تفریحات

زمان پخش سریال رنگ شک از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت و روزهای پخش

0

زمان پخش سریال رنگ شک : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال رنگ شک برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال رنگ شک از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی و نویسندگی فریبرز عرب‌نیا و تهیه کنندگی بهروز خوش رزم محصول سال ۱۳۹۳ در ژانر اجتماعی ،درام و خانوادگی است. این سریال بار اول از شبکه سه سیما پخش شد و یک مینی سریال جذاب است. فیلمنامه این سریال بر اساس طرحی از فریبرز عرب‌نیا و مجید آسودگان می باشد. این سریال در تهران و بوشهر مقابل دوربین رفت و در گروه سریال های تلویزیونی سیمافیلم تولید شد.  اکنون قرار است به علت پخش نشدن موقت سریال پژمان از شبکه آی فیلم مدت کوتاهی پخش شود.برای اطلاع از ساعت دقیق همراه ما باشید.

از جمله بازیگران سریال می توان به فریبر عرب‌نیا، آرش مجیدی، شهرزاد کمال‌زاده، معصومه آقاجانی، رضا امامی، حمیدرضا هدایتی، امیر مولوی، رضا نوری، پیام لاریان، هدایت الله سجادی و محمدرضا شیرخانلو و… می توان اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده درباره یک افسر نیروی انتظامی است که ماموریت می‌یابد تا وارد یک باند مخوف مواد مخدر شود و به دلیل فوق سری بودن عملیات، تنها یکی از فرماندهان مافوق او از این ماموریت مطلع است و او در این راه با مشکلات متعددی مواجه می‌شود.

در کل این مجموعه پلیسی به علت بازیگران معروف و محبوبش یک مجموعه جذاب است و بسیار آموزنده نیز هست.

سریال رنگ شک

زمان پخش سریال رنگ شک از شبکه آی فیلم

این سریال ۷ قسمتی از ۱ خرداد ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۲۱ و تکرار آن روز بعد ساعت ۵ صبح و ۱۳ از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات