تفریحات

تصادف وحشتناک رضا آذری بازیکن سابق استقلال + عکس دلخراش

0

تصادف وحشتناک رضا آذری بازیکن سابق استقلال + عکس دلخراش

تصادف رضا آذری : رضا آذری بازیکن سابق تیم استقلال در مسیر آستارا به تهران دچار سانحه رانندگی شد اما به خیر گذشت و جان سالم به در برد. او به همراه حسام اسکندری و محمد غلامرضا بازیکنان تیم شهرداری آستارا روز گذشته ۱ خرداد ۱۴۰۳ در محدوده قزوین دچار سانحه شدند.

تصادف وحشتناک رضا آذری بازیکن سابق استقلال + عکس دلخراش
تصادف رضا آذری عصر روز گذشته رخ داد. خودروی رضا اذری هافبک سابق تیم استقلال در راه عزیمت به تهران در محدوده قزوین دچار سانحه شده است.

به گزارش ایلنا، رضا آذری، محمد غلامرضا و حسام اسکندری سه بازیکنی بودند که در این حادثه رانندگی حضور داشتند. با اعلام باشگاه شهرداری آستارا، این سه بازیکن آسیب جدی ندیدند و خوشبختانه در سلامت کامل بوده و دچار مصدومیت جزئی شده اند.

آذری هافبک سابق تیم استقلال است و در لیگ بیست‌ویکم با این تیم به مقام قهرمانی رسید. حسام اسکندری نیز سابقه حضور در آکادمی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را داشته است.

 تصادف رضا آذری

رضا آذری (زاده ۲۱ بهمن ۱۳۷۶) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک میانی برای شهرداری آستارابازی می‌کند.

آذری پس از تجربهٔ کاپیتانی در بازی مقابل نساجی مازندران در جام حذفی، به تنها بازیکن تاریخ استقلال که بازوبند کاپیتانی استقلال را در تمام رده‌های سنی این باشگاه بر بازو بسته تبدیل شد. رضا اذری فوتبال خود را از آکادمی تیم استقلال آغاز کرد سپس برای انجام سربازی به تیم مقاومت تهران پیوست.

وی که در ابتدای لیگ برتر فوتبال ایران ۹۸–۱۳۹۷ از تیم جوانان استقلال به تیم اصلی راه یافت با درخشش در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل خیلی زود و در اولین هفته لیگ مقابل پیکان نخستین بازی رسمی خود را برای استقلال انجام داد، وی در این دیدار در دقیقه ۸۰ به جای علی کریمی وارد زمین شد او در بازی مقابل سایپا برای اولین بار در ترکیب ثابت قرار گرفت.

نظرات