و بهترین بازیکنا رو دارید.

چه فوتبال باشه چه نباشه زنده باد استقلال . یا حق .

بیوگرافی و صفحه اینستاگرام رضا آذری

صفحه اینستاگرام

نشانی و ادرس صفحه اینستاگرام رضا آذری : ۷۷rezaazari77

پیوستن به شهرداری آستارا

رضا آذری هم اکنون در باشگاه شهرداری آستارا بازی می کند. او بعد از سرمربی شدن آرش برهانی در تیم شهرداری آستارا زمستان ۱۴۰۲ به این تیم پیوست.

اخبار و آمار رضا آذری

افتخارات

استقلال

قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران: ۱۴۰۱_۱۴۰۰
نائب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران: ۹۹_۱۳۹۸

نائب قهرمانی جام حذفی ایران: ۱۴۰۰–۱۳۹۹ ، ۹۹_۱۳۹۸

نظرات